• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12013

Guest
Myslím, že nezmizí :D. Úvodník jsem dodělal a stále tam to okno mám. Už nesloží k ničemu jinému než k otevření salonu.

Mně to okno zmizelo jakmile jsem úkoly dokončila, takže předpokládám že jsi ještě všechny úkoly nedodělal. Místo okna tam teď mám malou ikonku salonu, která ničemu nepřekáží a celkem se hodí.
 

Pawn

Člen týmu
Souhlasím.
Změna není jen v grafice duelového okna, jiný je i výpočet. Změna duelového systému v nové verzi byla v plánu a není tu důvod, proč by na betě nemohly být změny testované.
Drobné změny v duelovém systému jsem zaznamenal i zde při různých update a kdo to sleduje pozorně, jistě mi dá za pravdu. (Přechod z fixních koeficientů a hranic na procentuelní atd.)

Misho, musíš se ještě učit, HODNĚ UČIT :D

Já se učit nemusim, mě duely přijdou úplně stejné :)
 

EREWAN

Člen týmu
Všiml jsem si...

Pokud vím, tak ještě tu nebylo, že v TW 2.0 byl do UP Shopu přidán Indiánský opasek :-)
Takže to buď znamená změnu v úkolové řadě, nebo si ho můžete pořídit i bez splnění úkolu ;-)

ERW
 

DeletedUser13514

Guest
To, že je v UP shopu na betě, nemusí nutně znamenat, že bude i u nás :)
 

DeletedUser

Guest
Trochu nevím, co si o této nové verzi myslet, nečekal jsem ani, že snad dojde k úpravě alespoň některých nevyvážeností. Grafika celkem pěkná, víc prací na jednom místě je taky v pohodě, mělo by se asi něco udělat s tím chatem, ten se tedy vůbec nepovedl.

Ale co se mi opravdu vůbec nelíbí, je nové řešení práce, stávající systém, kdy si lze zvolit různou dobu činnosti, a tím zvýšit benefity z ní, se mi zdá daleko lepší. Nevím, někomu možná bude vyhovovat, že za hodinku nebo dvě klikání spotřebuje veškerou energii. No možná je to záměr, aby lidi víc "viseli" v kuse u svých compů, kdo ví...

:63:
 

DeletedUser16297

Guest
Ahoj, tak nevim, ale do ted jsem to paril casto na mobilu v prohlizeci, obavam se, ze tohle uz ale nepujde :eek:/
 

DeletedUser12110

Guest
Na vyvazeni praci a casu se stale pracuje, verze pro mobily by mela byt nekdy po novem roce
 

DeletedUser8870

Guest
Já nevím co si o tom myslet, už mi to připomíná téměř stejný styl základních prvků hry. Úkoly jsou podobné jako u Forge, nenadávám na to, je to pěkné v tom okýnku vlevo a i je tam stejný stromeček mám dojem

jobicon_9.png


A ještě bych se zeptal, zda-li je to i bonus, když mám ikonku práce stříbrnou, pamatuji si, že někdo zde psal, když to je zlaté tak je menší/větší? bonus k dané práci.

98193349.png
 

DeletedUser7904

Guest
Mne sa teda úlohy na weste a úlohy na FoE nezdajú podobné vôbec. :mexikán:
Rovnaký nieje, tento má aj plody :D Grafici westu sú zároveň aj grafikmi FoE, preto môžme vidieť podobné objekty (tento strom, prípadne pohoria na mape)

Momentálne je to takto: ked je ikona zlatá odmeny za prácu (exp a doláre) sú o 100% väčšie (120 exp normálne + 120 exp bonus za zlatú prácu)
ked je strieborná odmeny sú o 50% väčšie (120exp + 60 exp bonus za striebornú prácu)
 

DeletedUser

Guest
Mě se to dost líbí. Uvidíme, jak budu spokojený až to bude oficiálně venku. Každopádně kdo jste hrál Forge of Empires také od INNA tak vidíte, že je to vyřešené v podstatě úplně stejně :D
 
Mne sa teda úlohy na weste a úlohy na FoE nezdajú podobné vôbec. :mexikán:
Rovnaký nieje, tento má aj plody :D Grafici westu sú zároveň aj grafikmi FoE, preto môžme vidieť podobné objekty (tento strom, prípadne pohoria na mape)

Momentálne je to takto: ked je ikona zlatá odmeny za prácu (exp a doláre) sú o 100% väčšie (120 exp normálne + 120 exp bonus za zlatú prácu)
ked je strieborná odmeny sú o 50% väčšie (120exp + 60 exp bonus za striebornú prácu)

já jsem šel na práci kde jsem měl dostat 150 expu za 2 hodky,bylo to při zadání i konci práce pořád stříbrně a dostal jem jen 146 expu místo něakých 220 :/ nevim co je špatně a ukol na greenhornovu sadu taky nevidim
 

DeletedUser

Guest
Farmers Bonus za stříbro byl zřejmě už započítán do obrazovky před zadáním práce (nebo tam máš i teď 150? ). Expy se vždy poníží o motivaci ztracenou při provedené práci, proto byly nižší
 

DeletedUser

Guest
Jestli toto má být kompenzace za ztracené vlastněné pevnosti, tak Inno si už z nás dělá nehoráznou .....
[SPOIL]
1346080640-clip-111kb.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Farmers Bonus za stříbro byl zřejmě už započítán do obrazovky před zadáním práce (nebo tam máš i teď 150? ). Expy se vždy poníží o motivaci ztracenou při provedené práci, proto byly nižší

právě jsem na to koukal klasika byla 150 za 2h a já měl 100% motivace :( nwm a psát jim tam německy nebudu :D
 
Kdyby ta odměna byla velká, tak každý bude teď chtít sedět v ally se spoustou pevností - tj. osobně jsem čekal spíše něco symbolického (např max pár desítek UPB na člověka), no INNO tu symboličnost dotáhlo do dokonalosti. Nicméně je to jen další důvod proč nesedět na zanikajících světech, protože čím víc lídí z nich vypadne, tím lépe se bude zdůvodňovat jejich konec (proč s nima mít pořád tu práci).
 
taky se mi stává to samé ... u vyorávání brambor a u přímení řeky mi to má dát 50% bonus a nic. povedlo se mi to pouze u práce těžit uhlí, zde jsem bonus v podobě 100% dostal :)

možná je to ještě ovlivněno něčím dalším. ale čím, to netuším.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru