• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duch Vánoc

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7312
  • Vytvořeno

DeletedUser1235

Guest
Taky by mě zajímalo kdy se ty ukoly tedy začnou objevovat ? První jsem splnil ale dnes už se žádný neukázal ???
 

DeletedUser6213

Guest
Můžeme prosím dostat nějaké vyrozumění od moderátorů, jak je to s úkoly? Půjdou splnit najednou později, či je musíme plnit do 48 hodin. To by už dnes měl být další. Je to chyba ve hře? Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser5175

Guest
Mě se též od prvního úkolu nic neukazuje.Zajímavej zmatek :-) :bomba:
 

DeletedUser

Guest
Tak se mi po půlnoci ukázal úkol na druhý den vánoční.. Zajímavé :D
 

DeletedUser11063

Guest
já bych to viděl tak, že ten úkol má 14 částí - úvodní část, 12 dnů vánočních a poslední část obléct kus setů - takže 2 úkoly jsou "jednoduché"

Co se týká těch 12 dnů vánočních tak to podle mého půjde opravdu tímto styelm
1. den vánoční - zobrazení 2. prosince
2. den vánoční - zobrazení 4. prosince
3. den vánoční - zobrazení 6. prosince
4. den vánoční - zobrazení 8. prosince
5. den vánoční - zobrazení 10. prosince
6. den vánoční - zobrazení 12. prosince
7. den vánoční - zobrazení 14. prosince
8. den vánoční - zobrazení 16. prosince
9. den vánoční - zobrazení 18. prosince
10. den vánoční - zobrazení 20. prosince
11. den vánoční - zobrazení 22. prosince
12. den vánoční - zobrazení 24. prosince
+ samozřejmě splnění podmínek

možná se pletu, ale řekl bych že bude tento průběh - aby lidi klikali i na štědrý den, kdy asi většinou bývá menší účast :-)
 

DeletedUser

Guest
Potvrzuji. jazzrabbit to napsal zcela jasně, srozumitelně.
 
Je tu i možnost splnit úkoly až ke konci a najednou.
Nyní jsem to zkusil na Betě - první den i druhý den se mi objevily hned po sobě.
Vyzkouším to i na cz Dakotě, ale zas až za 2 dny abych měl jistotu že to opravdu jde.
 

DeletedUser

Guest
Sakra tolik surovin?! A ještě 40 procent prací pro mě nedělatelných???!!!
 

DeletedUser16495

Guest
Na Dakotě to bude pro nenugetáky příliž těžké, obzvlášt ty dýně :(.. :(
 

DeletedUser

Guest
hmm to je asi ten důvod proč končím občas třeba kouknu naforum ,,,ale končím
 

DeletedUser

Guest
Jenom se zeptám, neměl být dneska den, kdy se u Vyhořelé chatrče ukáže další úkol?
 

DeletedUser11033

Guest
nekdo z moderatoru tu psal, ze se daji tyto ukoly plnit i opozdene, jakto ze ja mohl zatim splnit jen 2 ty ukoly??? po splneni druheho se mi tretineukazal... ze by mel pravdu TW-DB, kde se pise, ze se musi 2 dny pockat na dalsi ukol a mod tady to rekl spatne?
 

DeletedUser

Guest
Úkoly se ukazují každý sudý den. Úkoly lze plnit i zpětně, tzn. více úkolů najednou.Úkoly se musí plnit postupně, nelze je plnit na přeskáčku.
 

DeletedUser753

Guest
Zajímalo by mě kdy je přesně konec? Na Štědrý den? Pokud jo, tak musím konstatovat, že je to dost blbý. Vzhledem k tomu, že určitě spousta lidí tu není i třeba 14 dní v kuse. Takhle blbě se připravit o šanci získat ten set je škoda. Chtělo by to aspoň do půlky ledna. Sice už je dávno po vánocích, ale co :)

E: buďto měli udělat, že jde splnit úkoly před Štědrým dnem nebo prodloužit až po vánocích. Spousta lidí taky nebude na Vánoce sedět u PC a klikat jak m a g o ř i, aby našli dýně, brambory atd.
ps- m a g o r není přece sprostý slovo, ale stádium demence
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Takhle blbě se připravit o šanci získat ten set je škoda...
Spousta lidí taky nebude na Vánoce sedět u PC a klikat jak m a g o ř i, aby našli dýně, brambory atd.

Každopádně, kdo chce set tak už na tom pracuje a nečeká až zahřmí. :D Samozřejmě úkol by měl být splnitelný i pro ty, kteří denně pracují. Každý si může pomoci i nuggetami. Já bych například chtěl splnit Vánočního anděla, ale je tam úkol hledání pokladu. Takže když to nevyjde tak snad příští rok. :bey: A propó, proč to potom hrají :pianista:, když nechtějí klikat ? lol
 

DeletedUser14443

Guest
Zajímalo by mě kdy je přesně konec? Na Štědrý den? Pokud jo, tak musím konstatovat, že je to dost blbý. Vzhledem k tomu, že určitě spousta lidí tu není i třeba 14 dní v kuse. Takhle blbě se připravit o šanci získat ten set je škoda. Chtělo by to aspoň do půlky ledna. Sice už je dávno po vánocích, ale co :)

E: buďto měli udělat, že jde splnit úkoly před Štědrým dnem nebo prodloužit až po vánocích. Spousta lidí taky nebude na Vánoce sedět u PC a klikat jak m a g o ř i, aby našli dýně, brambory atd.
ps- m a g o r není přece sprostý slovo, ale stádium demence

Máš možnost si to najít do předu a pak to jen splnit.
 

DeletedUser753

Guest
Jak to mám splnit když tu nejsem na Štědrý den? Nebo kdy to končí? Proto jsem se ptal. Já nevím. Takže jsem si i sám odpověděl, jestli je konec na Štědrý den :)
Samozřejmě, že už hledám dopředu.
 

DeletedUser15244

Guest
řekl bych že je to až moc jednoduché tyhle úkoly, na tyhle práce je časový limit od 15 vteřin až po několik minut, takže se dá v klidu úkol splnit za den, takže si myslím, že o čem se tu od začátku píše je hloupost, ale to už není moje starost :D:D:D:D
 
Nahoru