• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Osud Cunninghamových

chtěl bych se zeptat na tuto úkolovou řadu. přesněji na druhý úkol (seznam)


Šerif John Fitzburn: Dobré ráno .........! Doufám, že si se dobře vyspal? Máme toho hodně na práci a musíš to vše do týdne stihnout! Nevím co by se stalo, kdyby ti to trvalo déle, takže si opravdu raději pospěš!
Upozornění: Splň úkol do 7mi dnů, aby si stihl dorazit na Cunninghamovu farmu ještě před odjezdem.

Zapotřebí:
Osel 0/1
Mustang 0/1
Pinto 0/1
Bedna s nářadím 0/2
Velké kladivo 0/5
Kladivo 0/5
Hřebík 0/20
Dřevo 0/40
Lopata 0/5
Krumpáč 0/3
Laso 0/10
Role sukna 0/6
Pila 0/4
Kamení 0/20
Dřevěný kolík 0/10

Odměna:
+ 500 Zkušeností
+ $ 1000



otázka č. 1:co se stane pokud se to nestihne splnit do 7 dnů?
otázka č. 2: co se stane, pokud se úkol zruší, seženu si suroviny (za déle než 7 dnů) a přijmu ten úkol?
otázka č. 3: jde vůbec po zrušení úkolu přijmout znovu?

prosím žádné diskuze ale někoho od supportu aby sem dal jasné odpovědi (nejlépe pokud to ví 100%.. hodně lidí se ptá ale vedou se pak nepodložené diskuze...


Díky

za všechny světy Edai :indián:

P.S.:jedná se o případ když již mám úkol přijatý.... ;)
 

DeletedUser13514

Guest
1) Když nestihneš splnit, tak budeš plnit 2 možnost (stezku) úkolové sady.
2 a 3) Když úkol zrušíš, tak jej můžeš znovu přijmout. Pokud jej poté splníš v limitu, tak budeš plnit 1 možnost (stezku).
 
o jaký úkol stezka se jedná? nemůžu ho nikde najít..

jinak další postup úkolu při úspěšném zpracování je výběr mezi odletem a špatnými zprávami?
 

DeletedUser13514

Guest
Ne, není to jiný úkol, nazval jsem tak ty dvě možnosti. Když splníš do 7 dní, tak budeš plnit úkoly od úkolu Odjezd (první možnost, nebo stezka, jak jsem to nazval). Pokud přetáhneš limit, tak budeš plnit úkoly od úkolu Špatné zprávy (tj. druhou možnost).
 
ok tak snad jsem porozumněl...

pokud stihnu do těch 7 dnů dokončit ten první úkol, pak budu plnit pokračování úkolu I (první možnost)
pokud nestihnu splnit do 7 dnů, pak budu plnit pokračování úkolu II (druhá možnost)

jediné co mi přijde,že ten druhý úkol je lehčí.. (na úroveň prací) jen ty surky co se schání tak jich je o chloupek víc.. (ale to snad již není časově omezeno...)
 

DeletedUser13514

Guest
Ano, přesně tak je to s těmi možnostmi. Omezení tam jsou jen na přijetí (jde jen v určitém čase. Limit tam už žádný není.)
 

DeletedUser10935

Guest
úkol The night - noc

Ahoj všem,
nemůžu si pomoci, ale úkol The night (noc) v téhle úkolové řadě je nějaký stupidní, nebo jsem natvrdlá já?

Podle TW-DB.info lze úkol přijmout mezi 20:00 hod. až 24:00 hod., což jsem udělala. Protože se jedná o pracovní činnost chránit osadníky 5 hod., je jasné že se vám těch 5 hodin do časového období 20:00 až 24:00 hod. nevejde. Takže jsem v téhle době odpracovala dvouhodinovku. Protože mi došla energie, šla jsem ji doplnit do hotelu, zbylé 3 hodiny jsem oddělala před polednem, tedy před 12:00 hod. Hra registrovala splnění úkolu - 5 hod. (hotovo), ale křížek u úkolu značil, že se úloha nedá splnit. Myslela jsem, že splnění půjde prokliknout mezi 12:00 až 15:00 hodin, jak je i uvedeno na stránkách TW-DB.info. Překvapilo mě, že ani v tuto dobu, tedy mezi 12. a 15. hodinou úloha nešla splnit.

Nevím co s tím. 5 hodin do 4 nevtěsnám, to bych musela serverové hodiny poslat rychlostí blízkou světlu do vesmíru, a využít relativistických posuvů v čase :-) - což bych nejraději po dnešku udělala (kdyby to šlo). Nebo se musí těch 5 hodin činnosti chránit osadníky odpracovat v noci? Někdy mezi 20:00 hodin a 6:00 hod. ranní. Když budu velká puntičkářka - jak je definovaná noc, v létě je kratší, v zimě delší. Od kdy dokdy mám vlastně tenhle stupidně zadaný úkol splnit.
Nebaví mě řešit takovéhle pitomosti ... a myslím si, že úkoly by šly hráčům předkládat i srozumitelněji, herní čas bych mohla trávit smysluplněji, například plněním 1000 opakovatelných úkolů za pštrosa.

Prosím poraďte mi, kdo jste tohle překonal.
 

DeletedUser

Guest
prijmi ulohu v tom case v akom treba, odpracuj pracu ktoru treba a na dalsi den v pozadovanom case tj medzi 20:00-00:00 ukonci ulohu.
 

DeletedUser

Guest
Hojte lidi,já už jsem u medicinmana,poradíte mi někdo jak jej zabít a také jak zabít strangera?jsem chlaďák a zvýšil jsem přesnost o 20 schop.bodů,vystupování o 20 a sílu úderu taktéž o 20.Mám přes 100 schop.bodů v těchto aributech.Zde je report: [report=186553657e393ef5d8]Duel NPC: Czyril proti Medicinman[/report]
 

DeletedUser

Guest
najlepsia taktika ako porazit akehokolvek NPC je: byt bez mesta, nemat prachy pri sebe, oblec si najlepsie veci na uhyb, dueluje v kuse npc, aj ked budes v kome, sleduj kam mieri a kam uhyba a podla toho si po par dueloch uprav nastavenia. podmienka byt bez mesta je preto, lebo pravdepodobne ta da do komy a v tom pripade by si sa ocitol v hotely, co je zdlhave vzdy rusit po jednom duely. doteraz som nemal nikdy problem porazit hocijakeho npc, aj ked niektori dali fakt zabrat, napr 100 duelov a pod :D:zásek: Este doplnim, ka sa nebude darit, skus zmenit typ oblecka napr zo strelca na rucneho, niekedy to pomoze.
 

DeletedUser11033

Guest
twdb dal univerzalni, ale zdlouhavou a narocnou radu. Ja mam lepsi:

Medicimmana zabijes nasledovne:
On ma chladnou zbran, stejne schopnostni body jako ty - takze se oblec do houzevnatosti, strelby a vystupovani. on ti bude davat male rany ty jemu velke, mir na hlavu a neuhybej.

Obecne receno potrebujes mit tahove schopnosti do utoku, ktere on v obrane nevyuzije (vystupovani)
a potrebujes zvysit svoji dmg, ale snizit jeho DMG (houzevnatost a strelba)

Pokud se to budes snazit splnit viz popis twdb pres uhybani, on tebe netrefi ale ty jeho taky ne, coz je dost blbe, kdyz ho mas dat do koma :-D
 

DeletedUser

Guest
medicinman,má ale stejné HP jako já a míří stejně jako já.V alianci mi radili dát do síly úderu,vystupování a přesnosti,toto sem udělal a nic.Také navrhovali snížit si celkové HP,např. na 1500 a body dát do výše zmíněných schopností....
 

DeletedUser

Guest
lenze jeho zivot ubuda po kazdom duely, nema stale 1500 takze ho po par dueloch das dole.
 

DeletedUser

Guest
zdravím ,všechny potřebu k úkolu mám pohromadě.,ale nemůžu nikde najít tu slavnou
Cunninghamovu farmu.
Může mi někdo poradit?
 

DeletedUser

Guest
twdb,to co říkáš není pravda,měl sem s ním přes 20 duelů a ani jednou jsem ho neposlal do mdlob,je podobný jako aretha(tu musíš taky uspat,jinak každý duel ji znova a znova jenom ubíráš HP),aretha,je ale začátečnice oproti medicinmanovi:lovec:
 
Tak já vám ukážu jak s ní valčim já a poradte mi zda se mam obrátit na support nebo ne.. server9
Zapoměl jsem to splnit za týden a jedu druhou část ukolu a neporazil jsem ho ještě ani napoprvé natož pak podruhí jsem zvědav no

[report=21174125895c783b18]Duel NPC: Farmers proti Cizinec [/report]
[report=211741246fd7706c04]Duel NPC: Farmers proti Cizinec [/report]
[report=2117412346a3a46416]Duel NPC: Farmers proti Cizinec [/report]
[report=211741190d822800ac]Duel NPC: Farmers proti Cizinec [/report]
[report=211741186ddce027a8]Duel NPC: Farmers proti Cizinec [/report]
[report=21174117cb78b7c5c0]Duel NPC: Farmers proti Cizinec [/report]
[report=211741096ac17a8094]Duel NPC: Farmers proti Cizinec [/report]
[report=21174103d1e7dd9d29]Duel NPC: Farmers proti Cizinec [/report]
[report=21174095daac9ed4d6]Duel NPC: Farmers proti Cizinec [/report]
[report=21174072a73c91bc93]Duel NPC: Farmers proti Cizinec [/report]


Je to od zdola nahoru(časově) mam celkem 2500 Hp a ubral jsem mu min přez 4k dohromady
ten poslední duel (tedy tady první mám 546HP) a ubral jsem 671 než proběhlo další kolo kde jsem sice zas ubral ale on mě zabil

takže mam jít na support ?? svoje HP jsem mu dohromady ubral a ubral jsem mu i o 100Hp víc než sem měl já v1 duelu fakt nwm co s ním :(
 
Naposledy upraveno:
Nahoru