• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pustina - diskuze

DeletedUser13667

Guest
Ahoj, jedná se o nahlášený bug. Všechny země, ve kterých se hraje west, čekají na opravu tohoto úkolu. Bohužel úkol zatím nejde splnit.
 

DeletedUser10235

Guest
racetiger - pokud to máš stejný jako má ten na obrázku, tak se podívej na podmínku pro přijetí úkolu "Obstarat půdu II". Musíš mít splněný úkol "Líný pomocník šerifa? II"
Případně si napiš na sapport. Bug v úkolu Pustatina je až při části, kde se špatně rozhodneš, když hledáš pravého majitele.
 

DeletedUser1318

Guest
2 měsíce to tam nevisí - bohužel jsi provedl jednu věc, kterou dělá většina hráčů, když nedostane odpověď ihned - založil nový ticket.

Původní ticket se vždy uzavírá, aby byl aktivní pouze jeden, zpravidla se nechává ten poslední, ve kterém se diskutuje. Takže i když jsi první ticket založil 2011-11-25, byl uzavřen (a problém nahlášen Innu na opravu) a pokračujete v diskuzi v ticketu ze dne 2012-02-06 - takže ses zařadil na konec fronty ticketů, které jsou "problémové" (některé problémy jsou bohužel dlouhodobějšího řešení a nelze je vyřešit ihned).

Vyčkej odpovědi, Wich teď měla spoustu práce kolem updatu, odpoví ti. Hlavně nezakládej nový ticket a vždy pokračuj v původním.
Nejde mi do hlavy jedna základní věc.
Pokud nastane všeobecně známý problém, není nějaká rychlejší interní cesta k nápravě, než aby jednotliví hráči zatěžovali support jednotlivými žádostmi?
Nestálo by za úvahu vytvořit obdobu vyřešených bugů, a to seznam řešených a zatím nevyřešených?
Ono se to asi Innu líbit nebude, my bychom pak ovšem měli lepší přehled o tom, čeho se opětovně zbytečně nedožadovat.
Ahoj, jedná se o nahlášený bug. Všechny země, ve kterých se hraje west, čekají na opravu tohoto úkolu. Bohužel úkol zatím nejde splnit.
Rovnou říkám, že programování nerozumím, selským rozumem však nechápu, jestli je opravdu složitější "jen" opravit bug, například oproti tomu vymyslet nějaký příběh, vymyslet grafické provedení, celé to naprogramovat a vyzkoušet.
Některé jiné zásahy a "opravy" jsou tu rychlostí blesku.
 

DeletedUser3566

Guest
ChickLady - Dekuji za odpoved,ale obavam se ze budu muset vazne kontaktovat vedeni,bo prave nemohu splnit hned ten prvni ukol,neustale mi to pise ze nesplnuju podminky a to si nemyslim.
Dekuju
 

DeletedUser10235

Guest
Recetiger, preto som aj napísala, aby si napísal na sapport. Tu ti asi s tým nikto nepomôže.
 

DeletedUser3566

Guest
Dekuji vyreseno, drzel jsem se napovedy a byla spatne, bylo uvedeno ze se pro prijmuti nesmi splnit predchozi uloha, po jejim prijmuti a splneni je vse ok
 
Zdravím, když jsem při hledání Dean Andersona omylem přijmul a splnil úkol Pravý majitel II. u šerifa, tak mi zmizela možnost u Waupeeho. Jde to nějak zachránit?
 

DeletedUser

Guest
Ne, je to globální problém na jehož opravu se čeká od listopadu 2011. Prostě jsi se zařadil mezi ty, co to zatím (nebo spíš vůbec) nedokončí.
 

DeletedUser9733

Guest
Už jsem se bál, že je chyba někde u mě. Tak už teda nemusím neustále zkoumat celou mapu s vlastnickým právem v ruce, někde jsem se sekl, sám nevím kde, protože pustinu jsem nedodělal kvůli jiným úkolům a když jsem chtěl pokračovat, prostě to už nešlo :(
 

DeletedUser15402

Guest
Máme víc jak půl roku za sebou, co se mluví o nemožnosti splnění úkolu. Nevím jak vám, ale mě to stále nejde.
 

DeletedUser

Guest
Mám problém s hnojivem už jsem kidal 9 hodin ale ani jedno hnojivo nic
 

DeletedUser

Guest
Aoj všem je něco nove z ukolem pustina??? kamarádka s tím nemuže pořád hnout koukám opravdu pul roku se nic neděje tedy hlavně že vymyšleji nove updaty :(
 
Aoj všem je něco nove z ukolem pustina??? kamarádka s tím nemuže pořád hnout koukám opravdu pul roku se nic neděje tedy hlavně že vymyšleji nove updaty :(

No tak updaty se kvůli jednomu úkolu určitěnezastaví.

Možná je věc v tom že pokud jste se v tom úkolu rozhodli špatně, tak to znemená že regulérně skončil.
 

DeletedUser

Guest
No tak updaty se kvůli jednomu úkolu určitěnezastaví.

Možná je věc v tom že pokud jste se v tom úkolu rozhodli špatně, tak to znemená že regulérně skončil.

tak ja nevím ale nic neudělala špatně prostě jen nemuže splnit to co ostaní píšou tady i když má na sobě papír napíše ji nesplňuješ podmínky :(
 
Když tato serie přišla, tak jsem ji plnil, když jsem zjistil že je nějaký zásek, tak jsem v tom přestal, než se to vyřeší. Nepřemýšel jsem o tom nijak zvlášť, pokud nastaneje chyba, počkám až se vyřeší. Teď jsem se k tomu vrátil a chci to plnit, tak jsem se nejdříve pořádně podíval oč valstně jde. On každý úkol, byl přímočary, ale tady to je jinak. Jde zřejmě o to, jak se ty úkoly mají přijímat. Mám za to, že vše jde splnit, ale vše ve správném pořadí a vlastní příběh úkolu se splní mimo ty slepé ramena.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, trošku zbrkle jsem klikla na splnit úkol "Pravý majitel IV.", ale i přesto jsem mohla pokračovat a splnit s nasazeným vlastnickým právem úkol "Pravý majitel" u šerifa. Bohužel, než jsem se podívala a než jsem přijala úkol "Pravý majitel II." klikla jsem na jiný produkt v inventáři, který nahradil vlastnické právo. Teď ho nikde v inventáři nemohu najít. Vlastnické právo farmy je fuč. To jsem se od té doby několikrát přihlásila i odhlásila, ale prostě nikde není.

Stalo se vám toto? Mě naposled, když jsem dodělala úkol Vražda, tak mi takhle zmizela ta stará fotka, ale tu už jsem stejně nepotřebovala, tak mi to bylo jedno. To vlastnické právo ale potřebuji :-(

Psala jsem si i na support, ale už před 2 dny a stále nikdo nereagoval.

Mám úkol dočista ztracen nebo to jde nějak udělat. Další krabičku se mi nedaří najít. Jde to vůbec?
 

DeletedUser9733

Guest
Já se na některých světech nacházím na mrtvém bodě...někde jsem se zasekl a dál to nejde? Už se na té chybě pracuje?
 

DeletedUser972

Guest
Ahoj, trošku zbrkle jsem klikla na splnit úkol "Pravý majitel IV.", ale i přesto jsem mohla pokračovat a splnit s nasazeným vlastnickým právem úkol "Pravý majitel" u šerifa. Bohužel, než jsem se podívala a než jsem přijala úkol "Pravý majitel II." klikla jsem na jiný produkt v inventáři, který nahradil vlastnické právo. Teď ho nikde v inventáři nemohu najít. Vlastnické právo farmy je fuč. To jsem se od té doby několikrát přihlásila i odhlásila, ale prostě nikde není.

Stalo se vám toto? Mě naposled, když jsem dodělala úkol Vražda, tak mi takhle zmizela ta stará fotka, ale tu už jsem stejně nepotřebovala, tak mi to bylo jedno. To vlastnické právo ale potřebuji :-(

Psala jsem si i na support, ale už před 2 dny a stále nikdo nereagoval.

Mám úkol dočista ztracen nebo to jde nějak udělat. Další krabičku se mi nedaří najít. Jde to vůbec?

vyčkej si odpovědi od supportu :) oni se ti na to podívají ...:hoj:
 
Nahoru