• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13514

Guest
Přesný čas nevíme. Nezbývá, než čekat, až nám jí spustí.
 
...huž to běží

a nějak mi divoce neubývá energie, musím to vyplýtvat, než přejdu bez užitku hafo úrovní, to je sešup...

a kde je tam llišta s expama, to musím mít v přehledu...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1318

Guest
My si vás samozřejmě vážíme (až na některé výjimky, pokud nás např. urážíte, ztrácíme úctu k takovému člověku) ;) Nicméně na rozhodnutí Inna opravdu žádný vliv nemáme, maximálně jim posíláme zpětnou vazbu, pokud si ji vyžádají..
Mně trošku mrzí jedna věc, my si tady stěžujeme na nějaké Inno, co sídlí kdesi daleko v Německu a prakticky asi ani neví o tom, že existuje nějaká česká mutace.
Říkáš, "posíláme zpětnou vazbu, když si o ni požádají...", když nepožádají, tak už jste rezignovali a neposíláte nic?
Vždyť Whichahpi je zaměstnanec Inna, a je tu a česky rozumí. To už ten podnik fakt funguje na takových principech, že osoba pověřená fungováním westu u nás má za úkol pouze předávat informace jednosměrně?
Mně to připomíná dobu dávno minulou, kdy se říkalo, že soudruh doktor G. Husák má na stole přímou linku z Moskvy, která končí telefonním přístrojem, který nemá mikrofon, pouze sluchátko.
Nevím, já mám dojem, že do určité míry si člověk jistou autoritu může vydobít i v tomto hnusném světě. Možná to chce trošku zdravé drzosti a sebevědomí, a chuť se ozvat, byť to obecně vypadá, že to není k ničemu.
Zásadní problém je v tom, že někteří z nás se natolik sžili se starým westem, že na to mají trošku fundamentalističtější náhled než někdo jiný, kdo to má trošku jako "vedlejšák".
Inno to tak možná chce, možná jim to zrovna tohle vyhovuje, ku prosěchu hry to však není. Tedy alespoň podle mého "hloupého" laického názoru.
Jasně, mapa je hezčí, mně jako hráči slouží k dívání, většina dalších činností se mi jeví jako zbytečně složitá a zmatená. "Elegantní" řešení v podobě klávesových zkratek je k smíchu.
Je mi jasné, že pár lidí zase můj názor nadzvedne. Těch bych se chtěl zeptat, jestli platili nugety a jak často. Mám takový nejasný pocit, že v poslední době jsou mezi kritiky "nových pořádků" zejména hráči, kteří byli ochotní Innu přispět na provoz. Hodit nás přes palubu moc "promyšlený" tah asi nebyl.
A jak momentálně čtu fórum na betě, velké nadšení nevládne ani jinde.
např.:
This abomination hit the German servers yesterday - still buggy, still unflexible job times, still massive increases in fort building resources and so on.

They won't change shit ...


nebo:

I still don't understand why make an update - and grade down functions- updates are meant to make things better not worse.


 
No zatím to vypadá zajímavě, asi se přejmenuju na náčelníka Sedícího býka. Vidím to na dlouhé zimní večery, kdy o občanské záležitosti okem nezavadíte...
 

DeletedUser3338

Guest
Tak několikrát mi bylo odpovězeno, že se u práce nechá najít pouze jeden produkt.
[report=51667094888934e]Pracovní oznámení: Sklízet bavlnu[/report] (Dakotské oznámení)

Takže to pravda není?
 

DeletedUser

Guest
Počet zkušeností je zobrazen oranžovým proužkem na dolní liště.
 

DeletedUser1575

Guest
Právě jsem si zkusil cvičně Dakotu a nevím jak slušně napsat co to je za zrůdnost a ohavnost.
Vždycky jsme nové verze hodnotil z pár denním odstupem kdy horké hlavy vychladly ale tohle se hodnotit prostě nedá jediným pozitivem je pěkná mapa ale to je tak vše když už dělali novou mapu tak proč neudělali jednu velkou řeku od východu na západ s odbočkami na jezírka to samé s cestami jakési nepochopitelné čáranice odnikud nikam jestli tedy mají v plánu do hry zavést i nějaké jiné věci železnici cestu po vodě tedy vše co k divokému západu patří tak jsem nějak tohle od grafiků nepochopil a úplně nejvíce mě dostala ta hloupost uprostřed celé mapy ,kdyby se místo dělaní téhle hlouposti věnovali dotažením detailů do konce bylo by to lepší.
Jestli se někomu nová verze líbí tak ať se mu líbí pro mě velké zklamání

PS : psáno ve velmi slušném tónu vzhledem k tomu že se zde vulgarismy nesmí používat
 

DeletedUser12400

Guest
me vadi to oznameni, porad to blika, nevim jestli nekdo poslal telegram nebo tam mam oznameni z prace , pak nechapu k cemu je jsou ta okynka vlevo kde se objevuje taky oznameni.
a uz vim proc se u prace neda nastavit cas a vy ji delate po minute inno chce abysme koupili premium s 8 pracema, kdyz to delam po 3 praci a po minute tak ukazatel motivace nema smysl. nevim jestli tuhle hru budu nadale hrat. mozna jen na coloradu arizone kde sem uz rozjetej ale na dakote kdy zacinam to je fakt oprus
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
Docela by mě zajímalo v cca kolik hodin ten update proběhne na zbylých světech :D.
 

DeletedUser12400

Guest
...

ja bych si pral aby se admini vyjadrili k updatu jestli jsou spokojeni nebo ne, me to docela zajima. u me naprosti minus je prace po 1:30 minute abych si neco vydelal musel bych u hry sedet cely den a klikat po 6 minutach
 

DeletedUser11063

Guest
admini se ti k tomu nevyjádří - admini jsou inno a ty jsou s tím plně spokojeni :-)
ale ty jsi asi myslel český moderátorský tým co? - názory některých se dají najít zpětně "o pár desítek stran zpět":-)
 

DeletedUser753

Guest
Pokud mám otevřený nějaký úkoly. Jak jsem se dočetl. Ony se zavřou? To je trochu blbý. Mám jich otevřených celkem dost a těžkých a dělat je znovu od začátku je blbost. Takže se zavřou a budu je muset dělat od začátku?
Pokud je to tak. Proč jste toto nenapsali už dávno do těch oznámení co otevírají když se přihlásím? Na forum nechodím a nemám čas tu pročítat každej den deset nových stran příspěvků co bude a nebude. To je velká chyba od Vás, že jste lidi neinformovali.
 

DeletedUser12367

Guest
Neviem či sa tu už o tom niekto zmieňoval, ale k čomu mi pomôže ocenění "Hrdina starého světa" keby dali aspon aspoň dáku bedňu, ale toto hodim avatarovi na použitie na latríne.
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud mám otevřený nějaký úkoly. Jak jsem se dočetl. Ony se zavřou? To je trochu blbý. Mám jich otevřených celkem dost a těžkých a dělat je znovu od začátku je blbost. Takže se zavřou a budu je muset dělat od začátku?
Pokud je to tak. Proč jste toto nenapsali už dávno do těch oznámení co otevírají když se přihlásím? Na forum nechodím a nemám čas tu pročítat každej den deset nových stran příspěvků co bude a nebude. To je velká chyba od Vás, že jste lidi neinformovali.

Ale informovali, jen jste to opět nečetli - osobně jsem to posílala 19.10. do hry. Vzhledem k tomu, že dlouhé (ale výstižné) zprávy nikdo nečetl, jsem přistoupila k postupnému posílání krátkých informací.
 

DeletedUser11063

Guest
Neviem či sa tu už o tom niekto zmieňoval, ale k čomu mi pomôže ocenění "Hrdina starého světa" keby dali aspon aspoň dáku bedňu, ale toto hodim avatarovi na použitie na latríne.
toto ocenění je jako "doškodnění za to že ti vezmou pevnosti a začneš od nuly" - toto téma se tu probíralo hodně (mrkni zpětně pár stran).
Tato metoda je údajně kvůli tomu aby odškodnili všechny hráče stejně a nikdo si nestěžoval - prostě byli akorát líný to promyslet a ztrávit nad tím pár hodin času a udělat něco lepšího, protože by z toho nic neměli - jen spokojené hráče
 

DeletedUser753

Guest
Ale informovali, jen jste to opět nečetli - osobně jsem to posílala 19.10. do hry. Vzhledem k tomu, že dlouhé (ale výstižné) zprávy nikdo nečetl, jsem přistoupila k postupnému posílání krátkých informací.

Aha. Tak to sorry no. Zajímavý, že jsem si toho nevšimnul. Protože to většinou čtu všechno. Nadruhou stranu je možný, že jsem to přehlídnul, protože tu nejsem tak často. Každopádně je to v ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru