• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser7312

Guest
Update 1.35 - nepříjemnosti

Zdary,
Jistě nebudu jediný, komu se nově nahraný update 1.35 ze začátku líbil a docela se na něj těšil. Bohužel ale po nahrátí na světy jsem byl zklamaný. Největší změnou se staly dluhopisy, které budou jistě pěkným zpestřením, ale opravdu mě mrzí to, že INNO opět změnilo grafické provedení. Nevím jak ostatním, ale mně nové nastavení připadá nepovedené - rozdvojení okna v inventáři, zmenšení inventáře, "zmatený" trh. Asi jako největší ránu přes prsty ale vidím to, že nová grafika znemožňuje používání mnohých scriptů jako např. TW PRO. Bez tohoto scriptu bude pro mě hra rozhodně zdlouhavější než doposud.

A jaký je Váš názor na nový update?
 
Tak jsem si koupil brašnu
computerbild_promo_bag.png
se "vzácným" předmětem a byl v ní obraz...

Takovou vzácnost jsem dlouho neviděl, trošku trapné...
 

DeletedUser

Guest
Zdary,
Jistě nebudu jediný, komu se nově nahraný update 1.35 ze začátku líbil a docela se na něj těšil. Bohužel ale po nahrátí na světy jsem byl zklamaný. Největší změnou se staly dluhopisy, které budou jistě pěkným zpestřením, ale opravdu mě mrzí to, že INNO opět změnilo grafické provedení. Nevím jak ostatním, ale mně nové nastavení připadá nepovedené - rozdvojení okna v inventáři, zmenšení inventáře, "zmatený" trh. Asi jako největší ránu přes prsty ale vidím to, že nová grafika znemožňuje používání mnohých scriptů jako např. TW PRO. Bez tohoto scriptu bude pro mě hra rozhodně zdlouhavější než doposud.

A jaký je Váš názor na nový update?

Od verzie 1.35 mozes pouzivat TW DB Ingame Cloth Calculator, podla mojho osobneho nazoru je to ovela lepsie a hlavne rychlejsie ako TW Pro.
 

DeletedUser1318

Guest
Tak jsem si koupil brašnu
computerbild_promo_bag.png
se "vzácným" předmětem a byl v ní obraz...

Takovou vzácnost jsem dlouho neviděl, trošku trapné...
Truhlice se vzácnými předměty: Její cena je 40 UPB / Nugget. Obsahuje vzácné produkty s nízkou šancí nálezu při práci. Dostanete pouze jednu položku.
Mohu se zeptat, co jsi tam podle toho popisu očekával?
 

DeletedUser

Guest
Z trhu lze stáhnout větší množství stejných předmětů od jednoho člověka za cenu 10 nuggetů? To je asi jediné pozitivum. Jinak... no, průser.
 

DeletedUser14059

Guest
nová grafika? budiž,zapadne to do dalších změn,s tím člověk nic nenadělá.. ale udělat trh a všechno ve flash?? Tady někdo buď neumí programovat normálně,či si v tom,to léčí komplexy..,ale flash je to jediný,co tuto hru može odrovnat..,neboť lidi vždy budou platit,ale když jim něco pojede pomalu,či špatně,tak se na to vybodnou a najdou si náhradní drogu..
 

DeletedUser13949

Guest
Tleskám INNO,
novým updatem jste znechutili hru dalším stovkám hráčů. A mnozí z nich jsou zajisté "nugeťáci" - asi jsou vaše kalkulace jiné, než mé (mně to v závěru vychází jako ztráta).

Grafika je samozřejmě věcí vkusu každého z nás. Mým pohledem je to, že inventář je nepřehledný, profily jsou chaos a už jsme přemýšleli i to tom, jak sestřelit věčně se houpající tabulku "SHOP"...

Víc mi ale vadí skutečnost, že ze hry, kterou jako jednu z mála mohly hrát i děti, právě pro skutečnost, že neúpěch neznamená ztrátu něčeho dlouho budovaného, ale i pro to, že pro "normální hru" nebylo nutné "nugetit", jste udělali paskvil, kde se kvalitní hráči bez nadité peněženky stávají lamou. Do té doby si nugety kupovali hráči, kteří "opravdu hráli" a třeba za rychlý přesun z pevnosti do pevnosti byli ochotní utratit majlant.

K čemu šetřit na přeskill, dávat na úhyby, shánět řemeslníky na vylepšení. Teď pošleme peníze INNO a koupíme si srandu za 90 nugetů s +60 a -60 poškození. Opravdu prima.
O vzácných předmětech ani nemluvím....kde je snaha hráčů, hledání předmětů v hrobech nebo po bitvě...? Vidím v tom jen degradaci poctivé hry a snahy o cokoliv.

Závěr - nemusíte umět hrát, nemusíte u toho trávit čas, nemusíte ani moc růst. Stačí mít hodně peněz a budete TOP.

A update od updatu je to horší a horší.... kde je pro každý svět 10 000 hráčů? Kam zmizeli a proč?
 

DeletedUser14275

Guest
Přátelé, kamarádi. Do dnešního dne jsem si myslel, že mám dobrý zrak ale INNO (jakožto nový oční doktor) mě dokázalo, že asi budu muset zajít na oční a nebo si koupit lupu... Nezlobte se na mě ale s tímto způsobem grafiky a trpasličího písma, na to oční budem potřevovat skočit za chvíli všichni...

Co se týče grafiky možná super až na to houpací okno s shopem, co mě leze teda fest na nervy.

Co se týče vyskakování miliónů oken at už inventař, dědek a rozdělení do několika okýnek je katastrofa....

Nezlobte se na mě ale ti co to takovou dobu vymysleli, tak se měli zamyslet více na jednoduchostí a přehledností. Nikoliv chaos...:klubun:
 

DeletedUser1451

Guest
nová grafika? budiž,zapadne to do dalších změn,s tím člověk nic nenadělá.. ale udělat trh a všechno ve flash?? Tady někdo buď neumí programovat normálně,či si v tom,to léčí komplexy..,ale flash je to jediný,co tuto hru može odrovnat..,neboť lidi vždy budou platit,ale když jim něco pojede pomalu,či špatně,tak se na to vybodnou a najdou si náhradní drogu..

Můžu se zeptat, kde máš na trhu věci ve flashi? Jediný prvek co je ve hře s flashem jsou bitvy a zobrazení duelů.
 

DeletedUser9371

Guest
Závěr - nemusíte umět hrát, nemusíte u toho trávit čas, nemusíte ani moc růst. Stačí mít hodně peněz a budete TOP.
A update od updatu je to horší a horší.... kde je pro každý svět 10 000 hráčů? Kam zmizeli a proč?
Nezbývá mi než souhlasit. Je fakt, že každé update sebou nese vlnu kritiky. Pak si na to hráči stejně zvyknou a bude klid.
Jenže změny na původně neplacených světech a proto je hrajeme jsou naprosto k ničemu. To opravdu odradí hráče, hlavně hráče mladé věkem, kteří prostě na nuggety nemají. Takže ten poctivý kus práce ve hře opravdu půjde v "niveč". Je to znevýhodnění hráčů, kteří prostě na to finančně nemají. Začnou padat v žebříčcích hry a prostě s tím praští. :(
 

DeletedUser

Guest
Splnil jsem denní cíl, co teď? jsou za to dluhopisy? Neboť se mi nic nepřičetlo, to tady ze sebe dělám vola a ještě zadarmo?
 

DeletedUser14059

Guest
Můžu se zeptat, kde máš na trhu věci ve flashi? Jediný prvek co je ve hře s flashem jsou bitvy a zobrazení duelů.

pravda,flash to není,když to tak zkoumám,ovšem proč je to tak relativně pomalé,to jede tedy na čem? jako javascript mi to taky nepřijde a do HTML to má snad ještě dál..
 

DeletedUser10840

Guest
Nezbývá mi než souhlasit. Je fakt, že každé update sebou nese vlnu kritiky. Pak si na to hráči stejně zvyknou a bude klid.
Jenže změny na původně neplacených světech a proto je hrajeme jsou naprosto k ničemu. To opravdu odradí hráče, hlavně hráče mladé věkem, kteří prostě na nuggety nemají. Takže ten poctivý kus práce ve hře opravdu půjde v "niveč". Je to znevýhodnění hráčů, kteří prostě na to finančně nemají. Začnou padat v žebříčcích hry a prostě s tím praští. :(

Jedna věc je, jestli na to někdo má.. druhá věc je, jestli je člověk ochotný jim platit..
tohle byl opravdu vskutku nemotorný pokus o přeoperování neprémijáckých světů na ty prémijácké, po kterém zbývá jen pachuť trapnosti..

Hlavně by mě zajímalo, proč byly zavedeny řemesla, které teď ztrácejí absolutně smysl.. se budu hnát, abych měl na každou bitvu bajonet, když si prémiják koupí nějakou trubku s bonusama do obrany a útoku a ještě zvýšené dmg..
tohle je fakt svébytný kříženec mezi munchkinovstvím a snahou vydřít co nejvíc prachů.. :)
 
Truhlice se vzácnými předměty: Její cena je 40 UPB / Nugget. Obsahuje vzácné produkty s nízkou šancí nálezu při práci. Dostanete pouze jednu položku.
Mohu se zeptat, co jsi tam podle toho popisu očekával?

No za 40 nugetů jsem čekal více, to i ve vánoční nabídce byl batoh s produktem jen za deset nugetů. A podle popisu jsem z toho chtěl vytáhnout hodnotnější věc, řemeslný výrobek anebo nějakou specialiktu. No ale obraz, který stojí za prd, to vážně ne. Vždyť i v tom shopu jsou hodnotnější věci sami o sobě za méně a ne jako "překvápko". A taky za padesát už si koupím prémko na dva týdny a jsem obrazy zavalený, o penězích nemluvím. Asi tam dali špatný překlad.
 

DeletedUser13949

Guest
Jedna věc je, jestli na to někdo má.. druhá věc je, jestli je člověk ochotný jim platit..
tohle byl opravdu vskutku nemotorný pokus o přeoperování neprémijáckých světů na ty prémijácké, po kterém zbývá jen pachuť trapnosti..

Hlavně by mě zajímalo, proč byly zavedeny řemesla, které teď ztrácejí absolutně smysl.. se budu hnát, abych měl na každou bitvu bajonet, když si prémiják koupí nějakou trubku s bonusama do obrany a útoku a ještě zvýšené dmg..
tohle je fakt svébytný kříženec mezi munchkinovstvím a snahou vydřít co nejvíc prachů.. :)

Souhlasím, není to jen o tom "na to mít", ale "chtít". Proč??? Dáváme pořád málo, nebo je to snaha o dohnání příjmů z hráčů, kteří měli trošku slabší žaludek, než ostatní?

Můžeme se pokusit se do toho nenechat vmanipulovat, ale vždycky tu bude dost takových, kteří budou ochotní za hezké a třeba i svítící obrázky na monitoru zaplatit - jen aby byli "dobří". Nakonec nám nic jiného nezbyde, pokud nechceme, jak napsal Krosna, klesat pořád níž. A zase je tu ta degradace mnoha měsíců práce, díky které se propracováváme v žebříčku na lepší místa. Dnes si ta místa můžeme zaplatit, přátelé.
 

DeletedUser7836

Guest
No za 40 nugetů jsem čekal více, to i ve vánoční nabídce byl batoh s produktem jen za deset nugetů. A podle popisu jsem z toho chtěl vytáhnout hodnotnější věc, řemeslný výrobek anebo nějakou specialiktu. No ale obraz, který stojí za prd, to vážně ne. Vždyť i v tom shopu jsou hodnotnější věci sami o sobě za méně a ne jako "překvápko". A taky za padesát už si koupím prémko na dva týdny a jsem obrazy zavalený, o penězích nemluvím. Asi tam dali špatný překlad.
Remeselný výrobok alebo špecialitka ? Preklad je dobre, asi si ho len zle pochopil.
Truhlice se vzácnými předměty: Její cena je 40 UPB / Nugget. Obsahuje vzácné produkty s nízkou šancí nálezu při práci. Dostanete pouze jednu položku.
 

DeletedUser11033

Guest
musi byt neco na teto truhle spatne, ja v ni mel hoblik (se sanci 45% na nalez) - asi se nekdo spletl pri urcovani, co je mala sance nalezu :-(
 
Nahoru