• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

West 2.0 - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10258

Guest
jo jeste takova chyba.. uz ale delsi dobu.. kdyz mam moc pratel.. a prepnu se ze seznamu chatů na pratele tak se mi zalozky schovaji za avatar a opet musi uradovat F5 :D
 

DeletedUser3338

Guest
K tomu nalézání produktů... moc jsem nevěřil, že by v tom bylo něco víc než náhoda, ale po odpracování 11 prací s nálezkou 43% a nenajitím ani jednoho produktu tomu už opět věřit začínám. Opravdu patřím mezi ty 2 vyvolené z 1000 hráčů nebo to číslo "43" není opravdové?
 
S1,2,6,7,8,Colorádo-tam všude jsem měl účet,vím co padalo a jak.Nikdo mě nepřesvědčí o tom,že teď to není nastavený jinak.
 

DeletedUser

Guest
Ach jo, tak jsem si zase přečetl to moudro, co se tu píše.
1) Podle čeho soudíte, že 2.0 vyžaduje víc nuggetů než 1.xx? Mimochodem, já jsem ještě nikdy žádný nugget nepoužil.
2) Proč "všichni" mají takový problém s klikáním jako "gibon"? Poměrně dlouho jsem hrál WoW, málokdo pochybuje, že je to úspěšná a oblíbená hra, a tam musíte klikat každých 1,5 vteřin! Pokud vás klikání tak moc obtěžuje, nechte to někomu, komu se to nepříčí - třeba mě. Já naopak oceňuji, že před bitvou, ve které skoro určitě zemřu, mohu spálit zbylou energii v ultrakrátkých pracích (a navíc je mohu dělat v bitevním oblečení). Ostatně poměrně často dělám doma něco na počítači (třeba čtu tuto debatu). Není pro mě problém každých pár minut přepnout a doklikat další práce.
3) Pokud se vám zdá, že krátké práce (bobule a tak) nejdou dostatečně lukrativní (skutečně, dostanete z nich jen ten produkt), tak je nedělejte. Můžete dělat lukrativnější a ze zisku produkty z nelukrativních prací nakoupit. Skoro bych se vsadil, že většina řekne, že bobule za 500 kupovat nebude, že to je vydřidušská cena. Přečtěte si něco o ekonomii! Nabídka, poptávka aj. Třeba pak zjistíte, že sběr bobulí je ukrutně lukrativní práce.
EDIT: 4) Aliance běžně mívají okolo 300 členů, z nichž alespoň polovina jsou paraziti, kteří nic nedělají, neúčastní se bitev, neduelují nepřátele a nepřispívají surovinami. MOŽNÁ kdyby šéf aliance udělal pravidla (alespoň x-krát týdně aktivní účast v bitvě nebo y surovin nebo z vyhraných duelů...), pak by to najednou šlo. Nebo by se alespoň vědělo, kdo je jen zátěž. Když alianci nikdo nevede a je tam anarchie a všechno je jen na dobré vůli účastníků, tak se není možné divit, že to moc nefunguje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
K tomu nalézání produktů... moc jsem nevěřil, že by v tom bylo něco víc než náhoda, ale po odpracování 11 prací s nálezkou 43% a nenajitím ani jednoho produktu tomu už opět věřit začínám. Opravdu patřím mezi ty 2 vyvolené z 1000 hráčů nebo to číslo "43" není opravdové?


Všem se nám to děje:D,ani dobrodruzi na tom nejsou dobře s nálezkou!
 

DeletedUser11063

Guest
2) Proč "všichni" mají takový problém s klikáním jako "gibon"? Poměrně dlouho jsem hrál WoW, málokdo pochybuje, že je to úspěšná a oblíbená hra, a tam musíte klikat každých 1,5 vteřin! Pokud vás klikání tak moc obtěžuje, nechte to někomu, komu se to nepříčí - třeba mě.

Však ti nikdo WoW nebere. Mě by jen zajímalo, proč se z westu snaží udělat něco jako WoW? (a podle mého není nad klasický W) :D

3) Pokud se vám zdá, že krátké práce (bobule a tak) nejdou dostatečně lukrativní (skutečně, dostanete z nich jen ten produkt), tak je nedělejte. Můžete dělat lukrativnější a ze zisku produkty z nelukrativních prací nakoupit. Skoro bych se vsadil, že většina řekne, že bobule za 500 kupovat nebude, že to je vydřidušská cena. Přečtěte si něco o ekonomii! Nabídka, poptávka aj. Třeba pak zjistíte, že sběr bobulí je ukrutně lukrativní práce.
problém je v tom že každý potřebuje jiné suroviny. Ne každý to hraje jen pro prachy - což je možná tvůj případ. A hra prostě v hledání potřebných surovin hráče omezuje - což je fakt.

EDIT: 4) Aliance běžně mívají okolo 300 členů, z nichž alespoň polovina jsou paraziti, kteří nic nedělají, neúčastní se bitev, neduelují nepřátele a nepřispívají surovinami. MOŽNÁ kdyby šéf aliance udělal pravidla (alespoň x-krát týdně aktivní účast v bitvě nebo y surovin nebo z vyhraných duelů...), pak by to najednou šlo. Nebo by se alespoň vědělo, kdo je jen zátěž. Když alianci nikdo nevede a je tam anarchie a všechno je jen na dobré vůli účastníků, tak se není možné divit, že to moc nefunguje.

Bohužel to už neplatí - zvláště na starých světech. Ali může mít 300 členů - klidně i více. Ale těch skutečně aktivních jsou desítky (bohužel).
Hmm asi s vedením ali na westu moc zkušeností nemáš co?
Add pravidla v ali - taková pravidla existují - většinou, jenže jako velitel ali nemáš žádnou pravomoc ty lidi vyhodit (jako je to v jiných hrách) - tady je můžeš apelovat na zakladatele jednotlivých měst a pak je to na nich a je nic nenutí proč by je měli vyhazovat. A ty nemáš jak je k tomu donutit. Vyhodit celé město nemůžeš protože s ním půjdou další "přátelská".
 
Tat, jazz a další - vaše argumentu typu nehraješ, nestavíš, nevelíš a ja nevím co ještě ne, jsou směšné - to si fakt myslíte, inteligetnní člověk dokáže hrát tuhle hru pár roků a nepochopit, jak to tu vše funguje ? A to vše jen proto, že někdo jiný má odlišný názor na věc .. fakt ubohé.

ad - Dakota - já hraji na většinou jen na dvou světech a Dakotu jsem chtěl jen vyzkoušet a přistupoval jsem k ní značně laxně, jen jsem zkusit jak je rychlá. Nicméně, kdyby na ní opravdu chtěl začít hrát, tak si ku... dobře rozmyslím svůj build - který bude postaven na tom dosáhnout co nejrychleji solidní práce na jedné a dvou hodinách. Max. bych se snažil využít volné dvě prémia, lvl-upy a podobně, asi bych si i na jeden cyklus zapnul automatizaci (jako, že jsem si ji do teď vědomě nekoupil) - to by mi stačilo k tomu aby se dostal na ony kýžené práce a mohl hrát jako do teď (tj. ráno, popř. v poledne zadat dlouhé práce + spánek, večer se dle chuti realizovat na pracích kratších/bitvách a přes noc dospat). Ano, cca týden-14 dní mezi cca 20-40 lvl by mě asi moc nebavil (nej. práce 10-30 minut).
 

DeletedUser11063

Guest
Tady má probíhat přece diskuze a je jasné, že se neshodneme o tom ta diskuze je - nalézt pomocí "argumentů" takové výhody a nevýhody, popřípadě možné návrhy řešení některých problémů, aby je pak mohli módi vzít a poslat jako reakci do inna.

A je pravda to, že já prostě downgrade 2.0 nemusím, protože hru nevylepšuje ale kazí. A když se podíváš do diskuze nebo na to jako jsou po updatu živé chaty, tak má dost lidí podobný názor a je jenom škoda že inno nezajímá názor těchto lidí, ale slyší jen na názory lidí, kterým se 2.0 líbí :(
Spousta věcí, které 2.0 zavádí či napáchala šlo vyřešit mnohem lépe - stačilo jen chtít a zapřemýšlet nad tím.

Co je ubohého na tom, když řeknu, že velitel ali nemá co se týká jednotlivých členů žádné pravomoci a tudíž zde bohužel nelze uplatňovat to co na jiných online hrách?
Co je ubohého na tom, když řeknu že ali už dávnou nejsou plné aktivních lidí?
Co je ubohého na tom, že podle mého downgrade 2.0 ničí west?
Co je ubohého na tom, že z westu se stává klikačka stylu WOW, ale wow a west jsou dvě zcela rozdílné věci - já z westu wow mít nechci - to bych mohl rovnou hrát to.
Co je ubohého na tom že dříve tato hra byla mnohem mnohem lepší ale postupně se zjednodušuje na tupé klikání?
Co je ubohého na tom že místo toho aby předělávali jediné fungující věci (práce) by se měli soustředit na věci co nefungují - co potřebuje předělat, na odstraňování chyb a nevytváření nových, nebo proč lidi odcházejí?
 

DeletedUser1575

Guest
Ano Jazzrabbite skoro ve všem máš pravdu.
Verze 2.0 přišla pro nás začínající hráče prostě příliš pozdě jako pro nováčky co neznali starou verzi úplně od začátku dobrý což je za 3.
Ale pro staré vesťáky je to katastrofa až utrpení původní povolání jsou již dávno na houby tak dlouho dělníky odsouvali na vedlejší kolej až se z nich stali duletanti nebo specialsti na boje o pevnost a u ostatních je to to samé.
Jestli že měla verze 2,0 nasměřovat tam kam jí od začátku tvůrci hry chtěli směřovat tak měla přijít minimálně o rok dříve a mohli se do ní během doby hraní nahrát věci o kterých nám stále mažou med kolem pusy.
Věřím že tvůrci mají z touhle novou mapou nějaké další záměry když se člověk podívá vidí jaké si cesty dokonce řeky jezera mosty a podobně tak se snad dočkáme staveb i jiných než pevností ale k čemu nám to bude když nás zůstane tak málo
 

DeletedUser11033

Guest
u me je hlavni problem s 2.0 CHAT - od doby co bezi 2.0 si v nem temer nikdo nepise - cim to je??? Asi se nad tim nikdo nepozastavuje a vecne stiznosti jsou ignorovany.
Apeluji tedy na 100%ní obnoveni původniho chatu, takto je hra naprosto mrtva
 

DeletedUser11063

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=VB6P7H4TcMg&feature=plcp
(zapněte si česke titulky)
Zda se mi to nebo raději dali off komentaře pod videem

nezdá se ti to. popis u toho videa u komentářů:
K tomuto videu nelze přidávat komentáře.

víš co tam bylo za komentáře celkem by mě to zajímalo, když je radši zrušili :-D

I když po puštění toho videa bych řekl že dokážu odhadnout důvod proč je zrušili - lidi je tam posílali někam - tak nějak mám pocit, že na tom videu mluví o úplně jiné hře než jaká je tahle :-D A pokud přeci jen mluví o této, tak jsou dle všeho dost mimo realitu.


On je problém ten, že prostě s 2.0 šlápli kompletně vedle - na 1 člověka co downgrade obhajuje připadá 10 co na něj nadává - což není dobrá zpráva pro INNO a stím doufají že opět budou soutěžit o nejlepší online (browser) hru???
Já osobně stále čekám na ty přívaly desítek a stovek nových hráčů, které INNO po downgradu 2.0 slibovalo. Zatím kde nic tu nic a naopak aktivních hráčů ubývá více.
 

DeletedUser

Guest
S tím videem to bylo takto. Poprvé se objevilo cca před půl rokem. Lidé se vesměs divili, jak jsou developeři totálně mimo a lichotivých příspěvků tam bylo jako šafránu. Proto video potichoučku stáhli a pak se objevilo za cca měsíc znova, ale čistě náhodou už bez možnosti komentovat.
 

DeletedUser

Guest
vezmime si počty z inej strany ... aliancia má povedzme 400 členov, budú pevnosti stavať postupne spoločnými silami a vyjde to ešte na menej času, a ako vravíte, že sa na to pozeráme ružovými okuliarmi, tak čo je to za aliancia ak hrá aktívne 20-30 hráčov ? to ju rovno rozpustite, to nemá význam

2.0 je najlepší update od začiatku a to hrám od vestu 1.0 úplné začiatky, hra sa vyvíja s dobou, dlžka prác mi tiež vyhovuje, pamätám časy, keď sa dali zadať bez pu len 2 práce, a nikto neremtal ...
 

DeletedUser

Guest
i kdyby měla aliance 400 členů. Kolik má mít taková aliance pevností? Pokud by stavěli jednu, dvě, tak Ok. Ale mít jich 10, z čehož se ty pevnosti neustále rozkrádají tam a zpátky příliš nemotivuje.
 

DeletedUser1318

Guest
Tat, jazz a další - vaše argumentu typu nehraješ, nestavíš, nevelíš a ja nevím co ještě ne, jsou směšné - to si fakt myslíte, inteligetnní člověk dokáže hrát tuhle hru pár roků a nepochopit, jak to tu vše funguje ? A to vše jen proto, že někdo jiný má odlišný názor na věc .. fakt ubohé.
Nevím, co je ubohého na tom, že se tě ptám, zda hraješ i na nejnovějším světě. Já na něm hraji a snažím se dobrat toho, proč tvrdíš něco, co nepozoruju. Začal jsem od nuly a na nízkém levelu je to tupé klikání nerentabilních prací po chvilkách.
Mně hraní na starých světech, když jsem třeba dosáhl levelu 120, a kde už pomalu není s kým hrát moc nebaví a west dvojka mi tento problém jen prohlubuje.
Colorado, zdá se,moc lidí neoslovilo, většině hráčů z westu jedničky se nelíbí a ty šiky nováčků tak nějak nevidím. Já tu hru už taky hraju pár let, jestli jsem inteligentní nevím, jak to hrát jsem myslím pochopil, ale w2 se mi prostě nelíbí. Já nemám potřebu tě obracet na svou víru, já se snažím sdělit , co a proč se mi nelíbí. Jestli ti připadá rozumné tuto snahu označit za ubohost, dobře, i tento názor akceptuji.
2.0 je najlepší update od začiatku a to hrám od vestu 1.0 úplné začiatky, hra sa vyvíja s dobou, dlžka prác mi tiež vyhovuje, pamätám časy, keď sa dali zadať bez pu len 2 práce, a nikto neremtal ...
Já to taky nehraji týden. Na rozdíl od tebe mám pocit, že je to (tedy z mého pohledu) zatím to nejhorší, co west mohlo potkat.
Čekal bych logicky, že pozitiva nového westu se projeví právě na novém světě, který začíná od nuly. Ty sám tu máš nějaké počty, kolik lidí by bylo optimální na výstavbu pevností. Fakt si myslíš, že tolik lidí "nový west" zaujme, že tam akceschopné aliance vzniknou? Já jsem skeptický a nemyslím si to. A pokud mám pravdu, pak update základní očekávání - přilákat nové hráče - nějak nenaplnil. Přesto, že sám se bojů neúčastním, ani duelant nejsem, nějaké spoluhráče bych uvítal. Colorado už od počátku vypadá jako umírající svět.
 

DeletedUser

Guest
Jasně pokud by na světě bylo 40k lidí byly by počty surovin adekvátní
 

DeletedUser16495

Guest
Jestli tě nebaví naklíkávat práce, klikej jsi 2 hodinovky

Já jsi to tak dávám, ráno zadám hlídání pevnosti či chránění osadníků, na poslední příkaz dám spaní, jak dojdu ze školy, mám práce hotové + energii a plním úlohy :) :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja xp ani peniaze už nepotrebujem. Potrebujem iba suroviny z prácí, ktoré ale majú pracovný čas pod 30 min (veľa z nich pod 5, ako cukor, prasatá, zlato etc)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru