• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků

DeletedUser

Guest
Souhlasím s Billym, některé věci tam vůbec neměli být a někdo je dostal.
O premiových raději nemluvím, s těmi jsem to trefil dobře, až na rudolfa... ten by tam taky nemusel být... ale z ocelovek dostat věc která je za směšných 500 dolarů, když je tam jasně psáno, že věci nad 10k dolarů tak je to trošku větší podvod... Hlavně, že si INNO teď brnká na :pianista: a směje se nám do obličeje :hoj:

Doufám, že svobodu projevu zde funguje a není to trestáno bannem..
 

DeletedUser5341

Guest
Já se přidám. Použiju to co tu krásně popsala Havetka.

no taky se mi povedlo dostat zajímavej dárek -- z premierové bedny (tzn.koupila jsem jí za nugety: mi padli sáně.Takže 10x sem se modlila o vánoce (1saně) poctivě rozbalovala advent (2saně) a teď dostanu 3 to je pech Nejhorší je,že nejdou prodat na trhu a od obchodníka za ně dostanu kolem 300

Myslím si, že tyto povedené dárky cenově neodpovídají tomu co měla bedna nebo truhla obsahovat. A proto se důrazně ptám proč někdo dostal druhý pokus a my co nedobrovolně patříme do rodiny sáňkařů nikoliv. Za 1000 nuget mi to přijde jako krádež a obohacování se INNA ať se na mě nikdo nezlobí. Takže pokud se chce takto provozovatel hry obohacovat formou dárečků na které mu mi blázni skočíme měl by opravdu nabídnout něco odpovídajícího.

Nedělám si iluze, že mi tady někdo odpoví jinou formou než "napiš si ticket" což znamená "řešme to v tichosti", ale možná se mýlím. Opravdu bych nejen já asi slyšel odpověď na otázku "kde mám něco odpovídajícího za mé reálné peníze". Pokud bude INNO mlčet prostě jen sprostě krade podle mého názoru a jestli za to, že mě to rozčiluje dostanu trest přijmu s úsměvem, protože za poslední dobu už se nedá ani nic jiného dělat než se smát a smát.
 

DeletedUser13921

Guest
Ano já měla v truhle nad 5000 černou čapku? Příjde vám to v pořádku?

A v premiové truhle na které bylo napsané, že v ní jsou unikátní věci jako INNO opasek nebo třetí klíč, jsem měla přesnou zadovku (opravdu unikát...)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano já měla v truhle nad 5000 černou čapku? Příjde vám to v pořádku?
to je ta střední bedna, která se dala koupit za 25k? v té jsem měla černou čepici - asi nejdražší čepice, co jsem kdy koupila:)
mně třeba nepřipadá v pořádku, že lidem padaly stejné věci z prémiových beden - na Buff. jsem dostala 3x svítící lněné kalhoty, o které jsem nestála ani jednou - ale tohle se asi nedalo nijak ošetřit, takže můžu být spíš ráda, že nemám sáňky, nebo že jsem aspoň dostala něco, co se dá prodat a ne 3x pštrosa. nebo že mi nepadl 5x svítící vlněný opasek, jak informoval nějaký hráč na betě
 

DeletedUser

Guest
Me treba na coloradu z 6 premiovych beden padnul 3x predmet ktery tam nemel co delat.
1x Bowieho Nuz, za ktery jsem tedy obdrzel nahradu
2x Opasek Setha Bullocka s prezkou kone, za ktere jsem nic nedostal
Napsal jsem si ticket a muj osobni dojem je, ze se zdrahaji mi dat kompenzaci za 3 bedny.
Jsem si na 100% jist, ze jsem v pravu. Prejit to bez povsimnuti rozhodne nencham. =)
 

DeletedUser

Guest
Už bude ta kompenzace vyššího příjmu, nebo se nás to netýká?
 

DeletedUser5341

Guest
A tichučko po pěšince. Co jiného se dalo čekat.
Napsal jsem ticket a obdržel klasickou odpověď, že za to nemůžou, že to rozhodli v NDR.
Ono už běž do *****e by znělo originálněji.

Takže znova se veřejně ptám jestli mi zde bude někdo schopen jako zástupce provozovatele hry odpovědět na mou otázku jestli nemám nárok na kompenzaci když to co jsem dostal nesplňuje to co provozovatel uváděl.

Kde je hlavní adminka, která by toto měla řešit. Proč na nás posílá jen své pěšáky co snad ani nic jiného už neumějí napsat. Sakra Mirko makáte taky snad pro lidi ne? Nebo jen slepě držíte hubu a krok podle toho co INNO zapíská? Cítím se okraden o své reálné peníze. To máme opravdu se domluvit a sepsat nějakou petici nebo co máme my poškození dělat?
Čekám konečně fungovanou odpověď a ne jen krákorání a kličkování. Support není jen trestat, ale starat se a pomáhat taky nebo se pletu?
 

Deleted User - 31870

Guest
A tichučko po pěšince. Co jiného se dalo čekat.
Napsal jsem ticket a obdržel klasickou odpověď, že za to nemůžou, že to rozhodli v NDR.
Ono už běž do *****e by znělo originálněji.
Slušlý lidi nemají potřebu někoho někam posílat.
Takže znova se veřejně ptám jestli mi zde bude někdo schopen jako zástupce provozovatele hry odpovědět na mou otázku jestli nemám nárok na kompenzaci když to co jsem dostal nesplňuje to co provozovatel uváděl.
Provozovatel ti v podstatě nic neuvedl, nikde nebyl zveřejněn seznam, co ze které bedny, batohu,.. můžeš dostat. Bylo tam riziko, na to jste byli upozorněni a měli s tím počítat. Někomu se investice vyplatila, jinému ne. Mně osobně se nevyplatila. Nemám tušení, co padlo tobě a ani to nehodlám v tom počtu příspěvků dohledávat - od toho máš support, abys to řešil s ním. Pokud ti odpověděli, že nárok na kompenzaci nemáš, tak tady si ji "nevyřveš".
Kde je hlavní adminka, která by toto měla řešit. Proč na nás posílá jen své pěšáky co snad ani nic jiného už neumějí napsat. Sakra Mirko makáte taky snad pro lidi ne? Nebo jen slepě držíte hubu a krok podle toho co INNO zapíská? Cítím se okraden o své reálné peníze. To máme opravdu se domluvit a sepsat nějakou petici nebo co máme my poškození dělat?
Bufi, to že některé z nás znáš osobně, tě neopravňuje, abys toho zneužíval! Evidentně sis z té krátké pracovní doby pro Inno moc nezapamatoval - takže ti připomenu, že hlavní slovo má Inno a Wich si nemůže dělat, co se jí zlíbí, nebo by pro ostatní udělat chtěla.
Čekám konečně fungovanou odpověď a ne jen krákorání a kličkování. Support není jen trestat, ale starat se a pomáhat taky nebo se pletu?
Krá, Krá... :) Doufám, že to bylo dostatečně srozumitelné.

Už bude ta kompenzace vyššího příjmu, nebo se nás to netýká?
Čekáme na e-mail s pokyny, poptám se Wich, jak to s tím vypadá.
 

DeletedUser5341

Guest
Provozovatel uvedl i finanční hodnotu a sáně a jiné krásné věci to nenaplnili.
Ničeho nezneužívám a neřvu to by vypadalo jinak. Jen prostě odpověď na ticket formou my to neovlivníme to je záležitost NDR už dost lidí unavuje. Je to prostě jen jako neotravuj. Strohé bez vysvětlené prostě nic. Odpálkovat jednoho a jdu si uzavřít další ticket.

Netvrďte mi že když se dokázaly udělat kompenzace za některé věci tak na další už nepůjdou. Chci a to nejen já prostě tak jako jiní co dostali výměnu i kvalitnějších věcí, aby někdo se tímto vůbec zaobíral. A bodem mezi náma a NDR jste vy. Suport mě odpállkoval tak brečím zde.
Pamatuju si dobře tu bezmoc vůči Innu a myslím, že na nikoho neůtočím. Když šlo zohlednit pár věcí a byly vyměněny proč by nešly i jiné? Kdyby Inno nepřistoupilo na nic prosím, ale oni kompenzace udělali takže to jde jak vidno.

Darling děkuji za tvůj čas. Stále si asi jediná, která si najde čas trošku normálně odpovědět více než jednou větou.
 

Deleted User - 31870

Guest
Jenže ty udělali z vlastní vůle po průzkumu, který si provedli po konci akce - přesně tak, jak slíbili. Není to o tom, že by někdo někde na zahraničních fórách si vydupal, aby zrovna ty zmíněné itemy kompenzovali. Bylo nám řečeno, že udělali chybu a ty itemy tam dávat nechtěli + jak ji vyřeší. Víc s tím nezmůžeme - i kdybychom jim psali 50x, oni už rozhodnutí provedli.

-----------------

Takže to prémko bude až po updatu, protože tool na aktivaci nefunguje a nahrají nám opravu zároveň s updatem. Na datum updatu se zatím taky ptát nemusíte, protože není stanovený.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Děkuji za rychlou odpověď, aspoň ten jeden den nepřijde zčistajasna a budu ho moci plně využít.
 

DeletedUser1318

Guest
Provozovatel ti v podstatě nic neuvedl, nikde nebyl zveřejněn seznam, co ze které bedny, batohu,.. můžeš dostat. Bylo tam riziko, na to jste byli upozorněni a měli s tím počítat...

Dodatek k akci, neboť není všem jasná:
Každá truhla / dárek má předem určený seznam položek. Otevřením získáváte náhodný soubor ze seznamu do svého inventáře. To může také znamenat, že v objektu, i v drahém, dostane, co nemusí chtít / potřebovat. Nebezpečí je tu vždy, s trochou štěstí můžete obdržet velmi vzácnou či dobrou položku.
Nicméně Joony řekl, že je to otázka štěstí a smůly. Kdo nechce riskovat, neměl by otevírat žádné truhly nebo dárky za dollary!

-------------------------------------
...Drahá truhla (ID: 17006)
Popis říká: V této truhle najdeš předměty v hodnotě přes 5000 dolarů...


Asi jsem to tedy pochopil špatně. Čekal jsem, že z bedny, u které je deklarována hodnota předmětu v dolarech, vypadne předmět minimálně v této hodnotě.
Pokud bylo úmyslem rozdávat podle jiných cenových rozpětí, nebylo nic snazšího, než těch pár bedýnek vyrobit na vánoce jinak a s jiným popisem.
Ten přismolený dodatek k akci, coby smysluplné upozornění rizika nálezu bezcenných cetek snad nemůže nikdo myslet vážně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Problém je, že nikdo nikde neviděl ten seznam, ze kterého byl náhodně vygenerován získaný item. Takže těžko říct, co tam měli zadáno.
 

DeletedUser1318

Guest
Problém je, že nikdo nikde neviděl ten seznam, ze kterého byl náhodně vygenerován získaný item. Takže těžko říct, co tam měli zadáno.
Základní problém je ten, že nám nikdo neřekl, že neplatí to, co je uvedené na té vypadané truhle, ale že v nich je úplně něco jiného, podle nějakého nezveřejněného seznamu.
V tomto případě tedy platilo, že nakupujeme zajíce v pytli, schovaného do beden.
Pokud by ty "hodnotné" ceny padaly rovnou z těch dárečků, bylo by to úplně o něčem jiném.
 

Deleted User - 31870

Guest
Kdybychom to věděli, předali bychom vám informaci ještě ten den. ;)
 
Jak jsem psal, nikdo Vám tady nic nevyčítá, pouze jsi si zde bohužel krásně svými odpověďmi naběhla na pěknou smeč. Píšeš, že Vám odpověděli tak a tak a proto to tak je. Tak abychom tedy důvěřovali Vám a zůstal nám respekt, dejte sem Vámi napsanou otázku :

Můžete mi sdělit, když jste v názvu truhly uváděli, že tato obsahuje předmět nad 5000 dolarů nebo 10.000 dolarů, jak je možné, že hráči dostali předměty pod touto hodnotou???

No a pak sem klidně dejte originální odpověď, nebojte cizí jazyky dnes už umíme :-)

Hlavně v tomto příspěvku nehledejte nic špatného, není to útok na Vás, jak píšu, vím, že Vy jste pouze figurky a nic s tím nenaděláte, ale když už odpovídáte v tomto smyslu, měli by jste tato tvrzení podložit důkazem :-)

Moc děkuji :-)
 

DeletedUser1318

Guest
Kdybychom to věděli, předali bychom vám informaci ještě ten den. ;)
A mohu se zeptat, kdy nám a kde poskytl informaci o tom, že po dobu vánoční akce mohou ty bedýnky být, pro neplatící hráče, pouze obalem na bezcenné cetky?
Já to tu nikde nenašel.
A asi jako mnoho jiných jsem čekal, že ten popisek u těch beden platí...
V tom je asi jádro problému, protože se pořád cítím "uvedený v omyl".
Teď jde asi především o to, jestli to Inno řeklo až po akci nebo nás někdo zapomněl informovat včas.
 

DeletedUser

Guest
Kaslite na to, vianoce skoncili a Inno stratilo tisice hracov kvoli tej ich akcii. Hlavne ze sa napakovali. Dufam, ze urobia podobnu akciu na Valentina a Velku noc.
 

DeletedUser1318

Guest
Kaslite na to, vianoce skoncili a Inno stratilo tisice hracov kvoli tej ich akcii. Hlavne ze sa napakovali. Dufam, ze urobia podobnu akciu na Valentina a Velku noc.
Já bych na to i kašlal, jenže když se tedy rozhodli pro nějakou "kompenzaci", nedá mi to a pídím se po tom, kde se stala chyba.
Nakonec sami chtěli nějakou odezvu na podobné akce, když už neberou ohled na nevyžádané návrhy.
Jestli to v Innu a v našem teamu nikoho neštve, že s tím zase seklo plno lidí, tak mně ano.
Mít na světě tolik hráčů, že každý bude mít svůj vlastní sektor asi není ta správná cesta.
Rozdílný přístup k platícím a neplatícím jejich poměr nezadržitelně mění.
Vánoční akcí možná pár platících přibylo, plno neplatících odešlo.
Zatím mně to ještě baví, bez spoluhráčů a protivníků to už nemusí být pravda...
 
Lépe bych to nenapsal :-) Ano jde zvolit i tuto cestu, ale opravdu, zdůrazňuji opravdu mi uniká poenta. Přece každý subjekt chce mít co nejvíce zákazníků a dělá pro to cokoliv. Jak zde píše tat, co toto mělo za smysl, ztratit hráče, to určitě nikoliv, přece můj cíl musí být hráče nalákat, tak co v tom je ???
 
Nahoru