• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Priznam sa ze to vobec nesledujem ale kedy ma prist novy duelovy system? Ma vobec prist?
Len dufam ze programator ktory urobil terajsi bol prepusteny:kobylka:.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
Duelový systém se měnit někdy v budoucnu bude (tedy slibuje se to), ale bohužel v této době nevíme nic bližšího, kromě toho slibu. Co víme jistě je to, že ve 2.0 to nebude.
 

DeletedUser14352

Guest
Po spusteni noveho sveta jsou pevnosti take znova vystaveny (A stale mi unika nejaky jiny smysl pevnosti nez zabava / zabiti casu?), takze bych se nebala "totalniho zabiti" hry. Aktivni hraci, ktere hra bavi zustanou, neaktivni kemperi ucet zrusi - Celkove povede 2.0 k oziveni.
Ja som aktivna hracka platim si aj premium,ale premyslam ze je to posledny krat co som do tejto hry vrazila nejake peniaze.Pre mna to neni ziadne ozivenie ale znicenie 3 rocnej prace nasej aliancie.

No tady k tomu je nutno říct že se opravdu bojuje pro nic. Ty boje v podstatě nic nepřinášejí. Výsledek boje je vlastnictví pevnosti a to celkem nic neznamená. Je to jenom věčné přebíjení o vlastnictví bezcené pevnosti. Samozřejmě získané expy, předeměty peníze a dluhopisy jsou odměnou, ale ty nikdo odstranit nechce. Někdo kdysi dávno postavil pevnost, roky se o ní bojovalo, utratilo se hafo peněz - produktů, tyhle prostředky jsou nenávratně ztracené, ale nahradit vám je nikdo nemůže. Vratka by měla být dána akorát těm kdo pevnost stavěli, mnoho z nich nehraje a posledním bojovníkům o každou z pevností. Všichni ostatní, svoje prostředky regulérně prohráli v boji.

Podla toho ako pises,bitvy ta vobec nezaujimaju a predpokladam ze sa ani do bojov nezapajas,lebo by si troska inak pisal.Pre nas bitvarov tie pevnosti niesu bezcenne a jedine co ma drzi a bavi na weste su bitvy a priatelia nic viac.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11033

Guest
Mam otazku, jak to bude s trzistem? Musime si vsechny veci vyzvednout? Mam na trhu v ruznych mestech prodane veci za stovky tisic a v ruznych mestech nakoupene a nevyzvednute veci...
Co se týče vyzvednutí tech veci bude to na dlouhou dobu to obehnout a vyzvednout ty penize by byl taky orisek, aby me nekdo nesestrelil...
Děkuji
 

DeletedUser11498

Guest
Min 10x tu bylo zmíněno, že 2.0 není o změně grafiky, ale o změně herního systému, právě z důvodu, aby bylo možné zavést spoustu dalších novinek, které již byly slíbeny.

Update sice jak tu furt prezentujete není o změně grafiky, nicméně novou grafiku přináší, grafiku, kterou dlouhodobě hráči kritizují. Ale to je jak když hrach na stěnu háže.:zásek:
A pokud jde o změnu systému, tak to je taky naprd když si nebudu moc vybrat jak dlouho chcu práci vykonávat. Proč když jsem chtěl naklikl jsem práce a měl jsem na půl dne klid, teď to půjde jen u některých prací a naopak, někde místo toho abych si odpracoval 10 minut budu ztrácet 2 hodiny.

A když jsme u platících hráčů, tak neplatící by jim měli spíš děkovat, bez nich by jste si tuto hru nikdy nezahráli. Podnikání není charita.

To mě ale nezajímá že si někdo chce namastit kapsu, když jsou nenugeťáci na obtíž, tak měli udělat hru zrovna jen pro platící. Jinak osobně jsi nugety nekúpím už ze zásady, i když jsem o koupi několikrát uvažoval inno mě vždy přesvědčilo abych to nedělal proč? Protože platících hráčů si váží tak že se je snaží jen dál vyždímat co to jde a na jejich názor ohled nebere.
 

DeletedUser12110

Guest

Prinasi zmenu principu grafiky, do ktere hrac nevidi, pro nej je to proste obrazek - Ale ten obrazek funguje jinak, nez jak fungoval doposud a o to jde - To prinasi nove moznosti pro dalsi vyvoj.

Kazdy podnik funguje na principu nabidky produktu a (ne)prizpusobeni kupujiciho.

LordMaikl napsal/a:

Trziste ve verzi 2.0 je a funguje, s prenesenim mest by nemel byt problem, nebot ani jeden CZ svet neprekracuje pocet mest v nove verzi.
Konkretnejsi informace nez ty v oznameni ale nejsou dostupne.
 

DeletedUser12110

Guest
Podnikám od ledna 1990 a já se musím přizpůsobovat kupujícím, jinak bych už dávno zkrachoval. Nehledě by mě konkurence zadupala do země. :(

Je ale jen na Tobe, jakym smerem sve podnikani uberes, ostatne i na ten krach a ignoraci nejake zpetne vazby mas svate pravo.
V pripade IG ale hadam situace nebude tak cerna jak se muze z diskuze zdat, poprosim tedy o vynechani zarucenych ekonomickych rad (Jak si se svym produktem firma nalozi je jeji problem) z diskuze a venovani se tematu, diky.
 

DeletedUser

Guest
To si zřejmě nějak špatně zaslechla, podnik se řídí tím co chce zákazník! Uvažuj nad tím logicky; zákazník dává peníze , za to co má zájem on, ne naopak.

Tys pochopil zjednodušenou variantu: podnik dělá, to co umí, doufá, že se najde zákazník, který to ocení. Jistě, snaží se přizpůsobit, ale ne konkrétnímu zákazníkovi, ale obecnému - INNU by bylo úplně jedno, kdyby z TW během měsíce odešli všichni stávající hráči - pokud by byli vystřídáni jinými, kteří by platili stejně. Podnik dělá změny, ty se musíš přizpůsobit - buď si zvykneš nebo to přestaneš kupovat. To máš jako se sušenkami - každou chvíli mají "novou, ještě lepší recepturu", když ti to nechutná, kup si něco jiného.
Mohl bych pokračovat v přednášce z ekonomie, ale myslím, že by to nemělo cenu. Moudrému napověz...
 

DeletedUser

Guest
Kazdy podnik funguje na principu nabidky produktu a (ne)prizpusobeni kupujiciho.

tak väčší hlod som za posledný pol rok asi nečítala :)

už aj keď to vezmeš z pohľadu konkrétne INNO, tak všetky nové veci robia len preto aby sa nenudili v práci? nesnažia sa to robiť preto (aj keď niektoré dosť zvláštne) aby sa prispôsobili možným kupujúcim, aby si produkt kúpili?
 

DeletedUser

Guest
Trochu postrádám pointu v tom, že bitvařům budou ukradeny pevnosti. Vždyť pevnosti zase budou, jen o ně budete muset bojovat od začátku. Takže nářky, že bitvařům byla ukradena hračka je naprosto mimo.

Co se týče kroků INNO a pohledu zákazníka. Na CZ foru křičí cca 10 hráčů, ale i kdyby to bylo 100, tak to určitě není rozhodné měřítko, zda se firma ubírá správným směrem. A když se tu neustále oháníte podnikáním, jsem přesvědčen, že to firma má z ekonomického hlediska dobře spočítáno a o to jde v prvé řadě. Hlavně se mi tu nesnažte tvrdit, že podnikáte jen proto, aby byl zákazník spokojen bez ohledu na váš vlastní profit.

Jak už bylo několikrát řečeno, jsme jen jedna z x jazykových mutací, což znamená, že i kdyby se to u nás nelíbilo 90% hráčů, neznamená to, že se musí něco změnit. Na ostatních trzích může být výsledek jiný. Pořád si neuvědomujete, že INNO se musí dívat na celý trh, kde hru nabízí, a ne pouze na jednu zemi.

Co se týče úbytku hráčů, tak to je naprosto přirozený jev. Vždy a na všech hrách spousta hráčů přestane hrát, dost často je to z důvodu, že prostě nevydrží dlouho u jedné hry. Pokud budete oponovat, že u některých her to tak není, tak je to pouze tím, že se na nich neaktivní postavy nemažou.
 

DeletedUser14352

Guest
Trochu postrádám pointu v tom, že bitvařům budou ukradeny pevnosti. Vždyť pevnosti zase budou, jen o ně budete muset bojovat od začátku. Takže nářky, že bitvařům byla ukradena hračka je naprosto mimo.

Co se týče kroků INNO a pohledu zákazníka. Na CZ foru křičí cca 10 hráčů, ale i kdyby to bylo 100, tak to určitě není rozhodné měřítko, zda se firma ubírá správným směrem. A když se tu neustále oháníte podnikáním, jsem přesvědčen, že to firma má z ekonomického hlediska dobře spočítáno a o to jde v prvé řadě. Hlavně se mi tu nesnažte tvrdit, že podnikáte jen proto, aby byl zákazník spokojen bez ohledu na váš vlastní profit.

Jak už bylo několikrát řečeno, jsme jen jedna z x jazykových mutací, což znamená, že i kdyby se to u nás nelíbilo 90% hráčů, neznamená to, že se musí něco změnit. Na ostatních trzích může být výsledek jiný. Pořád si neuvědomujete, že INNO se musí dívat na celý trh, kde hru nabízí, a ne pouze na jednu zemi.

Co se týče úbytku hráčů, tak to je naprosto přirozený jev. Vždy a na všech hrách spousta hráčů přestane hrát, dost často je to z důvodu, že prostě nevydrží dlouho u jedné hry. Pokud budete oponovat, že u některých her to tak není, tak je to pouze tím, že se na nich neaktivní postavy nemažou.

Marapav keby si chcel tak natu pointu prides,ale my vas bohuzial nezaujimame.Neviem naco toto forum vobec je,lebo ked vam hrac napise svoj nazor a dovoli si vam oponovat nazvete ho notorický stežovatel.
 

DeletedUser

Guest
Tak ještě jednou a prosím číst celé, ne jen to co se hodí :

1) Pevnosti vám nikdo nebere, i v 2.0 pevnosti budou

2) dnes je 120 pevností, ve verzi 2.0 pouze 42, tudíž nelze spravedlivě znovu pevnosti přerozdělit.

3) V současné době všechny pevnosti někdo vlastní a tím pádem jiní o ně bojují. Po update budou volné, ale zákonitě se někdo stane jejich vlastníkem, tudíž zase o ně budete bojovat.

Rozdíl je pouze ten, že se budou muset pevnosti znovu vystavět. Spíš mi to připadá, že vy co tu křičíte, tak máte strach, že vaše vedení žebříčku není neotřesitelné a že o něj přijdete.

Na bitvy jsem chodil a rozhodně nevidím problém v novém přerozdělení pevností, jen to neudělá počítač, ale přerozdělíte si je sami.
 
ME ZASE CHBA POINTA V TOM ZE PROC SA 3 ROKI BOJOVALO NA CO TOJE DOBRE KED TO VSETKO ZRAZU ZRUSITE A VSECI IDU OD ZACIATKU :d

Když vidím tvůj styl psaní, tak usuzuju že zrovna tobě by kdokoli těžko něco vysvětlil. Zkus rozlišit různé věci a nemíchej to do kupy. Že si tři roky bojoval nic neznamená, nevím proč to tady pořád zmiňujete, jediný kdo o něco příjde je momentální vlastník. Tomu bude újma kompenzována, nikdo jiný škodu neutrpěl. Mapa se mění kůli inovacím, to se bohužel neobejde bez smazání pevností a měst. Přičemž se změní velikost a vše se pak nedá dát do původního stavu.
-------------------------------------------------------------------------------

Sám nemám žádný problém s hrou, nekloním se na stranu Inna anebo nespokojených hráčů. Nerozumím jednání obou stran. Chápu postoj Old Cagera a sám mám na to stejné mínění, že Inno dělá hru, kdo se chce účastnit, má možnost, komu se nelíbí - nemusí. Ale to neznamená že do těch karbošů namelou psy i s boudama. A už vůbec nemám rád, když nás zdejší admini vytrvale přesvědčují jak je vše v pořádku. Nedivím se tomu, naše republika se etablovala ve "specifický trh". Dnes vás "tak nějak" zpracovávají ke koupi či pořízení věcí a služeb. Když přistoupíte na nabídku, jste dále masírováni tím samým způsobem, útrpná zdvořilost je samozřejmostí.

Mi osobně se nelíbí nový systém prací, zisk produktů a pracovní motivace, je to celkem vydatné omezení. Zmenšení mapy a tím pádem zrychlení cestování se mi taky nelíbí. Pak už ani nebude prostor ani podmínky pro železnici, která by právě mohla být v novém systému zavedena. Snad přibydou nějaké farmy a jednorázové hry/akce typu; "honba dobytku na jatka" a "hra na četníky a zloděje", prostě individuální akce našeho servru.

Nerozumím ani bitvařům, nevím proč se považují za pupek světa. Jsem rád za dluhopisy, to pokládám za zrovnoprávnění zisku vzácných předmětů, které do určité doby byly pouze výsadou bojů. S updatem 2.0 se pevnosti neztratí, o to bitvaři nemusí mít strach, dále budou moct mrhat prostředky v nekonečném boji o nic. Ono "bitvení" je už dnes dost jalové, na počet hráčů je příliš mnoho pevností a hráči si stěžují že se nebojuje. Jestli je kapacita 120/140 a příjde na každou stranu šedesát hráčů, tak mi neříkejte že těch pevností není moc. Snad si při menším množství, budete těch pevností více vážit a budete flexibilnější a živější v bojích o ně. Jediné co vám Inno zásahem do hry oodebere jsou nuda a stagnace. spíše by měli do tech pevností dát něco výlučného, aby to vlastnictví mělo nějaký smysl.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Tak ještě jednou a prosím číst celé, ne jen to co se hodí :

1) Pevnosti vám nikdo nebere, i v 2.0 pevnosti budou

2) dnes je 120 pevností, ve verzi 2.0 pouze 42, tudíž nelze spravedlivě znovu pevnosti přerozdělit.

3) V současné době všechny pevnosti někdo vlastní a tím pádem jiní o ně bojují. Po update budou volné, ale zákonitě se někdo stane jejich vlastníkem, tudíž zase o ně budete bojovat.

Rozdíl je pouze ten, že se budou muset pevnosti znovu vystavět. Spíš mi to připadá, že vy co tu křičíte, tak máte strach, že vaše vedení žebříčku není neotřesitelné a že o něj přijdete.

Na bitvy jsem chodil a rozhodně nevidím problém v novém přerozdělení pevností, jen to neudělá počítač, ale přerozdělíte si je sami.

diky za odpovede,ale vačsina bitvařov v tom problém vidi,napr vedení mojeho mesta v rebricku je neotresitelne preto lebo sme 3 roky o to poctivo valčili a preto si to zaslúźime,vsetky pevnosti sme si tvrdo vybojovali,zrazu pride niekto s deśtrukčným komerčným napadom a myslí si aky je chytrý a že vymyslel fúrik,ale nieje to tak,vymyslel totalnu blbosť ktorá aktivny west zničí,nanutili ste nám namiesto bedniciek dlhopisy,budiš,vela vecí dokažeme prekusnúť ale čo je moc,to je moc,dotyčná lama ktorá vymyslela tento update si neuvedomuje konečny dopad a dosledok a tým je iba čistá deštrukcia
1) Pevnosti vám nikdo nebere, i v 2.0 pevnosti budou
pevnosti budu ale omnoho menej a nie vo vlastnictve měst ktore si ich vybojovali poctivo!mojmu mestu nikto nevykompenzuje 200000 bodov v rebričku a nekonečny kostol si strčte za klobúk,to je totalny nezmysel
keby ti programatori vymysleli konečne niečo konštruktivne čo hru podporí a nie iba to čo hru ničí,to čje dobré sa má ponechať a nie to zničit a naopak vymysliet iba blbosti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Rebricek, rebricek, rebricek. Pozri, po update s kostolom nie su pevnosti jedinou vecou, ktora moze tvojmu mestu zdvyhnut body. A ak ti tie pevnosti budu strasne chybat, rozdaj v meste viac klobukov a hned po update chodte zakladat. Bodov mate urcite dost a peniaze sa najdu :)
Tym, ze sa "zrusia" pevnosti budu na tom mesta v podstate rovnako a maju rovnaku sancu.
A to, ze bude menej pevnosti ma svoje vyhody - menej cestovania, menej bojov v rovnaky cas, vacsia aktivita...

Tak naco si stale stazujete? ved tento update nie je vobec zly
 

DeletedUser14352

Guest
Tak ještě jednou a prosím číst celé, ne jen to co se hodí :

1) Pevnosti vám nikdo nebere, i v 2.0 pevnosti budou

2) dnes je 120 pevností, ve verzi 2.0 pouze 42, tudíž nelze spravedlivě znovu pevnosti přerozdělit.

3) V současné době všechny pevnosti někdo vlastní a tím pádem jiní o ně bojují. Po update budou volné, ale zákonitě se někdo stane jejich vlastníkem, tudíž zase o ně budete bojovat.

Rozdíl je pouze ten, že se budou muset pevnosti znovu vystavět. Spíš mi to připadá, že vy co tu křičíte, tak máte strach, že vaše vedení žebříčku není neotřesitelné a že o něj přijdete.

Na bitvy jsem chodil a rozhodně nevidím problém v novém přerozdělení pevností, jen to neudělá počítač, ale přerozdělíte si je sami.
Tak este raz
O pevnosti prideme lebo po update nebudeme mat taky isty pocet pevnosti ako pred updatom.Bude o 78 pevnosti menej to znamena,ze aj ked nasa aliancia bude robit aj nemozne,nikdy nebudeme mat taky pocet ako predtym.Ano my kricime,lebo nam chcete zobrat to co sme si tvrdo vybojovali a obetovali vela casu a vela hracov aj vela penazi.Ty si mozno obcas zajdes do nejakej bitvy,ale co sa tyka vedenia aliancie, pochybujem ze mas stym skusenosti,tak prosim nepresvedcujte nas ze my nemame pravdu.
 

DeletedUser

Guest
Tak este raz
O pevnosti prideme lebo po update nebudeme mat taky isty pocet pevnosti ako pred updatom.Bude o 78 pevnosti menej to znamena,ze aj ked nasa aliancia bude robit aj nemozne,nikdy nebudeme mat taky pocet ako predtym.Ano my kricime,lebo nam chcete zobrat to co sme si tvrdo vybojovali a obetovali vela casu a vela hracov aj vela penazi.Ty si mozno obcas zajdes do nejakej bitvy,ale co sa tyka vedenia aliancie, pochybujem ze mas stym skusenosti,tak prosim nepresvedcujte nas ze my nemame pravdu.

Keby ste bola jedina aliancia co pride o pevnosti, nepoviem nic, ale tu pridu o pevnosti VSETCI. A to z toho dovodu aby jednej aliancii pevnosti nezostali a druhej ano. Aby jedna aliancia prisla o velke pevnosti a druha o male...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru