• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mě zda bude zachován systém odměňováňování dluhopisů v pevnostech a zda zůstanou stejné bonusy.Díky za odpověď.
 

Deleted User - 31870

Guest
Všeobecně - vyplatí se ti ukládat si vše, už jen proto, že budou práce překopané a padat méně produktů.

Nicméně bych se zaměřila na produkty, co potřebuješ k vlastnímu řemeslu, a pokud plánuješ s nimi obchodovat, tak i na produkty pro cizí řemeslo.

Vypíšu ti přehled pro řemesla, ale nebude to hned.
 
aby jsme se pochopili, jde mi o práce typu pracovat jako žoldák (whisky), kde teď člověk najde jednu flašku stěží za hodinu, přitom v součástné době za stejnou dobu našel ty flašky bezmála 4 (2 na starých světech). Osobně mi přijde, že u většiny prací je ten drop +- stejný, nebo lepší .. tj zajímají mě jen práce, které jsou momentálně výrazně výhodnější ...
 

Deleted User - 31870

Guest
Takže chceš spíš vědět, kde ti padne víc produktů, abys s nima pak obchodoval, a je ti jedno, jaký to produkty budou? V tom ti těžko ale pomůžu, víš, že je tam % štěstí - někomu to může padat, někomu ne.
 

DeletedUser9350

Guest
Docela by mě zajímaly všechny Opakovatelné úkoly pro level 120, aby se na ně člověk stihl připravit z hlediska zásob surovin.
 
Takže chceš spíš vědět, kde ti padne víc produktů, abys s nima pak obchodoval, a je ti jedno, jaký to produkty budou? V tom ti těžko ale pomůžu, víš, že je tam % štěstí - někomu to může padat, někomu ne.

Vida, pochopila jsi to. Jasně, produkty někdy padaj a někdy ne, nicméně v nějakém středně-dlouhodobém horizontu se to +- blíží té pravděpodobnosti (u nálezů v jednotkách per. je to pochopitelně horší - delší).
 

Pawn

Člen týmu
"The West 2.0 is live on all French, Dutch and Hungarian worlds now. Thank you all for the successful update start!" - z FB ... Se to bere docela hopem :)
 
docela mě zaráží, že inno přistoupilo na to, že si kdokoliv může za nugety prakticky neomezeně nakoupit jak schopnosti, tak atributy tak suroviny... doufal jsem, že alespoň tohohle se nugety nedotknou (stačí vyšší nález). ale DOCELA JSEM SE ZMÝLIL!

jak se pak všem bude klíbit, když si někdo vytuneluje vojáka tanka co bude mít třeba 50 000 hp? nebo v duelech bude mít 1000 přesnost a 1000 úhybu? trochu hodně opět ztrácí hra na tom aby si člověk zahrál, ale aby do toho nastrkal co nejvíc peněz.

na příštím updatu očekávám, že kdo zaplatí XXX nugetů, tak automaticky vyhraje bitvu o pevnost bez boje.

FAKT DOBRÁ PRÁCE!!!
 

Deleted User - 31870

Guest
Je to jen přehled možností v celku, až budeme vědět, jestli se pohne s prémii na jednotlivých světech, upravíme to do kategorií.
 

DeletedUser

Guest
jak se pak všem bude klíbit, když si někdo vytuneluje vojáka tanka co bude mít třeba 50 000 hp? nebo v duelech bude mít 1000 přesnost a 1000 úhybu? trochu hodně opět ztrácí hra na tom aby si člověk zahrál, ale aby do toho nastrkal co nejvíc peněz

vobec neobhajujem nugety, len som chcel napisat ze kazdy nakup ap/sp sa zvysuje cena, takze uz po par nakupoch je to tak drahe, ze to nikto nekupi takze sa nemusis obavat ze niekto bude mat tolko hp alebo tolko v presnosti.
 

DeletedUser1318

Guest
docela mě zaráží, že inno přistoupilo na to, že si kdokoliv může za nugety prakticky neomezeně nakoupit jak schopnosti, tak atributy tak suroviny... doufal jsem, že alespoň tohohle se nugety nedotknou (stačí vyšší nález). ale DOCELA JSEM SE ZMÝLIL!
Ani já nejsem nadšený tím, jakou hrají nugety významnou roli, čistě z důvodu objektivity bych podotknul, že ani nákup surovin není neomezený.
Minimálně musíš splnit podmínku, že na práci, ze které vypadne kýžený produkt musíš "dosáhnout".
Což zase lze trošku obejít použitím "vylepšení" ze shopu.
A tam vlastně můžeš taky nakupovat za nugety...
 

DeletedUser9371

Guest
Já už na nuggety "neremcám". Na sedmičce jsem je kupoval jen občas, hlavně na automatizaci. Když někam zmizím a nedostanu se moc na hru. Hlavně proto, že jsem tam "figurka" populární a hned jsem terčem duelů.
Na Coloradu jsem začal hráč až v dubnu, letos. Tam je kupuji zdatně a jsem dnes tam, kde mi to na sedmičce trvalo skoro čtyři roky. Takže je jasné, že ten kdo bude hrát bez nuggetů, nedostane se nikdy tam, kam nuggetoví hráči. Myslím tak rychle. Ale hrát se to dá zdatně i bez nich.
V každém případě ale nepatřím mezi herní a egoistické "pacienty", kteří musí být za každou cenu v čele žebříčků a nebo bitvy. Proto West nehraji. Hraji ho jen pro zábavu s partou fajn hráčů. A o nuggetech to není.
:)
 
vobec neobhajujem nugety, len som chcel napisat ze kazdy nakup ap/sp sa zvysuje cena, takze uz po par nakupoch je to tak drahe, ze to nikto nekupi takze sa nemusis obavat ze niekto bude mat tolko hp alebo tolko v presnosti.

vzhledem k tomu, že znám pár lidí co každý týden kupují 2000 nugetů pak za to ocelovky a otevírají, nebo duelanty kteří používají 4x denně želvu aby jim to nikdo hned nemohl vrátit tak si myslim, že i přes to zdražení co tam je, to využijí alespoň ze začátku velmi, tím pádem klidně budou mít o 100 atributů a schopností více. (což není zanedbatelné!)
 

Pawn

Člen týmu
Ne nevyužiješ, protože jak je tu napsáno ta cena se zvyšuje tak, že za těch 2000 nuget co tu píšeš si koupí tak 5-10 atribut a bude rád.
 

DeletedUser9371

Guest
Edai ? V tom máš pravdu. Jsou hráči, kteří psychicky neunesou třeba prohry v duelech a nakupují ve velkém posílení a cestování za nuggety, aby Tě honili po mapě. Dají Ti duel a za vteřinu jsou na druhém konci mapy, jen aby si jim neuškodil. Jsou i borci, co dříve hned zase vystupovali z města, aby nepadli ani o jednu příčku v žebříčků duelů jako *........*. Radši nejmenuji, karta je karta. Ale zase na druhou stranu ? Oto je hra zábavnější. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vím, že je nesprávné usuzovat ze dvou příspěvků, ale vypadá to, že Dáni jsou s updatem na west 2.0 "spokojeni". Zajímalo by mě, jestli by si čeští moderátoři (jestli je to tedy opravdu moderátor) dovolili takovouto kritiku (link na fórum k beta hře, anglicky)
http://forum.westbeta.innogames.de/showthread.php?t=1885

Na net fóru, se nebojí taky Elmyr a spol netajit svůj názor na update. Tady mám pocit se spíš radši tak nějak mlčí, než aby se mělo říci něco negativního:-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru