• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser5767

Guest
Než bude 2.0 na produktívnych serveroch, tak to ešte chvíľu potrvá... Zmeniť umiestnenie už bude najmenej. A k tým barom... Nie som si istý kde, avšak nie je tam na to málo miesta, ak má hráč nízke rozlíšenie?


// tam hore je asi najviac miesta, takže to tam pre zatiaľ necháme
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8870

Guest
No jo, to rozlišení. Tak nějakým způsobem nad chat, myslím tedy pod ikonky na postavu, do města, atd. jak máš teď na kalkulátor. Popř. by se to řadilo pod sebe..
 

DeletedUser

Guest
ja by som to zatial nechal ako to je hore a ked pride 2.0 tak sa to opravi, kedze zatial nevieme ake bude rozlozenie v novom update
 

DeletedUser

Guest
Návrh na vylepšení. Když už jste umožnili všem udělat z chatu omalovánku :-) . Neuvažujete o implementaci něco jako scriptu black it? Něco, co na mojí straně zobrazí všechen text z chatu v normální černé barvě?
 

DeletedUser5767

Guest
Také niečo ma zatiaľ nenapadlo... Až budeme so scoobym nabudúce hovoriť o nových funkciách, pokúsim sa si na to spomenúť, nie je to vôbec ťažké na implementáciu.
 

DeletedUser

Guest
nejde mi nainstalovat script :( vždy, když ho přetáhnu do rozšíření tak se nenainstaluje ale zobrazí
 

DeletedUser5767

Guest
Pred kliknutím na link (a teda stiahnutím) zmaž všetky stiahnuté verzie ClothCalcu z tvojho priečinka stiahnutých súborov. Potom to stiahni znova a nainštaluj podľa návodu. Dôvod pre toto je, že Chrome ten súbor premenuje, pokiaľ už existuje nejaký s rovnakým menom. Problém je, že súbor s príponou .user.js nepremenuje na niečo (1).user.js, ale na niečo.user (1).js, čím súbor znehodnotí ako UserScript. Považujem to za chybu a už som to nahlásil na Chromium project, avšak nikto o to po 4 dňoch ani nezakopol. :(

Mám jednu zlú správu, aj keď možno trochu predbežnú. V The West 2 je zabudovaná funkcia hľadania najbližšej práce, ktorá je však dostupná len pri používaní prémia automatizácie. Táto funkcia sa navyše používa veľmi obtiažne, úprimne povedané, na našu funkciu sa ani nehrabe. Nanešťastie to zrejme znamená, že pridať takúto funkciu do nášho ClothCalc by sa mohlo stať porušením pravidiel, keďže by nahrádzal časť prémiovej funkcie. Rozhodnutie, či taký script povoliť alebo nie, je v konečnom dôsledku na administrátorovi (CoMa) každej z verzii, avšak chystám sa InnoGames požiadať o oficiálne stanovisko. Je dosť možné, že takáto funkcia (bez ktorej si hru už i ja viem predstaviť o dosť ťažšie) nebude povolená.
 

DeletedUser

Guest
Nemůžu mluvit za adminku, ale obávám se, že toto nebude moci povolit. Každopádně si myslím, že by jsi klidně tuto funkci mohl vypustit. Je sice pravda, že to poměrně zjednodušilo zadání práce, ale určitě je důležitější převlečení.
 

DeletedUser

Guest
to je bohužel klasický přístup od Inna. :-(
Byl tu skvělý wardrobe pro vlastní sety oblečení. Neomezeně setů, přímá implementace v pravém panelu. V tw-pro se šlo převléci jedním kliknutím. Potom přišlo Inno, máme 2 povolené sety a proklik do nabídky trvá o dost déle.
Byl tu i skvělý Peeteeho script na trh. Združoval balíky produkttů na trhu a umožňoval i nákup části balíku. Potom přišlo Inno a umožnilo sice poslání tisíce jednopoložek na trh ale kupujícímu už to neumožní najednou koupit!
Nyní tu máme skvělý scipt z dílny tw-db, který dost zpříjemňuje hru a opět útrum a mizerná implementace od Inna.

Nejspíše je cílem inna, aby interface byl co nejpomalejší. Aby lidi museli klikat a klikat a zůstávat připojeni co nejdéle. Tomu odpovídají i ty 15 sekundové práce.
 

DeletedUser

Guest
a ja som si uz myslel, ze nemaju kde pridat dalsie premia ale som sa mylil :D
 

DeletedUser

Guest
Petee, nešlo by do vašeho scriptu přidat tlačítko na přímé otevírání oznámení? Třeba tam doprava k ostatním tlačítkům týkajících se scriptů. Systém ve verzi 2.0 mi velmi nevyhovuje.
 

DeletedUser5767

Guest
Osobne si myslím, že sa vývojári nenechajú presvedčiť tými stovkami hráčov, ktorí ich o toto žiadajú, takže zatiaľ je dosť možné, že by to bolo zbytočné... Ak by bol West 2 dokončený bez toho tlačítka, tak ho pridáme veľmi rýchlo.
 

DeletedUser

Guest
Navrhuji rozšířit analyzér na duely - u každého hráče by se zobrazovalo, jaké je naše vzájemné skóre, třeba s možností rozkliknout a podívat se na podrobnosti. Moc duelant nejsem, ale snažím se dělat své dva duely denně, a nemohu si zapamatovat, od koho jsem dostal nakládačku, s kým to bylo vyrovnané a koho jsem naopak bez obtíží sejmul. A hledat to v oznámeních je pracné, zejména když vím, že s tímhle člověkem jsem se už kdysi párkrát setkal, ale nevím kdy přesně to bylo a jestli si ho pamatuji proto, protože to dopadlo překvapivě dobře nebo překvapivě špatně...
To by nemuselo být moc těžké, ne?
 

DeletedUser

Guest
Adam

k tým oznámeniam, veď máš na to klávesovú skratu - štandardne nastavené písmeno B, ktoré si môžeš podľa lubovôle zmeniť :) Pozri si nastavenia a tam máš klávesové skratky :).

Ale uznávam, že to tlačítko je ozaj "naopak"
 

DeletedUser

Guest
Navrhuji rozšířit analyzér na duely - u každého hráče by se zobrazovalo, jaké je naše vzájemné skóre, třeba s možností rozkliknout a podívat se na podrobnosti. Moc duelant nejsem, ale snažím se dělat své dva duely denně, a nemohu si zapamatovat, od koho jsem dostal nakládačku, s kým to bylo vyrovnané a koho jsem naopak bez obtíží sejmul. A hledat to v oznámeních je pracné, zejména když vím, že s tímhle člověkem jsem se už kdysi párkrát setkal, ale nevím kdy přesně to bylo a jestli si ho pamatuji proto, protože to dopadlo překvapivě dobře nebo překvapivě špatně...
To by nemuselo být moc těžké, ne?

Scooby dokoncuje data pre 2.0 potom sa pusti do analyzera, a ze sa pozre aj na tie duely
 

DeletedUser3338

Guest
Chtěl bych se zeptat, kdy přibližně bude znovu v provozu kalkulátor.
 

DeletedUser3338

Guest
Nevíte někdo v čem by mohl být tedy problém?

Na TW-DB mi běží úplně všechno (od úkolů po můj inventář), ale kalkulátor se prostě nerozběhne.
 

DeletedUser3338

Guest
Musíš být přihlášený, aby si mohl spustit kalkulátor ;)

Kalkulátor bez problému používám denně u několik měsíců, dnes odpoledne zničeho nic přestal pracovat :)

Přihlášený jsem, správný svět mám zvolený.

Pro jistotu jsem restartoval počítač a smazala data z mozilly.
Zkoušel jsem kalkulátor i na jiném počítači, na jiných prohlížečích a stále nic.
 
Nahoru