• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

DISKUZE: AKCE - Získej zvíře do sbírky

DeletedUser

Guest
nové podmínky jsou fajn, reálně splnitelné, jsem spokojen :) a doufám že už to nikdo nebude měnit :-(
 

DeletedUser

Guest
Máš na to rok a to počitaš ty hodiny kdy budeš hledat produkty?
Jinak myslim že je to ted vpohodě splnitelne.
Jinak ty práce mužou dělat male levly za tebe a ty zas prace za ně co nemužou dělat.
Ano, počítám hodiny, kdy bych hledal produkty (zdá se, že jako jeden z mála to umím).
Jsem zvědav, kolik lidí to doopravdy splní, vsadil bych docela dost, že v pohodě to není.
Malé levely se účastnit nebudou, jelikož jsou nedůvěryhodní a jakýkoliv odpadlík je těžká rána.

Ještě pár postřehů, co mě napadly:
1) Je to velké zvýhodnění hráčů užívajících prémium.
2) Je to zvýhodnění nových světů. Jako by nestačilo, že pštrosa dělají o dost kratší dobu, ještě tohle jim nahrává. Pak není div, že staré světy zejí prázdnotou.
3) Je to zvýhodnění hráčů, kteří nejsou zaměřeny na práce (snad jen Lov Pum a Skoncovat s bandou jsou práce, co bych dobrovolně dělal; Zřízení misie může dělat jen nějaký fanatický stavitel, kterých je pomálu).

Neříkám, že mi to vadí, je to věc vkusu, jen by mě zajímalo, jestli o tom moderátoři takto přemýšleli a zda o tom vědí.
 

DeletedUser4876

Guest
Ale tak za rok to jde zvládnout v pohodě, na nějake ukoly potřebuješ toho vice(sice ne celkově ale z jednoho produktu) Jo ale kdyby ten čas měly vyšši bylo by to taky nefér nebod 1 hodina jim bere energie stejně jako 2 hodiny na starych světech(nejsem si tim sice uplně 100%jisty ale myslim že to tak je)
 

Deleted User - 31870

Guest
1) Je to velké zvýhodnění hráčů užívajících prémium.
2) Je to zvýhodnění nových světů. Jako by nestačilo, že pštrosa dělají o dost kratší dobu, ještě tohle jim nahrává. Pak není div, že staré světy zejí prázdnotou.
3) Je to zvýhodnění hráčů, kteří nejsou zaměřeny na práce (snad jen Lov Pum a Skoncovat s bandou jsou práce, co bych dobrovolně dělal; Zřízení misie může dělat jen nějaký fanatický stavitel, kterých je pomálu).

1) zvýhodněn není nikdo - pravidla jsou stejná pro všechny hráče bez ohledu na používání prémia.. šanci má každý, pokud to vezme se skupinou za správný konec - a je na to celý rok času, to snad bude stačit, ne?

2) zvýhodnění nových světů? to si nemyslím - na nových světech pracuješ nejdéle 1 hodinu (na starých 2) - a počty jsou pro ně stejné - takže na 100 hodin určité práce na starých zadáš 50x 2hodinovku a na nových 100x hodinu

3) práce a produkty byly vybrány tak, aby se tématicky vztahovaly k projektu výstavby - při výstavbě těžko budeš přepadávat vlaky a podobné "lepší" práce
 

DeletedUser11313

Guest
Opravdu by mne zajímalo,kdo to vymyslel.
Chápu snahu INNA dát lidi dohromady.Mnoho lidí OnLajnovky hraje jenom kvůli vstahům se spoluhráči a INNO si toho je vědomo.INNO hráče potřebuje,nejlépe ty platící,a tak se je snaží dát dohromady jak jen to jde.Nejdřív městem,pak pevností,teď projektem.A pro jistotu nastaví podmínky tak,aby stoupla spotřeba nugetů.
Když už tedy takováto megalomanská akce je,tak nechápu,proč není zakomponovaná do hry programově,aby bylo online vidět stav každého projektu.V době,kdy mi počítač řídí i pračku a v mobilu mám 4 jádra,bude vyhodnocovat takovoudle akci ten nejslabší článek celého systému,tedy člověk? Toje žert, nebo že by důkaz neschopnosti programátorského týmu INNa ?
Už několikrát jsem zde volal potom,aby support zasahoval do hry co nejméně.A ejhle - je tu přesně opak. Čeká nás opravdu velká budoucnoust ...
 

DeletedUser13514

Guest
Tak tato akce není výmyslem INNA, nýbrž naše - českého týmu, tudíž nemůže být naprogramována ve hře. O nugety tu vážně nejde (i když tuším, že toto píšu zbytečně a bude se tu i tak tvrdit, že nám jde o nugety). Šlo nám jen o to, abyste si mohli zasoutěžit o Rudolfa (popř. další zvířenu).
 

DeletedUser4876

Guest
Kdyby nebyla tahle soutěž nebyl by rodulf
pokud by nebyl rudolf nebyl by velbloud
pokud by nebyl velbloud nebudeš mit celý sběratelsky set
Jinak myslim že tohle je mnohem lehčí než splnit 1000 ukolu na pštrosa
 

DeletedUser

Guest
Ještě pár postřehů, co mě napadly:
1) Je to velké zvýhodnění hráčů užívajících prémium.
2) Je to zvýhodnění nových světů. Jako by nestačilo, že pštrosa dělají o dost kratší dobu, ještě tohle jim nahrává. Pak není div, že staré světy zejí prázdnotou.
3) Je to zvýhodnění hráčů, kteří nejsou zaměřeny na práce (snad jen Lov Pum a Skoncovat s bandou jsou práce, co bych dobrovolně dělal; Zřízení misie může dělat jen nějaký fanatický stavitel, kterých je pomálu).

1.) Asi máš na mysli prémium Vyšší príjem (vyššia šanca nálezu produktov). Avšak konieckoncov dalo by sa v tomto prípade za ''zvýhodnenie'' považovať aj prémium Viac energie, Automatizácia, ale aj Charakterový bonus pre dobrodruha (zdvojnásobenie výhody na šancu nájsť predmet). A to už nehovoriac o Zmierenie sa so šamanom, vďaka ktorému by si mohol robiť všetky potrebné práce. Nemôžeš to vidieť v takom svetle, že je to veľké zvýhodnenie - hráči si za to platia. A podmienky tohto projektu sú nastavené tak, aby sa to dalo za rok v pohode zvládnuť aj bez prémia, nik ťa nenúti si ho kupovať. :)

2. Naozaj to nie je zvýhodnenie nových svetov. Tak ako Darling písala: na nových svetoch musia odrobiť (minúť energie) raz toľko. ;)

3. Ja osobne napríklad môžem vykonávať všetky z daných prác (aj tie na čas a aj tie na produkty). A poznám viacero takých hráčov, ktorí môžu robiť všetky z daných prác alebo že nemôžu z toho robiť 1-2 práce. Je to skupinová práca pre mesto, čiže nevidím v tom problém, že aj keď niekto nemôže vykonávať dáku prácu, tak ju spraví za neho niekto, kto ju môže vykonávať. :)

Je to naozaj super akcia. :) Veď kto nechce, sa nemusí zapojiť. Nie je to jediný spôsob ako získať dáke z tých zvierat. ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
za me nejlepsi postup:

- dat dohromady skupinu cca 15-20 hracu
- hromadit reporty (kazdej ruci za sve reporty)
- v cca 2/3 projektu nemilosrdne oddelit zrno od plev a ty co se vezou vyhazet (to lze delat i prubezne) a teprve pak nahlasit cele mesto a nahravat reporty
- dojet to ..

vyhody toho postupu jsou zrejme :-)
 

DeletedUser13949

Guest
Možná to tu již padlo, ale nenašla jsem to... tedy mám dvě otázky

1) předpokládám, že se bude předkládat plnění jednotlivých fází postupně. Lze si udělat "fóra" na fáze další? Tedy jestli ostatní nemusí čekat s další prací, než třeba jeden z nich "skoncuje s bandou"?

2) kdy se budu moci zbavit produktů, které potřebuji pro plnění? Po skončení dané fáze projektu, po skončení celého projektu nebo je můžu normálně prodávat a používat (pro řemesla) v průběhu a stačí jen reporty?
 

DeletedUser

Guest
Produktů je možný se zbavit okamžitě. Důježité a potřebné jsou pouze reporty z prací.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
muzes si nasyslit libovolnej pocer reportu – jedina podminka je aby byly mezi 2.1. – 31.12. 2012, stav vystavby se nebere v potaz ...
 

DeletedUser13667

Guest
Možná to tu již padlo, ale nenašla jsem to... tedy mám dvě otázky

1) předpokládám, že se bude předkládat plnění jednotlivých fází postupně. Lze si udělat "fóra" na fáze další? Tedy jestli ostatní nemusí čekat s další prací, než třeba jeden z nich "skoncuje s bandou"?

2) kdy se budu moci zbavit produktů, které potřebuji pro plnění? Po skončení dané fáze projektu, po skončení celého projektu nebo je můžu normálně prodávat a používat (pro řemesla) v průběhu a stačí jen reporty?

1) Na každé fáze můžete vytvářet nový příspěvek do téma, které jste použili jako přihlášení. Jako vzor slouží příspěvek od Darling v pravidlech. Fáze se budou muset plnit postupně, ale nikdo nezakazuje abyste si dělali práce "dopředu", ale zveřejnit je budete moci až dokončíte předešlou fázi.

2) Okamžite po nalezení. Nám stačí report o nalezení.
 

DeletedUser8084

Guest
trochu nespravodlivé lebo na arizone na tie práce musíme dať dvakrát viac energie ;)
 

DeletedUser

Guest
...
Neříkám, že mi to vadí, je to věc vkusu, jen by mě zajímalo, jestli o tom moderátoři takto přemýšleli a zda o tom vědí.

1) zvýhodněn není nikdo - pravidla jsou stejná pro všechny hráče bez ohledu na používání prémia.. šanci má každý, pokud to vezme se skupinou za správný konec - a je na to celý rok času, to snad bude stačit, ne?

2) zvýhodnění nových světů? to si nemyslím - na nových světech pracuješ nejdéle 1 hodinu (na starých 2) - a počty jsou pro ně stejné - takže na 100 hodin určité práce na starých zadáš 50x 2hodinovku a na nových 100x hodinu

3) práce a produkty byly vybrány tak, aby se tématicky vztahovaly k projektu výstavby - při výstavbě těžko budeš přepadávat vlaky a podobné "lepší" práce

OK, nevědí.

1) Myslel jsem to tak, že pokud by cílem bylo řekněme zabít x lidí v bitvě o pevnost, bylo by zvýhodnění hráčů s prémiem minimální (snad jen zdvojnásobení bonusů by mělo malinký vliv), pokud by to bylo vyhrát x duelů, nebylo by o moc větší (bonusová energie by se asi moc neuplatnila, zásadní by bylo omezení životy). Odpracovat x hodin je už pro prémiové hráče snazší (bonusová energie má svoji váhu) a získat x produktů je ovlivněno hned dvěma prémiovými výhodami (energie + výdělek).

2) Na nových světech stráví hráč bez bonusů plněním svého přídělu (včetně dospávání energie v kasárnách ve velké pevnosti) přibližně 930 hodin, na starých 1160. Není to tak velký rozdíl, jak jsem si myslel, když jsem to odhadoval od oka, ale rozdíl to je.

3) Jistěže se při výstavbě města nehodí, aby někdo zastával roli šerifa, dopravil trochu alkoholu na posilněnou nebo ohlídal dostavník. Jistě chápu, že mít džbán je důležitější, než se věnovat výuce dětí osadníků a trofej je mnohem krásnější výzdoba než růže nebo ošklivá květina míru. Ostatně soudím, že každý obyvatel města by měl mít alespoň patery teplé ponožky a neuškodilo by, kdyby si alespoň občas vyčistili boty - přeci jen je škoda čerstvě postavené město pošlapat zablácenými botami.
 

DeletedUser

Guest
Možná na to jen koukám špatně, ale neni to tak , že na novém světě za 100% energie odpracuju 4 hodiny a na starých 8 hodin ? To by zvýhodnilo spíš starý svět.
 

DeletedUser10597

Guest
Jenže na nových světech používají takřka všichni nuggety a tím pádem to pro ně nebude problém doplit energii :)
 

DeletedUser

Guest
Možná na to jen koukám špatně, ale neni to tak , že na novém světě za 100% energie odpracuju 4 hodiny a na starých 8 hodin ? To by zvýhodnilo spíš starý svět.

Koukáš na to špatně. Drtivá část práce je nasbírat produkty, což jim půjde rychleji.
 
Nahoru