• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Vánoce

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2677
  • Vytvořeno

DeletedUser2677

Guest
Zdravím,
chci se jen zeptat, jestli v této úkolové řadě vánoce je možné vzít metlu, když jsem loni vzal už sáňky, tedy jestli je možné každý rok vzít jinou věc, nebo lze vzít jen ty sladkosti a kalendář mi pak zmizí? :)

Děkuji za odpověď :)
 
Vánoční ukol,ktery dnes naskočil, startuje u barmana v Salonu, po přijmutí pokračuje v sektoru A1 dole Paseka 2 http://prntscr.com/l3i65 :-)
hodně štěstí při plnění,čeka vas zajímavá odměna:klubun:
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Jaký úkol? Ten německý? Omlouvám se ale německy neumim :(
 

DeletedUser2677

Guest
merlinosi a pokračuje ten úkol dál od paseky, jelikož ho mám již splněný a nikde jsem nenalezl pokračování :(
 

DeletedUser7117

Guest
úkol na pasece splněn..........německy neumím,překlad není..........:zásek:
 

DeletedUser11063

Guest
Bude taky ten úkol přeložen, aby jsme věěli o co tam jde? a nebo máme začit hrát i českou lokalizaci se slovníkem? :(
 

DeletedUser14821

Guest
Ja po nemecky tiež neviem, ale keď si dám text do online prekladateľa, tak sa dá pochopiť myšlienka, aj napriek kostrbatému prekladu.
 
Chci se zeptat na tu novou sérii.

Úkoly ke každému dnu budou přístupné pouze ten konkrétní den nebo je budu moct splnit dodatečně? A jestli ano kolik mám na to času?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, jsem nechápavý. kdy začíná ten první den vánoční, když jich má být 12 ? nebo už můžu začít a plnit každá den jeden z těch postupných úkolů, Nebo je začátek 12 dní před štědrým dnem.
Děkuji za upřesnění.
 

DeletedUser

Guest
Zadavatel: Spáleniště (Sektor 1, zadavatel Paseka 2), když tam dojdu je tam jenom 5 zámků.
A ten úkol v němčině jsem u Henryho odklikl, a zmizel, už tam není.
 

DeletedUser11353

Guest
Pod zámky je "The West" tak to rozklikni a úkol je tam
 

DeletedUser

Guest
Perfektní, díky. je to v němčině a je to tam, akorát trvalo 15 vteřin než se to načetlo a objevilo, je třeba chvilečku počkat. Ještě jednou díky.
 
Nahoru