• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

3 možnosti vyměny za kalendář

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4876
  • Vytvořeno

DeletedUser4876

Guest
proč tam jsou ale 2x stejne za saně?

vybral jsem si truhlu a zatim jsem měl nejdrahši vec co jsem v ni kdy našel sice mi je k ničemu už mým recept na připravu hostiny pro gentlemany
Jinak to bude chyba když ty dalši 2 ukoly zustaly a kalendař dašli těžko seženu..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Taky se modlím aby to nebyla chyba a byly to sáně a sáně ... pak bych byl fakt nas..

Jooo, ocelka se zadařila! Huckyho Prak, neuvěřitelné!! Dík :D
 

DeletedUser4876

Guest
jo to mě nenapadlo...
Tak to gratuluji k tak cennemu nálezu :D
 

DeletedUser14510

Guest
ale nie vsade dalo 3 veci tam kde som mal sane spred roka som dostal len truhlu za kalendar tak to asi nebola chyba
 

DeletedUser

Guest
jj taky 1sane 2sane 3truhla vybral jsem truhla a celkem slusne- drahy opasek prezka pistole nakupni cena19200cca takze v zasade spokojenost
 

DeletedUser

Guest
Mne padli Drahe dziny. Skoda. Ale lepsie nez Huckleberyho prak. :)
 

DeletedUser8989

Guest
Mě příjde že si ze mě dělá The-west tydle vánoce ze mě srandu, nějprve do hry přibudou premiové bedny které si mohou dovolit jen hráči co mají nuggety a pak dostanu ocelovou bednu od Marie 5x se pomodlím s celou sváteční sadou a pak to otevřu a tam šortky Franka Buttlera opravdu už nemám slov
 

DeletedUser8989

Guest
Už mě to příjde že mé postavičce se štěstí vyhýbá velkým obloukem
 

DeletedUser

Guest
Tiez som z tej bedne dostal trenirky Franka Buttlersa, co uz :) Snad nabuduce bude viac stastia.
 
Nahoru