• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pustina - diskuze

DeletedUser

Guest
Taky tak, bylo mi zhůry řečeno, že se s tím nic nedá dělat a mám smůlu.
 

DeletedUser

Guest
Taky se k Vam pridavam. Jsem zaseklej na stejnym bode a z nasi aliance nejsem sam.
Takze to bude "globalni problem". Snad to vyresi v pristim updateu.

Nevidím důvod, proč by to měl řešit další update, když to někteří hráči splnili. Jenom v určitém momentě se to prostě podělalo.
 

DeletedUser

Guest
Jak to vypadá s řešením našeho problému v úkolu Pustina? Nějaké nové informace, teame?
 

DeletedUser5475

Guest
už jsem to vyřešil. je to primitivní, ale nebudu vám to prozrazovat.



vodítko: Waupee
 

DeletedUser5202

Guest
No, to seš fakt hodnej.
Proč to teda nezveřejníš, aby bylo vidět, jak seš dobrej, žes na to přišel.
Takhle to vypadá, žes nic nevyřešil a jenom machruješ.
Pamatuj, že se můžeš dostat do stejné situace a budeš rád, když ti někdo pomůže.
 

DeletedUser9371

Guest
už jsem to vyřešil. je to primitivní, ale nebudu vám to prozrazovat.

Tak co děláš v místnosti kde je pokec o úkolech ? Rád si počkám až budeš volat SOS ve hře :(:(

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser15402

Guest
Prosím o pomoc. Mně se tam nic neukazuje když jedu podle návodu. Nevím co dělám blbě. Prostě si dám to vlastnické právo do předmětů které mám u sebe a objeví se mi tam ještě Vyřiď: Pustina (Pravý majitel IV.) Nu a ať dělám co dělám, prostě mi nikdo už žádný úkol nedává. Což nechápu a štve mě to.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tentýž problém má plno jiných hráčů včetně mne. Jedinná rada, co ti mohu dát, je čekat, než to líné lemry z INNO games opraví. Já už čekám od konce listopadu.
 

DeletedUser15402

Guest
Tentýž problém má plno jiných hráčů včetně mne. Jedinná rada, co ti mohu dát, je čekat, než to líné lemry z INNO games opraví. Já už čekám od konce listopadu.

To jsme tedy dva... na úkol jsem se hned vrhla a... prd... zasekla jsem se. Tajně jsem doufala, že jsem třeba nesplnila jen nějakou drobnost, ale už nemám ani jeden úkol, na mapě jinou postavu než toho blba v kostkované košili a nic... nu tak čekejme:zed::zed::zed:
 

DeletedUser

Guest
Nezkoušel někdo jestli byl už tento bug opraven a tedy je po špatné první volbě možné navázat správnou volbou?
 

DeletedUser

Guest
Nechápu proč mi tu modi mažou dotaz. Takže se zeptám znovu. Kdy bude vyřešen problém v úkolu pustina, kdy mi konečně někdo ze supportérů odpoví na ticketu? Když už dostanu nabídku na reset nebo dokončení úkolu tak se celý dny zase nic neděje. Chci odpověd, ne smazání příspěvku. Přes ticket už psát nebuedu, protože na to lidi tam pěkně kchálej.

Nejsem sám, kdo má tento problém, tak ho řešte, nebo alespon ode mne, INNO už neuvidí ani korunu.

Jak dlouho bude trvat Nortii než to smaže? tohle je k tématu, aspon je zde vidět neschopnost některých z CZ teamu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Pokud se nepletu, ticket visí u Wich a hlásila problém technikům.. Nevím, jak jste se spolu dohodli, ani v jaké fázi je případné náhradní řešení. Musíš se obrátit v ticketu na ní s touto otázkou.
 

DeletedUser

Guest
Pokud se nepletu, ticket visí u Wich a hlásila problém technikům.. Nevím, jak jste se spolu dohodli, ani v jaké fázi je případné náhradní řešení. Musíš se obrátit v ticketu na ní s touto otázkou.

Indigra, adminka pro divoké kmeny, mi dala tuto nabídku. Buď vyresetovat úkol a nebo ho splnit. Nic se neděje, i když jsem napsal co s tím úkolem chci udělat.
A jestli to visí u Wich, tak to visí už 2 měsíce. Tak fakt nevím, co si mám o postupu CZ teamu supporterů myslet.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
2 měsíce to tam nevisí - bohužel jsi provedl jednu věc, kterou dělá většina hráčů, když nedostane odpověď ihned - založil nový ticket.

Původní ticket se vždy uzavírá, aby byl aktivní pouze jeden, zpravidla se nechává ten poslední, ve kterém se diskutuje. Takže i když jsi první ticket založil 2011-11-25, byl uzavřen (a problém nahlášen Innu na opravu) a pokračujete v diskuzi v ticketu ze dne 2012-02-06 - takže ses zařadil na konec fronty ticketů, které jsou "problémové" (některé problémy jsou bohužel dlouhodobějšího řešení a nelze je vyřešit ihned).

Vyčkej odpovědi, Wich teď měla spoustu práce kolem updatu, odpoví ti. Hlavně nezakládej nový ticket a vždy pokračuj v původním.
 

DeletedUser

Guest
2 měsíce to tam nevisí - bohužel jsi provedl jednu věc, kterou dělá většina hráčů, když nedostane odpověď ihned - založil nový ticket.

Původní ticket se vždy uzavírá, aby byl aktivní pouze jeden, zpravidla se nechává ten poslední, ve kterém se diskutuje. Takže i když jsi první ticket založil 2011-11-25, byl uzavřen (a problém nahlášen Innu na opravu) a pokračujete v diskuzi v ticketu ze dne 2012-02-06 - takže ses zařadil na konec fronty ticketů, které jsou "problémové" (některé problémy jsou bohužel dlouhodobějšího řešení a nelze je vyřešit ihned).

Vyčkej odpovědi, Wich teď měla spoustu práce kolem updatu, odpoví ti. Hlavně nezakládej nový ticket a vždy pokračuj v původním.

Tento problém mám od listopadu, tak mi neříkej, že to nevisí 2 měsíce. První dotaz jsem dával 25.11., na Vánoce 24.12. mi psala Wich, že to řeší. Dnes je 24.2. To není 2 měsíce? Nauč se počítat.

Nový ticket jsem založil až mi odpověděli na starý a byl uzavřen. 4.1. jsem uzavřel svůj ticket, protože zjevně někomu nestojím za odpověď. Další ticket jsem založi 12.2. a to se mi ozvala indigra, že mi s tím pomůže, bohužel do dneška velký kulový. Proč? To nevím, jen si myslím své.
Mě osobně nezajímá v jakém pořadí to řešíte, to je mi fuk, mne vadí, že i otevřený ticket zůstává plno dní bez odpovědi, i když už se mnou někdo v tomto ticketu komunikoval.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5202

Guest
První zmínka o tom, že je něco špatně je z 1. 11. 2011, takže je to čtyři měsíce, co se o tom ví.
Trochu dlouhá doba na to, aby se s tím něco udělalo, ne? :zed::zed::zed:
Takže to, že má někdo s něčím moc práce jsou výmluvy. :tom:
 

DeletedUser15402

Guest
Nerozčilujte se, také mě to štve, tak vám tam hold bliká jeden úkol. Je nás dle mého hodně co se jim to stalo.
 
Nahoru