• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze k plánovaným novinkám pro rok 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jakou čekáš úroveň "vytřískatelnosti", při poklesu spokojenosti na nulovou úroveň?

Myslíš že jim Vánoční dárky dali málo? Nebo nové prémiové světy? A teď nápad s dluhopisy. Lidi můžou být nespokojení a nadávat, ale stejně budou platit. Všichni nadávali na vánoční dárky a přesto si je kupovali. Lidi nadávali na další nuggetový svět a přesto tam šli a utrácí tam nuggety, spoustu nugget. Budou nadávat i na dluhopisy a stejně si je budou kupovat.
 

DeletedUser

Guest
Jakou čekáš úroveň "vytřískatelnosti", při poklesu spokojenosti na nulovou úroveň?

Vždycky se najde někdo kdo zaplatí a ještě poděkuje na tom je to postavene
a se spojením světů:radní: bych si nelámal hlavu nás se na to ptát nebudou i tak mají zájem o zajimavé věci do budoucna tak držím palce INNU
 
Opravdu jsem zvědavý,jak chtějí slučovat světy a vyřešit to,když někdo hraje na více světech (porušení jejich stávajících pravidel).
Pokud sloučí prémiové a neprémiové světy,tak se na to nedá slušně reagovat.Respektive dá,když ONI nedodržují pravidla,tak nikdo nemůže chtít ani po NÁS něco dodržovat.Přesto raději vulgarity nepoužiji.

Samotného mě to netěší, ale asi se tomu nevyhnu. Co se týká toho provedení, to je mi záhadou a dost věcí tam bude haprovat. No ale nevím co myslíš tím nedodržováním pravidel. Když se INNO rozhodne zavést na světy veškeré prémiové výhody, tak to je normální věc. To právě ty straší světy dostali vyjímku. A jestli to přidají časem, anebo sloučením světů, tak je to celkem jedno. Každopádně to neznamená, že si nějak uzpůsobíš pravidla, anebo se rozhodneš je nerespektovat.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Je potřeba naslibuvat víc, to očekávání drží hráče spolehlivě u hry.
 

DeletedUser14602

Guest
nějaká nová série(úkol)
nebo předmět?

nevíte jestli se něco plánuje?

nemyslim tenhle update,
třeba další
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1575

Guest
přehled plánovaných novinek je jako v překladu něco uděláme ale zase tak moc toho nečekejte 2 updaty za rok nějaké hlouposti a nic a multiplayer? to měli udělat zrovna morpg hru a ne 3 roky plácání na místě
 

DeletedUser9990

Guest
Samotného mě to netěší, ale asi se tomu nevyhnu. Co se týká toho provedení, to je mi záhadou a dost věcí tam bude haprovat. No ale nevím co myslíš tím nedodržováním pravidel. Když se INNO rozhodne zavést na světy veškeré prémiové výhody, tak to je normální věc. To právě ty straší světy dostali vyjímku. A jestli to přidají časem, anebo sloučením světů, tak je to celkem jedno. Každopádně to neznamená, že si nějak uzpůsobíš pravidla, anebo se rozhodneš je nerespektovat.

Nedodržování pravidel bylo z mé strany myšleno,že nyní podle stávajících pravidel smíme mít pouze jednu postavu na tom kterém světě (i když jsou kvanta multiúčtů,ale o tom zde mluvit nemá cenu).Je zde velké množství hráčů,kteří mají postavu v souladu s pravidly na několika světech,jejich spojením automaticky poruší stávající pravidla hry.

Myšleno tak,že se na jejich neustálé měnění "pravidel hry" (to už byla i změna duelového systému),nedá reagovat slušně,čímž bych však porušil stávající pravidla (urážky),která po nás však nemůže nikdo chtít dodržovat,když oni je sami,v jiném ohledu nedodržují.Přesto jsem se vulgarit zdržel.
To je celé.

V této hře je nejabsurdnější a zároveň nejnebezpečnější na gamblerství nákup schopností/atributů.To musí být jasné každému,kdo ještě není úplně totálně zaslepený závislostí.
Oni to moc dobře vědí,proto to chtějí nějakým "nenápadým" způsobem zavést na všechny světy.
Spousta lidí se schovala i nyní na staré světy,právě kvůli tomuto.
Opět se budu opakovat,oni to moc dobře vědí!
 

DeletedUser9615

Guest
přehled plánovaných novinek je jako v překladu něco uděláme ale zase tak moc toho nečekejte 2 updaty za rok nějaké hlouposti a nic a multiplayer? to měli udělat zrovna morpg hru a ne 3 roky plácání na místě

No ale to by se vyšachovalo Inno ze hry, v morpg hrách by nemohli ani konkurovat...
 

DeletedUser

Guest
Já pochybuji, že spojí nuggetové světy s nenuggetovýma. Podle mě to dělají proto, aby snížili náklady za údržbu servrů, na kterých nikdo nehraje.
 

Pawn

Člen týmu
Já pochybuji, že spojí nuggetové světy s nenuggetovýma. Podle mě to dělají proto, aby snížili náklady za údržbu servrů, na kterých nikdo nehraje.
Doufam že nespojí ani ty nugetový .. o nenugetový už bych se nestaral vůbec. .. Ale nevidim důvod proč to spojovat.. to spojí a dostanu blokaci za 2 účty na jednom ne? :) :D
 

DeletedUser12110

Guest
Doufam že nespojí ani ty nugetový .. o nenugetový už bych se nestaral vůbec. .. Ale nevidim důvod proč to spojovat.. to spojí a dostanu blokaci za 2 účty na jednom ne? :) :D
Pravidla se vzdy vyvijela spolu s hrou, obavy, ze by minutu po spojeni svetu vsichni nasi supporteri nabehli proverovat MA, myslim nejsou na miste. Zatim nam neni znama ani konkretni podoba spojovani.
 

DeletedUser

Guest
Co jsem se doslechl (ale mám to z třetí ruky), tak by to mohlo vypadat takto. Neutrální NPC (indiáni) napadnou občas nějakou pevnost, kterou budou bránit hráči. Pokud padne pevnost se stane neutrální a bude potřeba znova postavit.
Ale je to jen, co jedna paní povídala
 

DeletedUser

Guest
Doufam že nespojí ani ty nugetový .. o nenugetový už bych se nestaral vůbec. .. Ale nevidim důvod proč to spojovat.. to spojí a dostanu blokaci za 2 účty na jednom ne? :) :D

Holt si budeš muset vybrat jen jednu postavu, se kterou budeš hrát, což povede zas k velké vlně nevole. Stará písnička.
 

DeletedUser12110

Guest
Holt si budeš muset vybrat jen jednu postavu, se kterou budeš hrát, což povede zas k velké vlně nevole. Stará písnička.
Negativismus neni zatim nutny, zadnou konkretni podobu upravy pravidel zatim nemame, nebot ani nevime, jak a ktere svety budou spojovany.
 

DeletedUser

Guest
To spojenie svetov by bolo dobré pokiaľ by sa nemiešalo zo svetmi tipu colorado kde sa daju kupit schopnosti za peniaze.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru