• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

A jááá jsem něco našeeel :D co ty 3 nové sady :D chci o nich vědět vše :( jak se daj sehnat předvším :) předem dik za doplnění na stránkách je mi jasné že to nemužte dát vše najednou
 

DeletedUser5767

Guest
Bonusy sady ešte nevieme, zohnať sa nedajú. Úplne rovnaké sady sú zjavne momentálne tvorené pre ľudí, ktorí dosiahnu 100K bodov priateľstva a sú dané práve tým hráčom, po ktorých sú pomenované. Zatiaľ vieme len o tých troch sadách, z ktorých, pokiaľ viem, minimálne dve patria nejakým hráčom z nemeckej verzie. Zatiaľ sa ešte nedá usúdiť, či všetci tí hráči s 100K bodmi budú mať také isté sady a kedy ich budú mať...
 

DeletedUser8870

Guest
Rád bych se pouze zeptal na to, jestli jste připraveni na nový typ provedení inventáře a věcí kolem importu vůbec. Respektive je možné, že tyto scripty vývojáři změní při příchodu TW 2 a budete tedy připraveni? :)
 

DeletedUser5767

Guest
Pripraviť sa zatiaľ nemáme ako, avšak akonáhle sa West 2.0 dostane na betu, začneme svoje scripty prispôsobovať. Momentálne to nevyzerá až tak katastrofálne, pokiaľ nebudem zrovna vtedy na dovolenke, tak import script by mal byť pripravený ten istý deň, import aliancií a obchodov do týždňa, keďže to nie je až tak urgentné. Najviac sú hráči asi zvedaví na ClothCalc, o ktorom zatiaľ povedať neviem, keďže až na dve funkcie ho vybudoval scoobydoo a ten je teraz vyťažený v práci. V každom prípade, kým sa update dostane na české svety, budeme už pripravení a scripty budú schopné fungovať jak na 1.3x, tak aj 2.0, teda prechod na produktívnych verziách bude hladký. Podľa potreby možno i rozdelím web na dve verzie (s informáciami pre 1.3x a pre 2.0)
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se pokud to sem nepatří mám problém s tw-db.Jsem přihlášená ve west provedu inport ale když jsem na stránkách tw-db nic nevidím.Kalkulátor jen hlásí čekejte načítám,úkoly se zobrazí jen všechny ne ty splněné a zvýrazněné,stejně i recepty a inventář.Jako kdybych nebyla přihlášena ačkoliv do účtu user area přístup mám .Úkoly plním za pomocí twdb a nyní nevím jaké mě ještě čekají,cokies jsou povoleny ,do ted to fungovalo ,problém trvá asi tři dny.díky za reakci Irelas
 

DeletedUser3338

Guest
Omlouvám se pokud to sem nepatří mám problém s tw-db.Jsem přihlášená ve west provedu inport ale když jsem na stránkách tw-db nic nevidím.Kalkulátor jen hlásí čekejte načítám,úkoly se zobrazí jen všechny ne ty splněné a zvýrazněné,stejně i recepty a inventář.Jako kdybych nebyla přihlášena ačkoliv do účtu user area přístup mám .Úkoly plním za pomocí twdb a nyní nevím jaké mě ještě čekají,cokies jsou povoleny ,do ted to fungovalo ,problém trvá asi tři dny.díky za reakci Irelas

Zkontroluj si, jestli máš v pravém horním rohu nastavený požadovaný svět.
 

DeletedUser

Guest
Kontrola provedena 11 což je bufalo jiná nabídka ni není nebot hraji jen tento svět.provedla jsem přeinstalaci všeho nepomohlo, když provedu přihlášení a jdu do svého účtu mám tam naposledy
Irelas Server: cz11 Čas importu: 2012-07-19 18:51:51 ale nic dál nefunguje pokud klepnu na import v nabídce píše mi že nejsem přihlášena ačkoliv jsem.
 

DeletedUser3338

Guest
Ještě zkus vymazat celou historii procházení a přihlaš se znovu. Pokud máš tu možnost, přihlaš se také na jiném prohlížeči, ať víš, jestli není ta chyba v prohlížeči.
 

DeletedUser

Guest
Ještě zkus vymazat celou historii procházení a přihlaš se znovu. Pokud máš tu možnost, přihlaš se také na jiném prohlížeči, ať víš, jestli není ta chyba v prohlížeči.

Odzkoušeno historii jsem kompletně několikrát vymazala posléze přihlásila úspěšně ,ačkoliv stále nic nefunguje a na importu mi to hlásí nepřihlášen zkoušeno taky opakovaně , po té jsem to zkusila v opeře a ie ,pořad stejný výsledek přihlásím se dostanu se do nastavení účtu ale zároven mi to hlásí v importu že tam nejsem.Když provedu import z westu je úspěšná a hlásí že data přidali k účtu irelas ale já se nikam nedoklikám ,jsem už zoufalá úkoly neplním nevím kam dál.
 

DeletedUser9371

Guest
Irelas, já to měl kdysi taky. Odinstaloval jsem komplet všechny scripty, TWB a spol. Pak jsem to znovu instaloval a šlape to. :)
 

DeletedUser

Guest
Irelas, já to měl kdysi taky. Odinstaloval jsem komplet všechny scripty, TWB a spol. Pak jsem to znovu instaloval a šlape to. :)

také jsem provedla vše odinstalovala scripty odebrala spíše i monky kompletně vše od westu a znova nainstalovala problém trvá.Zjistila jsem že pokud import provedu dostanu se ještě do svého inventáře přes odkaz je vidět ale úkoly ani kalkulátor nejde.
http://tw-db.info/?strana=invent&x=4510ff0a6fceef02f79bbac7c3ffd5e67613b8cb tento vidím ale na ukoly už ne http://tw-db.info/?strana=myquests&x=f8bc9bba6d74e5739466daf42d8df89a40f5e956
 

DeletedUser

Guest
Jaký jedeš prohlížeč ? A co je to za PC ?
Mám mozilu vyzkoušela jsem to v opeře a ie výsledky stejné pc celkem obstojné :D intel corei5 3,3ghz grafika také v poho gigabyte gtx570
.Problém bude spíše v softweru někde jsem něco zakázala ale nemůžu přijít na to co.pokusím se to nějak vyřešit problém je v mém pc což sem si ověřila u syna u které se přihlásím na účet sice nevidím import ale vidím mnohem víc mohu tam měnit i údaje jako změna hesla nebo emailu což u mě nejde.Díky za snahu pokud to půjde smažu dodatečně příspěvky at nezaplnuju forum spamem.díky
 

DeletedUser5767

Guest
Ahoj, prepáč, ale k mailom som sa dnes o nič skôr nedostal a práve som našiel tvoj. Odpoviem teda na email a zajtra sa na ten problém skúsime spolu pozrieť (už som pozeral do našej databázy a všetko vyzerá fajn).
 

DeletedUser5767

Guest
petee, až sa spustí 2.0 niekedy po lete, tak budeš mať čas urobiť scripty na obliekanie nanovo? :D lebo tam určite nepôjdu a bez nich sme už naozaj stratení :)

Áno, akonáhle sa 2.0 dostane na public betu, tak ja a scoobydoo začneme makať na tom, aby script aj stránka bola pripravená pre 2.0 aj 1.3x.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8870

Guest
S tím umístěním si chvilku ještě počkej, než dojde ta 2. Či už jsou nějaké předběžné náhledy, ale ty se mohou každým dnem měnit. Pokud to stihneš před 2 tak bych to dal k barům s uživatelskými informacemi.
 
Nahoru