• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

hary04 | 3 -> 1

Chci se zeptat, zda stačí zadat přesun postavy 14. k večeru. (chci si ještě koupit něco na trhu) :4:
 

Deleted User - 31870

Guest
Přesuny se provádí kolem půlnoci - doporučuji nenechávat to na poslední chvíli - nikdy nevíte, co se stane..

Přesný čas nebyl sdělen - pravděpodobně někdy od 10:00 h do 14:00 h.
 
Úkol č. 1:

Omylem jsem smazal report o migraci, zde screen úspěchu v profilu na S1. (Pro kontrolu je možné zobrazit si můj profil na S1, mám úspěch mezi čtyřmi zobrazovanými.)

http://postimage.org/image/fex25huzf/.



Úkol č. 2:

[report=42809005d012808612]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=4281086750921aea26]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=42811847dca7c64d32]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=42813363425e5f3429]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=42814661248d0f0687]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=42816049c9544d9401]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=42825317eb85c06efb]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=42825709032b33df82]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=428258822b16433bcf]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=428307240a4716172a]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]




Úkol č. 3:

[report=42817448da5863669e]Modlitba dokončena[/report]
[report=42864142fc562212b9]Duel: hary04 vs. Herman[/report]



Úkol č. 4:

Postava:
Nikdy jsem nechtěl hrát online hry. (Skvělá věta na začátek, nicméně pravdivá.:radní: ) Přesto, že okolo roku 2008 jsem studoval VŠ a měl tedy, hlavně v pozdějších letech studia, poměrně dost volného času. Důvod byl jediný, věděl jsem, že by mě to chytlo a věnoval bych tomu příliš času, a to sem nechtěl. Nicméně mě kamarád po velmi dlouhé době ukecal a začal jsem hrát jeden online sportovní manažer, který v té době zrovna začínal. (Nevím, zda mohu jmenovat, tak snad raději ne, dle mého názoru jeden z nejlepších na trhu.) Ve kterém jsem se svoji aktivitou dostal až do vývojového týmu mezi zakladatele celého projektu. V tomto týmu působím už v omezené míře doposavad. Na stránkách této hry se jednou objevila reklama na West, ač už jsem si opravdu zakázal jakoukoli jinou hru začít hrát, tak mám rád western takovým způsobem, že sem vždy snil žít v této době, a proto sem to chtěl zažít alespoň ve virtuální podobě a začal The West hrát.
K dispozici byl S3, tak sem začal. Volba duelanta byla jasná. Po přečtení návodu mi bylo celkem jasné, jak se duel počítá, a tak se mi celkem dařilo. Nicméně jsem neustále všude četl, jak duely kazí lidem hru, a tak jsem se rozhodl vyzývat každého maximálně 1x za týden a vyvěsil toto pravidlo na svůj profil a opravdu se ho držel. Což bylo v pozdějších dobách poměrně obtížné dodržet, s klesajícím počtem hráčů, a musel sem za duely dost cestovat. Dotáhl jsem to v žebříčku duelu do TOP 5 a tím s duely skončil. V neoficiálním žebříčku vyhrané duely mínus prohrané duely, který sem já spíše sledoval jsem byl v době své největší slávy myslím i první. (V tuto chvíli mám tento poměr již značně pohoršený z důvodu totální změny schopností na hledání 3. klíče, a tak všechny duely teď prohrávám.)
Po duelech začala éra pevností, a tak jsem se přidal s kamarády do jedné z aliancí. V této době už taky klesalo množství času, který sem mohl hře věnovat. Nicméně 3. klíč jsem si ještě stihl najít. Po usilovném hledání mi padl hned druhý den. V této době už ale aktivita světa klesla natolik, že jsem se rozhodl posunout se do poslední fáze mého působení ve hře (na kterou jsem se mimochodem těšil od začátku hry), a to založení vlastní usedlosti na klidném místě a užívání si zaslouženého důchodu. V této fázi se nacházím i nyní, když už je jasné, že o svoji usedlost přijdu a budu se muset stěhovat, což už jsem neměl nikdy v plánu. Nejsem si jist, zda na stará kolena zvládnu založit si na jiném místě novou, spíše se minimálně pro začátek svého působení přesunu ke svému příteli z tohoto světa, který zná tam za řekou již nějaké dobré místo k žití.

Město:
Co se týká měst, tak jako nováček jsem se přidal k městu u kterého se mi líbila poloha na mapě. Poté, co začal West hrát můj kamarád jsme se 2x stěhovali a nakonec se přidali k městu, ve kterém byl zakladatel hráč jménem sedo. Byl to velmi zvláštní pán (slovák). Dodnes si pamatuji jeho větu: „Hraji na všech světech, ale krom westu mám i zopár iných aktivit.“ Celkem se nám jako městu dařilo. Krom seda jsem v tomto městě poznal ještě dva hráče a kamarády, se kterými jsem se sešel i osobně, a s jedním z nich jel i pracovně do Paříže. Nicméně pak přestal hru hrát můj kamarád a já rozjel naplno duely a vystřídal poměrně dost měst. Nakonec sem skončil v Rebel city, což bylo duelantské město. Nicméně účel založení tohoto města se nepodařilo uplně naplnit, a tak jsem odešel a založil poslední město, kde jsem byl se svým kamarádem a hledal při té příležitosti 3. klíč. Nakonec jsem si založil svoji usedlost, ve které jsem měl úmysl dožít. Na světě byl už poměrně klid, a to mi vyhovovalo. Jedinou nevýhodou bylo, že trh nebyl moc aktivní, a tak nebylo na něm v podstatě nic zajímavého ke koupi. Ale už jsem na světě znal poměrně dost lídí, a tak když bylo něco potřeba, bylo se i tak na koho obrátit.

Nyní nás všechny čeká nový začátek, přežijí jen ti nejsilnější. Já mezi nimi doufám budu, jen nevím v jakém stavu… Ať se nám daří.

Na úplný závěr ještě doporučuji možná ne zcela známý, ale vynikající western Jeremiah Johnson, který musel též opustit svoji usedlost a jít dál. :beer:




Úkol č. 5:

[report=4281993885b8d1a9d2]Pracovní oznámení: Hledat zlato[/report]
[report=42820027403d5cef71]Pracovní oznámení: Hledat zlato[/report]
[report=428202394e733c030b]Pracovní oznámení: Hledat zlato[/report]
[report=428310127d2521318d]Pracovní oznámení: Hledat zlato[/report]
[report=4283156200c6101145]Arbeitsbericht: Hledat zlato[/report]
[report=428317466e8de39d6a]Arbeitsbericht: Hledat zlato[/report]
[report=42831828875a6c53c1]Arbeitsbericht: Hledat zlato[/report]
[report=428319035205708d0e]Arbeitsbericht: Hledat zlato[/report]
[report=42831986b3c0c195cb]Arbeitsbericht: Hledat zlato[/report]
[report=42836057dd79cce88a]Pracovní oznámení: Hledat zlato[/report]

[report=42843892203d0006a7]Okamžitý nákup - (2) Polodrahokamy [/report]
[report=4284582006a65e686a]Okamžitý nákup - (3) Polodrahokamy [/report]

.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12110

Guest
i. Dodatecne proveri supp
ii. OK
iii. OK
iv. OK
v. OK
 
Nahoru