• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Asi se vykašlu na tu denní aktivitu a nechám dkuhopisy plavat. Jestli bych měl u každého jednpoduchého úkolu několikrát odstartovat práci a tohle udělat řtyřikrát, tak to vážně ne. A pokud jsem v mdlobách a mám vyrobit předmět, který mě bude stát mrtě surovin, no tak to ani omylem. Ty předměty musí za něco stát, jinak to nemá smysl.
 

DeletedUser

Guest
zdravim, neviem či sa to tu už objavilo (obrazok - spoil), ale táto hra už sa fakt uberá iným smerom - doslova ku sci-fi

[SPOIL]
c7d1cc32aa234fad837078b.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Těch vtípků je tam víc, třeba růžový poník.
Grafik se asi nudil.
 

DeletedUser3338

Guest
Když už tedy běží the-west oficiálně na maďarském světě, ví se, co je pod oblaky uprostřed mapy, nebo to tvůrci stále tají? :)
 

DeletedUser

Guest
Irónia je, že hráči majú vymýšlať názov pre nový herný svet... názov ale musí byť v spojitosti s tématikou "divokého západu".
Nikomu ale nevadí, že sa na novej mape povaluje ufo, ružoví poníci, alebo záhadný trollface v strede mapy... :D

ak by sme mali tolerovať uvedené veci na novej mape, nový svet potrebuje už len Daniela Craiga a môže sa premenovať rovno
na "Cowboys & Aliens" (sci-fi, western film) :D

//EDIT: pokiaľ má Misho pravdu, tak beriem moju teoriu späť :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11033

Guest
Jeste jednou se zeptám, jak to bude s trzisti? Ted mám po ruzných mestech ruzne veci na trhu, bud nevyzvednute penize nebo predmety.
Musim to pred updatem vyzvednout, nebo se to prenese take?
Abych o to vse pak neprisel... je toho docela dost :-(
 

DeletedUser11063

Guest
být tebou tak bych si to radši vyzvedl - protože nikdy nebudeš mít 100% jistotu že o to nepřijdeš. Zvláště když se budou měnit polohy měst. A jestli tam máš nabídky z měst co už neexistují, nebo od hráčů co už jsou smazaní, ani bych se nedivil kdyby jsi o to přišel
 

Deleted User - 31870

Guest
Večer budeme vyhazovat více informací - psali, že si máme vyzvednout věci z tržiště a pro jistotu i ukončit úkoly, které jsou rozdělané (aby se nezasekly). V době nahrávání updatu se nedoporučuje duelovat a ani být účastníkem pevnosti. (ten čas budeme muset ještě zjistit, zatím není upřesněný)
 

DeletedUser11033

Guest
A co se tyce penez na trzisti ve vlastnim meste? Mám tam asi 1,5 M, kdybych to byl nucen vyzvednout a dat do banky, kdo me vrati ten poplatek? je to cca 60.000 ktere vyhodim jen kvuli update? Standartne si penize z trhu vyzvedavam jen na nakup veci, takze o poplatek 4% neprichazim...
 

DeletedUser11063

Guest
Bude to info obsahovat i jak bude probíhat určování nové pozice pro města?
 

Deleted User - 31870

Guest
jazz: Kromě toho, co je již v prvním postu toho tématu, zatím nic jinýho v ruce nemáme (ale pokud jim dopadnou testy na Maďarech dobře, měli by nám zaslat víc info).

LordMaikl: Pokud se tvý město bude přenášet, vadit by to nemělo. Nicméně - ze zkušenosti radši napíšu, aby sis to vyzvedl a radši něco málo obětoval, než přišel pak o vše. Se ztrátami musíme počítat všichni - viz nepřenesení pevností.
 

DeletedUser14059

Guest
no, tak nám to tu začínají nahrávat.. oznámení v němčině.. další příklad lámanou češtinu.. a to nemluvě o tom, že na chatu nefunguje diakritika.. ano, vím, že chat bude nový, že překlady se vždy dodělávají za běhu, ale aspoň tuto fázi už mohli němci trošku vychytat a upřímně doufám, že po updatu se chyba s chatem opraví, že teď to je jen hrubé nedorozumění. Ale už se mi to zase začíná víc než nelíbit, tečka. čárka, vykřičník! :(

edit: tak chat už je opraven.. diakritika opět jede.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
opět zklamání z našich moderátorů,hlavně že zde na foru píšete že o rezervacích měst nás budete informovat dopředu.A rezervace už začaly dnes:D na tohle se už nedá nic napsat ani nějak lamentovat,ale prostě se jenom smát:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru