• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 1.35 - diskuze

Ste spokojní s Update 1.35 ?


  • Celkový počet hlasujících
    149

DeletedUser1318

Guest
Může mi někdo z modů odpovědět na můj dotaz? Děkuji
Zatím nevím, jestli je možné poznat "hromadně" zadanou nabídku od jednotlivě zadaných položek, transakce proběhla jen s jednou položkou, zadal jsem cenu jednou a koupil jeden předmět, nic jiného možné nebylo.
 

DeletedUser

Guest
Jsem velmi nespokojen s provedením tohoto "updatu", podle mě je to naprosto zbytečné, nechápu jak Inno games mohl něco takového vůbec provést. Jak již tady bylo mnohokrát zmíněno, inventář je opravdu malý a nepřehledný a bez dluhopisů by se jistě kažký obešel.
Nechápu co bylo myšleno tou nekonečnou výstavbou kostela (?), asi aby se dělníci nenudili.
A fakt, že ze dne na den zrušilo svůj účet na Coloradu přes 600 lidí mluví sám za sebe. Já o tom také vážně uvažuji.
 

DeletedUser

Guest
Vždy při přihlášení je napsaný počet hráčů, aktuálně jich je 17210, předevčírem to bylo kolem 17800.
 

DeletedUser

Guest
Jsem velmi nespokojen s provedením tohoto "updatu", podle mě je to naprosto zbytečné, nechápu jak Inno games mohl něco takového vůbec provést. Jak již tady bylo mnohokrát zmíněno, inventář je opravdu malý a nepřehledný a bez dluhopisů by se jistě kažký obešel.
Nechápu co bylo myšleno tou nekonečnou výstavbou kostela (?), asi aby se dělníci nenudili.
A fakt, že ze dne na den zrušilo svůj účet na Coloradu přes 600 lidí mluví sám za sebe. Já o tom také vážně uvažuji.


zrušení účtu se projeví ve hře za několik dní, nikoliv ze dne na den. tvoje informace se nezakládá na pravdě a uvádí v omyl ostatní hráče a samotnou hru.
pokud máš důkaz, tak ho předlož. šíření poplašné zprávy je trestné i v běžném životě...
 

DeletedUser

Guest
Já tady pouze prezentuji svůj názor a na to mám právo. Dobře, uznávám to co jste napsal, smazání se neprojeví ze dne na den, ale jak si potom vysvětlujete tak velký úbytek hráčů?
 

DeletedUser1451

Guest
Já tady pouze prezentuji svůj názor a na to mám právo. Dobře, uznávám to co jste napsal, smazání se neprojeví ze dne na den, ale jak si potom vysvětlujete tak velký úbytek hráčů?

Většina účtů byla pravděpodobně smazána automaticky z důvodu neaktivity. Moc velké skryté významy bych v tom nehledal.
 

DeletedUser

Guest
Vždy při přihlášení je napsaný počet hráčů, aktuálně jich je 17210, předevčírem to bylo kolem 17800.

před chvílí jsem se přihlašoval na collorado a bylo tam 17252......pokud bylo méně lidí, rozhodně to nebylo vinou updatu, protože po zadání smazat se účet smaže po 5-ti dnech, při neaktivitě po 45 dnech.....jelikož update byl nahrán 22.2. tak plus 5 dní je 27.2.........až tehdy se projeví počet zrušených účtů....
 

DeletedUser

Guest
Navíc (alespoň před updatem) nešla smazat postava, která měla na trhu nějaké nevyzvednuté peníze, nebo zboží. Takže v tomto případě se asi hráči nechají smazat pro neaktivitu. Někteří si navíc dávají dovolenou (aby jejich pomníček vydržel déle), takže tyto data nebudou tolik relevantní.
 

DeletedUser

Guest
Může mi někdo z modů odpovědět na můj dotaz? Děkuji

Jestli prodávající zadal nabídku více kusů "v balení" (vyplnil pole Počet), nelze tuto nabídku nijak rozdělit.

Tak pokud dám na trh deset bajonetů, tak chci ať každý koupí, co může. A klikat t tam na trh desetkrát fakt nechci.
Jestli je to záměr, tak je to nesmysl a Peeete bude zase muset upravit svůj script:-)

Pokud zadáš číslo 10 do pole Dražbs, vytvoří se jednotlivé nabídky pro každý bajonet a zájemci si jich mohou koupit, kolik chtějí. Když napíšeš to číslo do pole Počet, musí si zájemce koupit všechny najednou.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za Mr.Proper za radu, už jsem si toho taky všiml, přece jen se s tím sžívám pomalu. Tedy stahuji námitku zpátky a hned chrlím jinou:-). Je škoda, že to ty jednokusové "stejné" nabíkdy nesdružuje nějakým způsobem (třeba jako peeteho script) dohromady pro větší přehlednost trhu a pro rychlejší nákup více těch jednopoložek.
 

DeletedUser

Guest
nepovedený update

Musím konstatovat že je toto nejhorší update za poslední dva roky co hraju..
Včera mě dopálila jedna věc, vyhráli jsme bitvu, já skoro ve všem třetí (dmg, průměr, úhyby atd.) a dostanu 5 dluhopisů (nehledě na to že zrušili bedny to mě taky dopálilo). Tak jsem dostal 5 dluhopisů budiž, pěkný výsledek ale že mě pak dva hráči, co jen kempili a jsou někde v zádu v oznámení a dostanou 8 dluhopisů, to mě fakt dopálilo. Dnes jsem se celí den rozhodoval zda budu ještě hrát, protože to je fakt zničený a těma dluhopisama to fakt doničili :tom:

Doufám že si to inno brzo uvědomí a že udělá opravný balíček, protože nyní to stojí fakt za starou bačkoru a tato hra jde fakt do háje
 

DeletedUser4876

Guest
Jinak u těch věci když jich dam třeba 5 tak nejde je dat za nakupku musim dat aspon jednou tolik,a proč když mam třeba 10 věci na trhu a vyzvedavam si je tak mi většinou to napiše chybu a pak nejde nic ani se prihlašit par minut
 

DeletedUser7836

Guest
Postupne na wiki doplnam nove opakovatelne ulohy. Momentalne tam je všetko od henryho a dokončujem mariu, čiže kto ten zoznam ešte nepozna, môžte sa pozrieť.
Pozn%C3%A1mka.png
- text ulohy
Hodiny1.PNG
- podmienky na prijatie
(neklikajte nato, len nato zajdite myšou)
http://wiki.the-west.cz/wiki/Opakovatelné_úkoly
 

DeletedUser

Guest
Tak po první bitvě o malou pevnost přišlo docela zklamání. 2. ve škodách 3. v úhybech a odměnou jen jeden dluhopis za porážku. Přitom dřív by to byla minimálně na 30 procent bedna. Dluhopisová motivace v bitvách je fakt minimální, oproti ostatním možnostem jak získat body.
Jiná bitva o malou, vítězství a 3. v úhybech=5 dluhopisů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak po první bitvě o malou pevnost přišlo docela zklamání. 2. ve škodách 3. v úhybech a odměnou jen jeden dluhopis za porážku. Přitom dřív by to byla minimálně na 30 procent bedna. Dluhopisová motivace v bitvách je fakt minimální, oproti ostatním možnostem jak získat body.

To vůbec není na škodu, protože dříve jste v těch bitvách dostávali ty bedny na jistotu a za levno. S příchodem dluhopisů se to srovnalo s ostatními akcemi. Takže duely práce i úkoly jsou oceněné. Nejen bitvy, kdy ty bedny opravdu padaly i při mizerném výkonu a namátkou. Je zajímavé, že se nikdo nediví hodnotnému nálezu z bedny, ale zlaté zbraně mu připadají divné a přehnané. Vždyť původ je v podstatě stejný.
 

DeletedUser13949

Guest
Tak už je mi jasný, proč přišel "Rudolf" - aby jim lidi po tomhle updatu neutekli, když to mají rozdělaný a odchodem by uškodili ostatním :zed:
 

DeletedUser

Guest
Oni bedny díru do světa neudělají, přejí se a odhaduju že za čas o ně zase takovej zájem nebude. Párkrát vypadne stejnej předmět. Ty bezkonkurenční jako Hovdahy sice cenu mají...asi jako jediný, ale až vypadne někomu potřetí a zbraň, kterou by prodal za statisíce prodat nelze....co dodat...


Pro mě byla hra nejzajímavější v době, kdy jsem si věci musel koupit, vydělat si na ně nějak, plánovat. Neexistoval trh, nešlo šidit. Dnešní loterijní sistém mě spíš odrazuje a bohužel už asi nikdy cesta spět nebude. Proč taky ? Loterie sype :-) Každá novinka nese zase mnohem víc loterie. Jako by tenkrát na Západě kovbojové byli úplní idio*i a neuměli se kouknout do bedny než jí koupí.
 

DeletedUser9371

Guest
Každá novinka nese zase mnohem víc loterie. Jako by tenkrát na Západě kovbojové byli úplní idio*i a neuměli se kouknout do bedny než jí koupí.

No jestli kovbojové jako byl Old Shatterhand i indiáni tipu Vinnetou včetně jejich "bab" Nšo-či a Rybana koukli do bedny a "vyblafl" na ně mletý krunýř z raketové želvy tak se ničemu nedivím.

Karel May se obrací v hrobě z názvosloví divokého západu v 21 století. :D:D
 

DeletedUser

Guest
hnus hnus hnus, dražitelnej zlatej tomahawk a spol, zrušení beden v bitvách, místo toho dostanu jen pár dluhopisů, ten kdo by dřív dostal železnou na vítězný straně ted mizernejch 8 dluhopisů, bezva, fakt, takle se podařit dalších 10 bitev, k tomu stejnou dobu plnit dluhopisový úkoly a tu železnou si může koupit, super, totálně to zkazili, dobře.
Rudolf, pipláme se tady s úkolama, mimochodem akce se mi líbí, díky modům za ní, ale to že je rudolf nyní dražitelnej absolutně maže jakýkoliv smysl dál pokračovat (já osobně doufám, že naše skupinka vydrží, přecejen nejsme jen sběratelé úspěchů), jak jsem už psal, snaha o opakovatelný úkoly ve waupeeho městečku, taky zabitá, totálně snaha v niveč s novejma snadnejma opakovatelnejma.

O co se v této hře máme dál?

nenapadá mě jediná věc, o kterou se tu dá ještě "hrát" a ne si jí jednoduše koupit nebo půjčit a úspěch mít stejně.
- řemesla zabitý věcma z UP shopu
- rudolf zabitý dražitelností
- snaha o získání svítících předmětů zabitý, bez nugetových beden nemožné, vydělat není ve hře na čem už
- snaha o opakovatelné úkoly poctivým plněním časovek u waupeeho města zabitá

O CO MÁM DÁLE HRÁT? jediná věc možná ještě, a to bitvy a to jen dokud je nezabije nakupování vylepšováků, jak jinak než za nugety, což je pro mě také pasé.

Gratuluji innu, jsem otráven :)
 
Nahoru