• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoční sáňky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3617

Guest
Seš si jistý, že si ji splnil už i loni, když koukám, že Datum registrace: 21.12.2011, tak nevím nevím jestli hraješ tak dlouho :D
 

DeletedUser4876

Guest
Po dokončení úlohy Vánoční anděl (ID: 20274) musíš počkat 181 dní, aby jsi mohk tuto úlohu přijmout.
Datum: 24.12.2011 - 07.01.2012
Takže to mělo byt tedkom...Jenže to zas neznamena že to musí byt uplně všechno pravda na tom vebu.
 

DeletedUser

Guest
Datum registrace na fore a v hre nie je totozny. Nezamienaj si pojmy. :) Ano, minuly rok som ziskal Klobouk snehulaka.
 

DeletedUser

Guest
Po dokončení úlohy Vánoční anděl (ID: 20274) musíš počkat 181 dní, aby jsi mohk tuto úlohu přijmout.
Datum: 24.12.2011 - 07.01.2012
Takže to mělo byt tedkom...Jenže to zas neznamena že to musí byt uplně všechno pravda na tom vebu.

Ved prave! Vsetko hra. A posledna cast ukolu nikde.
 

DeletedUser3617

Guest
Já vím, ale jen si říkám, kdo by čekal rok než by se registroval na forum.
 

DeletedUser4876

Guest
Tak přitup má na forum i jako neregistrovaný tak pokud nepotřeboval nic psat tak nepotřeboval tu byt. Určitě tak polovina lidi co hraje neni registrovana na foru.
Jinak ukol je až do 7.1 takže když se zobrazi později je čas ho splnit.
 

DeletedUser

Guest
Presne tak ako povedal Lukasy. Hru hram asi od 2008 alebo zaciatkom 2009. Nepamatam si. Takze novacik rozhodne nie som. :D
 

DeletedUser

Guest
Linteo na SK fóre napísal:
Milí hráči,

posledná úloha v sérii úloh Vianočný anjel nebude dostupná pre hráčov, ktorí ju splnili minulý rok.

Táto úloha bude opravená hneď na začiatku nového roka, potom ju budete môcť normálne dokončiť.

Takže si treba počkať do nového roku :)
 

DeletedUser13138

Guest
tak tedkom za ten adventni kalendar je lepsi darecek,ocelova truhla.
 

DeletedUser

Guest
v které jsem měl drahou koženou bundu...:) ani nevíte jak sem se klepal aby tam nebyli nějaký šortky..:D
 

DeletedUser

Guest
V ocelový truhle Kostkovaný opasek Neda Buntlinea*V4*. To je terno*V5*. Asi se na tuhle hru už vy...u.*V2*
 

DeletedUser

Guest
V ocelový truhle Kostkovaný opasek Neda Buntlinea*V4*. To je terno*V5*. Asi se na tuhle hru už vy...u.*V2*

to už sis mohl zvyknout, tyhle truhly jsou od začátku jedna velká loterie, jeden dostane zelenou stuhu někdo zas nějakej unikát a je jedno zda jsou vánoce nebo ne.
 

DeletedUser

Guest
ocelová truhla :ja som dostal Drahé boty / gentlemanova souprava/ tak že teraz mam dvoje :(
 

DeletedUser8084

Guest
ja som čakal rudolfa tak som sklamaný
v tých truhličkach lacné nič moc veci akurát na arizone lacláče boba staviteľa ktoré som dostal už včera z jednej oceľovky :D

a čo sa týka tých vianočných úloh aj aj som ich tohto roku plnil znova a tiež som sa čudoval prečo mi nenabehla ta úloha

myslím že sa mi opakujú všetky tieto sviatočné úlohy lebo aj helloween som toho roku plnil znova ale nedokončil som ho


a na každom servery som mal len jednú úlohu s tým kalendárom na 6 serverov som mal možnosť len tu truhličku a na jednom kde som mal tohto roku prvé vianoce som mal zase len jednú možnosť a to boli sánky

na každom servery mám dvoje
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru