• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser

Guest
Nemci by mali dat nejaku napovedu ako spracovat sklo. Uvidime co to bude. Ohladom Pustiny ti bohuzial moc neporadim, cela ta seria je strasne chaosna (mozno mentalna ako clovek, co to urobil)
 

DeletedUser9733

Guest
Díky za rychlou odpověď. Ohledně té pustiny jsem se dočetl tady na foru, že se jedná o nějaký globálnější problém, takže problém není nejspíš u nás :)
 

DeletedUser

Guest
Otázkou je spíš jaký problém je v úkolu pustina teď v pátek jsem ho dokončil a na žádný problém jsem nenarazil, úkol fungoval a bez problémů.
Jen doplním že jsem jel úkoly 730-736, 743, 783-786(záleží dle řemesla) 787-793.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Asi další chybička, Cunninghamova farma - zpřístupnit 12.00 - 15.00, po 15 už mi to nejde :)
The Half-Indian Stranger, id: 916
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14636

Guest
Habanero Chili

Ahoj, chtěl bych jen doplnit informaci k Habanero Chili: tento předmět lze také najít při transportu po divoké vodě (tato informace je na tw-db pouze u pozlaceného ozubeného kolečka).
Report ze světa 6: [report=350676048e77d30d1b]Pracovní oznámení: Transport po divoké vodě[/report]
 

DeletedUser5767

Guest
Vďaka za všetky pripomienky, na väčšinu vecí sme sa snáď pozreli a skontrolovali...

jurinjirka: na ktorej úlohe si ostala stáť, ak to teda ešte stále trvá?
 

DeletedUser8870

Guest
Když jsme u těch drobností mám dojem, že celá sada Dřevěného kouzelníka byla k mání za 1 Dluhopis a stále tam máte za 100. Je to sice drobnost, ale ať to máte vše v pořádku. :)
 

DeletedUser5767

Guest
Když jsme u těch drobností mám dojem, že celá sada Dřevěného kouzelníka byla k mání za 1 Dluhopis a stále tam máte za 100. Je to sice drobnost, ale ať to máte vše v pořádku. :)
Je to divné, ale po odstránení tých vecí z UP obchodu sa ich cena zvýšila na 100. Ťažko povedať prečo, keďže zmeny niečoho, čo sa v hre už nikdy neprejaví, nemajú zmysel. No ale aj keď to ľudia zrejme navždy budú považovať za chybu, preferujeme mať na stránke práve tie dáta, ktoré sú v hre.
 

DeletedUser

Guest
Petee, ako to vyzerá s prekladom ? Všimol som si, že veľká časť úloh a úspechov(hlavne) nie sú preložené. Tak ako to s tým vyzerá ? :)
 

DeletedUser

Guest
Prosím vás, jak v kalkulátoru nastavím, aby mi to zobrazilo ideální oblečení pro práci a né to, co mám v inventáři?

EDIT: Už jsem to zjistil, to se nesmí jít přes kalkulátor ale záložku práce...
 

DeletedUser5767

Guest
No, malo by sa tam ísť cez Kalkulátor, cez tlačítko Inventár - viac napr. tu: http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=223739&postcount=161
Ak ideš do sekcie Práce a tam klikneš na potrebné schopnosti, tak sa dostaneš do starého kalkulátora, ktorý nepodporuje sety (ale používatelia ma prehovorili, aby som ho tam nechal). To znamená, že oblečenie, ktoré v tom nájdeš, nie je nutne najlepšie.

Skúsim scoobymu navrhnúť, nech tam dá jedno veľké tlačítko, ktorým sa všetky veci označia rovno a hráč na to nemusí ísť tak komplikovane...
 

DeletedUser

Guest
po posledním updatu mi to při pokusu o otevření na s7 hlásí "tw db.info Bad request (212)" a okno se načítá a načítá ale nenačte.
Na s1 s6 funguje normálně, ostatním na s7to nedělá. Netušíte, co se s tím dá udělat?

Testováno, blbne to i na jiném kompu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14966

Guest
Zdravím, mám dotázek, od poslední aktualizace mi na chatu nejde psát barevně, opětovně jsem nainstalovala script z http://tw-db.info/?strana=userscript , kdy jsem samo přihlášená a stále mi to nejede. Může někdo poradit, kde je chybka. Děkuji.

P.S. Mám mozilu, co jsem vyzjistila na chromu ty barvy normálně jedou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5767

Guest
Zdravím, mám dotázek, od poslední aktualizace mi na chatu nejde psát barevně, opětovně jsem nainstalovala script z http://tw-db.info/?strana=userscript , kdy jsem samo přihlášená a stále mi to nejede. Může někdo poradit, kde je chybka. Děkuji.

P.S. Mám mozilu, co jsem vyzjistila na chromu ty barvy normálně jedou.
Náš script má teraz nejaké svoje vlastné prídavky do chatu, nanešťastie sa však momentálne dosť zle znáša s inými scriptami, ktoré robia to isté. Je teda treba buď vypnúť iné scripty na farby v chate (napr. ColorMe), alebo v nastaveniach nášho scriptu (nové tlačítko vedľa serverového času) vypnúť rozšírenie pre chat. Myslím, že náš script pokrýva všetky potreby pre chat, takže odporúčam prvú spomenutú možnosť, avšak voľba je samozrejme na používateľovi.

Udernik: Ak si mal na mysli ten šál, skúsim ho šťuchnúť znovu ;).

//
Bonehead: presne to som ti chcel navrhnúť, ale zabudol som na ten príspevok zareagovať v odpovedi :-/.. Som rád, ak to už ide...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14966

Guest
Tak jsem v opici měla zaškrtnuto color me, to jsem odškrtla dala relog a stále nic. Je tedy třeba ještě něco?

Tak již je to dobré, ale použila jsem ten druhý způsob, kdy vedle toho serverového času je to tlačítko a tam jsem odškrtla ten chat. Děkuji za tuto informaci :).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
po posledním updatu mi to při pokusu o otevření na s7 hlásí "tw db.info Bad request (212)" a okno se načítá a načítá ale nenačte.
Na s1 s6 funguje normálně, ostatním na s7to nedělá. Netušíte, co se s tím dá udělat?

Testováno, blbne to i na jiném kompu.

Nakonec pomohl reimport do vaší databáze. Nejspíš se u vás nějak moje položka pokazila:-)

Vše v pořádku
 

DeletedUser

Guest
Mám pro vás návrh - nechcete ty 2 scripty (import inventáře a schopností + kalkulátor přímo ve hře) sjednotit do jednoho? :)
 

DeletedUser5767

Guest
Mám to na pláne, ale treba to urobiť nejako pekne (musím priznať, že ten import button script je napísaný pomerne nezodpovedne), aby sa nová verzia clothcalc scriptu nebila s import tlačítkom. Možnosť mať iba tlačítko chcem zachovať, no možnosť mať clothcalc bez import tlačítka zmysel naozaj nedáva, preto import tlačítko pridáme do clothcalcu. Len teraz na to žiaľ nemám čas, skúškové :-/.
 
Nahoru