• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Plnění úkolů

DeletedUser

Guest
Lidičky mám dotaz. Stále si kladu otázku, jakým způsobem plnit úkoly bez helpu? Kde prostě brát informace jakým směrem se v daném úkolu vydat, když jednotlivé cesty na sebe nijak nenavazují, nijak nenapovídají co třeba mít na sobě, kam jít a tak? Prostě občas jedu úkol a zjistím, že sem dojel, že nemám cestu a pak prostě musím jít na nějaký help (google, dnes TW DB).
Máte na to nějaký trik, návod :eek:) nebo něco podobného? Možná mi někde něco uniká, možná jsem to začál hrát špatným způsobem, nevím.

Uvedu příklad, třeba plním Voní to pokladem, nebo Město duchů. Jako nesáhnout si na help, tak vůbec nevím kam se vydat a co mít na sobě. A to jsem třeba ve městě duchů, nezávisle na tomhle úkolu, byl několikrát a nikdy by mně nenapadlo, že tam je tahle série .o(
 

DeletedUser11033

Guest
To že nejdou všechny ukoly plnit snadno a bez helpu je dano tim, ze byly puvodne tyto ukoly vytvoreny jako tajne - aby je nesplnil kazdy, ale jen hrstka štastlivcu, kteri na dane kombinace pro zpristupneni prijdou nahodne, dnes vsak diky TW-DB muze kazdy (i "tajny") ukol splnit uplne kazdy :-)
 

DeletedUser9371

Guest
To že nejdou všechny ukoly plnit snadno a bez helpu je dano tim, ze byly puvodne tyto ukoly vytvoreny jako tajne - aby je nesplnil kazdy, ale jen hrstka štastlivcu, kteri na dane kombinace pro zpristupneni prijdou nahodne, dnes vsak diky TW-DB muze kazdy (i "tajny") ukol splnit uplne kazdy :-)

Přesně tak a souhlasím. V roce 2009 si byl rád, když Ti někdo "vykecal" jak najít třeba Bellestarku a podobně. Dnes je to jiné a o moc lehčí.
Jsem zastánce té doby, ale to je v jiných tématech. :)
 

DeletedUser

Guest
Jednoduchá záležitost - zpřístupnit ten úkol třeba pro prvních 20 lidí kteří na to přijdou.
 
Nahoru