• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k plánovaným novinkám pro rok 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
No jsem opravdu velmi zvědav jak chcou slučovat ty světy. Nenapadá mě žádný způsob, jak to udělat a nenaštvat hráče.
 

DeletedUser7836

Guest
Nehcem byť pesimista ale podla mňa je to len veta na papieri a nedôjde k tomu ako poznám Inno. Čiže sa ani netreba čoho báť.
 

DeletedUser

Guest
taky mě to dost zajímá to slučování světů ale hlavně prosím co znamená toto -> Možná bojový multiplayer o pevnosti, pokud budeme mít čas.
 

DeletedUser9371

Guest
No jsem opravdu velmi zvědav jak chcou slučovat ty světy. Nenapadá mě žádný způsob, jak to udělat a nenaštvat hráče.
No to bude zajímat každého hráče na každém světě a každému se nové update nezavděčí.

Mě spíš zajímá výklad věty Spojení světů za účelem větší aktivity na světech. Tím se myslí staré světy neplacené se starými světy neplacenými ? Nebo třeba nevím svět 7 s Coloradem ? Tak to by asi nebylo fér.
Jinak jsem pro sloučení světů, bude to určitě přínos do hry a řádně to zamíchá kartami na mapě. :)
 

DeletedUser7836

Guest
Ak príde naozaj k zlučovaniu svetov na 90% v tom bude zahrnutá implementácia nových prémiových výhod ktoré sú na ari-col. Ako sa už sami nemci vyjadrili, budú sa už vytvárať len nuggetové svety.
 

DeletedUser10597

Guest
Ak príde naozaj k zlučovaniu svetov na 90% v tom bude zahrnutá implementácia nových prémiových výhod ktoré sú na ari-col. Ako sa už sami nemci vyjadrili, budú sa už vytvárať len nuggetové svety.

A když někdo dá 500k přátelských bodů ? :D Musí to být taky jen prémuim svět ?
Vím, je to nemožné, ale co kdyby..?
 

DeletedUser

Guest
no ačkoliv nápad sloučit světy bych uvítal, je to nereálné, kdekdo hraje více herních světů a po sloučení by to dělal jak? takže nápad hezkej ale nedomyšlenej, takže netřeba to dále řešit, beztak k tomu nedojde :)
 

DeletedUser7836

Guest
Podla vyjadrení z emeckej strany si bude môcť hráč sám svet prispôsobiť ale určite tam budú musieť byť prémia. Aspoň tie zakládne isto.
 

DeletedUser1318

Guest
Nehcem byť pesimista ale podla mňa je to len veta na papieri a nedôjde k tomu ako poznám Inno. Čiže sa ani netreba čoho báť.
Já jsem pesimista také, proto jsem toho názoru, že šanci projít do updatu mají právě ty největší nesmyslnosti, které je napadnou, no napadnou... http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=21419&highlight=slu%C4%8Dov%C3%A1n%C3%AD+sv%C4%9Bt%C5%AF
Přitom je to tak snadné - nechat si nahlásit od jednotlivých týmů, co hráče irituje na jejich nápadech a zaváděných změnách.
Ale ne, oni jdou svou cestou, vždyť znechutí ty zbylé a pak to mohou pro nezájem zabalit úplně. Smutný konec, kdysi napjatě očekáváných světů.
A pokud máš pravdu a nakonec to nezavedou, stejně mne, jako hráče uráží byť i jen plán podobným způsobem řešit problémy, které svým, vpravdě hloupým přístupem způsobili.
 
spojeni svetu - super, konecne zase treba zaziju boj o velku plny na obou stranach, a pokud jde o technicke provedeni tak verim ze to udelaji, tak ze neztrati ovecky (a bude to zmena, chaos a zabava .. ). Nicmene si myslim, ze to bude znamenat konec starych (nenugetovych a pomalych) svetu.

jianak jsou to vesme veci tykajici se grafiky, takze no znam INNO obrazek noveho mesta jsem videl tak davno, ze ani nevim kdy uz to bylo .. tj. podle me v tomhle ohledu maj jen velke oci a stihnou tak mozna pulku a nebo to bude site horkou jehlou (a nebo oboje :-) )
 

DeletedUser7836

Guest
My im podnety posielame, ale nejako nieje na ne braný ohľad. Napríklad naposledy im Wicháhpi poslala list ktorý koluje po weste.

[SPOIL]
Toto je výzva za lepší Divoký Západ.
Poslední dobou je to spíš Divoký Bordel.

Tvůrci hry udělali mnoho dobré práce pro naši zábavu. Vznik pevností a bitev o ně, vytvoření aliancí, umožnění chatu, opasky a kalhoty, vytvoření řemesel a spousta drobností zpříjemňujícíh hru.
Každá taková změna měla své zastánce i odpůrce, ale celkově hru hru změnila a někam posunula.
Pokračujte prosím.
Ale předtím zrušte nesmysly, které se zde staly denní realitou.
Nechci střílet z pušky na slony v zemi, kde sloni žijí až nyní v ZOO, když existovalo tolik slavných pušek. Nechci plnit nové jednoduché a hloupé úkoly za exkluzivní odměny pro všechny. A už vůbec nechci v bitvě narážet na hráče, do kterých lze nastřílet 100 šípů, aniž by padli.

Chci The West hrdinský, a ne dětinský.
Pokud i ty chceš změnu, přidej se ke mně. Není žádná anketa, petice, ani prosba k podepsání. Pokud to myslíš vážně, stačí si celý únor nekoupit ani nepoužívat už koupené nuggety.

Pošli tento telegram svým přátelům, spolubojovníkům, i protivníkům. Protože jsou stejní hráči jako ty, toto je hra a ne válka, a oni nejsou tví nepřátelé.
Ať má každý možnost vyjádřit svůj názor.

Za lepší zábavu!
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Hra je ve fázi kdy dávno nejde o spokojenost hráčů ale už pouze a jen o vytřískání z toho co zbylo co možná nejvíce. A jinak to nebude. Oni přece vědí že to co dělají se hráčům nelíbí, no a? Hlavně že je to pořád platí.
 

DeletedUser1318

Guest
My im podnety posielame, ale nejako nieje na ne braný ohľad. Napríklad naposledy im Wicháhpi poslala list ktorý koluje po weste.

[SPOIL]
[/SPOIL]
To myslíš ten text ve spoilu?
Aniž bych chtěl porušit pravidla, měl bych dvě poznámky.
1. Telegram tohoto znění mi přišel také, od hráče s jiným nickem, zvažoval jsem chvilku nahlášení na support. Paragraf 4 odstavec h). Až teď jsem pochopil, že to vlastně nebyl dopis nám, hráčům, ale přípis adresovaný Innu. Pokud tam odešel překlad tohoto textu, možná jej taky jen nepochopili.
2. Celkem mne mrzí, že když už se snažíte za českou herní komunitu nějakým způsobem reflektovat jejich neuvážené kroky, dovídáme se to tímto způsobem. Je to jen ke škodě věci. Spousta lidí se může domnívat (a je nasnadě, že domnívá), že v tomto směru naše strana nepodniká vůbec nic.
A to je škoda.

Hra je ve fázi kdy dávno nejde o spokojenost hráčů ale už pouze a jen o vytřískání z toho co zbylo co možná nejvíce. A jinak to nebude. Oni přece vědí že to co dělají se hráčům nelíbí, no a? Hlavně že je to pořád platí.
Jakou čekáš úroveň "vytřískatelnosti", při poklesu spokojenosti na nulovou úroveň?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9100

Guest
ale hlavně prosím co znamená toto -> Možná bojový multiplayer o pevnosti, pokud budeme mít čas.

To znamená že bitka bude vyzerať ako mapa v battlefielde a bude to o zručnosti hráča, nie nakúpených schopnostiach postavy. ;)

(Samozrejme, je to len môj dohad.)
 

DeletedUser9990

Guest
Opravdu jsem zvědavý,jak chtějí slučovat světy a vyřešit to,když někdo hraje na více světech (porušení jejich stávajících pravidel).
Pokud sloučí prémiové a neprémiové světy,tak se na to nedá slušně reagovat.Respektive dá,když ONI nedodržují pravidla,tak nikdo nemůže chtít ani po NÁS něco dodržovat.Přesto raději vulgarity nepoužiji.
 

DeletedUser1451

Guest
taky mě to dost zajímá to slučování světů ale hlavně prosím co znamená toto -> Možná bojový multiplayer o pevnosti, pokud budeme mít čas.

Jedná se o překlep u německé strany. Včera, kdy jsme plánované novinky překládali, bylo v originále - "Vielleicht Multiplayer-FortkampfInstanzen, wenn genug Zeit da ist."
Večer to ale opravili na "Vielleicht Multiplayer-Instanzen, wenn genug Zeit da ist.", což je celkem obecná a nic neříkající věta: "Pokud zbyde čas, tak uděláme multiplayer"
 

DeletedUser9615

Guest
Pokud udělají ten multiplayer tak si nemyslím že to bude něco ve stilu Call of Duty nebo Counter Strike, spíše bych řek že udělají nějakej lehkej a jednoduchej multiplayer na způsob tahové rpg, nečekal bych propracovanej styl a grafiku hry.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru