• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Konec sv. 3,4,5

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13958
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Přejít můžeš ihned po tom, co ti support zruší postavu na světě kam chceš přejít.
 
Na světě kam přecházím postavu nemám. Jen mě zajímá, jak dlouho trvá samotný proces od doby kdy dám přechod do doby kdy se můžu přihlásit na novém světě.
 

DeletedUser

Guest
Přejít můžeš ihned po tom, co ti support zruší postavu na světě kam chceš přejít.

To se něco změnilo? Tady si lidi stěžují, že i když jim support zrušil postavičku, tak nemohli na svět emigrovat kvůli 90 denní lhůtě pro migraci na stejný svět .


Na světě kam přecházím postavu nemám. Jen mě zajímá, jak dlouho trvá samotný proces od doby kdy dám přechod do doby kdy se můžu přihlásit na novém světě.
trvá to necelý den. Já zadal přesun večer a druhý den ráno jsem už měl postavičku aktivní.
 

DeletedUser

Guest
Jenom pozor na to, že nesmíš mít žádnou nevyzednutou položku na trhu a to dokonce ani nabídku.
Na to se dost často zapomíná.
 

DeletedUser

Guest
Jenom pozor na to, že nesmíš mít žádnou nevyzednutou položku na trhu a to dokonce ani nabídku.
Na to se dost často zapomíná.

Pokud máš na trhu nějakou věc, tak ti systém neumožní migraci.

To se něco změnilo? Tady si lidi stěžují, že i když jim support zrušil postavičku, tak nemohli na svět emigrovat kvůli 90 denní lhůtě pro migraci na stejný svět .
í.

Support pracuje na plný "pecky", aby migrace netrvalo tebou uváděných 90 dní. Tebou uváděných 90 dní není korektní informace. Byl bych rád, kdyby hráči, kterým bylo toto sděleno, aby se ozvali na support. Uváděných 90 dní se týká pouze klasické migrace, která byla vyhlášena již dříve a to ještě v případě, že jsi migroval na nějaký svět a chceš tam migrovat s další postavou. Doba 90ti dní se netýká rušení světů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pokud máš na trhu nějakou věc, tak ti systém neumožní migraci.
Však právě o tom píšu, ať si na to při plánování přesunu dá bacha.


Support pracuje na plný "pecky", aby migrace netrvalo tebou uváděných 90 dní. Toto není korektní informace

jestli tvému textu rozumím dobře, tak z toho, že s tím support bojuje, rozumím, že limit stále platí a tedy má informace je pravdivá.
Nebo s tím bojuje úspěšně a už jste někoho převedli?
 

DeletedUser7836

Guest
Aby som to trocha uviedol na pravú mieru.
Čakacia doba 90 dní platí pre tieto prípady. Napríklad keby dnes migrujem z s2 alebo z iného svetu na cielový svet (1,9,Ari,Buff) môžem na tento svet opäť migrovať až po 90 dňoch. Čiže ak ste v posledných 90 dňoch migrovali napríklad na s1 musíte si teraz vybrať nejaký iný svet na ktorý postavu presuniete. Týka sa to len tohoto prípadu, snád som to vysvetlil dobre.
(hráča onny prosím aby na tento príspevok nereagoval, napíšem ti v tickete)

Inak presun trvá pár hodín, napíšte na support na ktorom svete chcete zrušiť postavu, my vám ju zrušíme a môžete hned migrovať.
 

DeletedUser

Guest
jestli tvému textu rozumím dobře, tak z toho, že s tím support bojuje, rozumím, že limit stále platí a tedy má informace je pravdivá.
Nebo s tím bojuje úspěšně a už jste někoho převedli?


Vytrhuješ mé citace z kontextu.
Viz citace mého tebou okleštěného příspěvku:

Support pracuje na plný "pecky", aby migrace netrvalo tebou uváděných 90 dní. Tebou uváděných 90 dní není korektní informace. Byl bych rád, kdyby hráči, kterým bylo toto sděleno, aby se ozvali na support. Uváděných 90 dní se týká pouze klasické migrace, která byla vyhlášena již dříve a to ještě v případě, že jsi migroval na nějaký svět a chceš tam migrovat s další postavou. Doba 90ti dní se netýká rušení světů.
 

DeletedUser2682

Guest
Mě postavu zrušili bez problémů , asi za tři dny a migrovala jsem sama přez noc ...
 

DeletedUser

Guest
Vytrhuješ mé citace z kontextu.
Viz citace mého tebou okleštěného příspěvku:

Support pracuje na plný "pecky", aby migrace netrvalo tebou uváděných 90 dní. Tebou uváděných 90 dní není korektní informace. Byl bych rád, kdyby hráči, kterým bylo toto sděleno, aby se ozvali na support. Uváděných 90 dní se týká pouze klasické migrace, která byla vyhlášena již dříve a to ještě v případě, že jsi migroval na nějaký svět a chceš tam migrovat s další postavou. Doba 90ti dní se netýká rušení světů.

nic jsem nevytrhával, použil jsem přímo citaci, nemůžu za to, že jsi přípěvek mezitím upravil
 

DeletedUser7836

Guest
Aby som to trocha uviedol na pravú mieru.
Čakacia doba 90 dní platí pre tieto prípady. Napríklad keby dnes migrujem z s2 alebo z iného svetu na cielový svet (1,9,Ari,Buff) môžem na tento svet opäť migrovať až po 90 dňoch. Čiže ak ste v posledných 90 dňoch migrovali napríklad na s1 musíte si teraz vybrať nejaký iný svet na ktorý postavu presuniete. Týka sa to len tohoto prípadu, snád som to vysvetlil dobre.
Funkcia opravená. Môžeme vám postavu premigrovať bez obmedzenia. Kto má záujem nech sa ozve na support.
 

DeletedUser753

Guest
Zdravím. Rád bych migroval z S4 na poslední Dakotu. Jestli se nemýlím. Ale nemůžu si ji vybrat pod nastavením. Mám na výběr Arizonu a Buffalo. Nemám na Dakotě účet. Aspoň o něm nevím. Ale možná, což se mi už párkrát stalo, že jsem kliknul omylem na jiný svět a hned jsem na něm byl zaregistrován. Ale nehraji na něm. Proto mě zajímá jak mám postupovat?

btw. o tom skončení jsem se dověděl dnes v oznámení. Na to že je 21. století. nic moc...

edit: tak jsem našel na s4 na foru nějaký informace, že to takto má být. Dakota je tedy poslední svět? prémiový.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravím. Rád bych migroval z S4 na poslední Dakotu. Jestli se nemýlím. Ale nemůžu si ji vybrat pod nastavením. Mám na výběr Arizonu a Buffalo. Nemám na Dakotě účet. Aspoň o něm nevím. Ale možná, což se mi už párkrát stalo, že jsem kliknul omylem na jiný svět a hned jsem na něm byl zaregistrován. Ale nehraji na něm. Proto mě zajímá jak mám postupovat?

btw. o tom skončení jsem se dověděl dnes v oznámení. Na to že je 21. století. nic moc...

edit: tak jsem našel na s4 na foru nějaký informace, že to takto má být. Dakota je tedy poslední svět? prémiový.

Můžeš mimo tebou vzpomínaných světů migrovat i na světy 1 a 9. Dakota ve výběru migrace není.

Dakota je prozatím poslední otevřený svět. Zda a kdy se budou otevírat další světy nemáme další informace.
 

DeletedUser

Guest
Nemá ještě někdo přístup k s2 až s8? zajímalo by mě kolik je lidí na jednotlivých světech.
 

DeletedUser10447

Guest
Spíš by mě zajímalo kolik hráčů stihne tu rychlo migraci.
Podle mě z celkového počtu max tak 25 procent a zbytek účtů tam shnije ...
 

DeletedUser753

Guest
S7 732
S8 599
Když dáš login a otevřou se ti světy. najedeš myší nad nějakej a počkáš, tak vidíš kolik lidí tam je.

Zajímalo by mě kde najdu nastavení světů? Jestli je premiovej nebo ne. Dík.
 

DeletedUser10447

Guest
Si myslim J. ze po najeti na w2.01 je uz vse jen premiove...
 

DeletedUser753

Guest
Já myslel hlavně kupování produktů a schopností. Mám dojem, že jsem tu někde to nastavení jednotlivých světů viděl. Třeba na S1 je jen klasický premium.
 

DeletedUser

Guest
Já myslel hlavně kupování produktů a schopností. Mám dojem, že jsem tu někde to nastavení jednotlivých světů viděl. Třeba na S1 je jen klasický premium.
Na s1 klasický prémium není od té doby co přidali usmíření šamana. Bylo to na west wiki, které prémia je možné zakoupit, co jsem ale koukal posledně je to neaktuální.

Jestli se nepletu, tak

Arizona, až Dakota - plné prémium

S2-s9 - nelze kupovat, atributy dovednosti, nelze kupovat nugety, nelze doplnit energii za nugety

S1 nejmenší prémium nelze navíc uložit peníze do banky za nugety, nelze zkracovat cestu za nugety.

Všude lze usmířit šamana, charakterový, vyšší příjem, automatizace, více energie bonus, lze za nugety rychlovstoupit do města, změnit některé prvky obličeje, samozřejmě kupovat za nugety věci Union shopu.

S7 732
S8 599
Když dáš login a otevřou se ti světy. najedeš myší nad nějakej a počkáš, tak vidíš kolik lidí tam je.

Zajímalo by mě kde najdu nastavení světů? Jestli je premiovej nebo ne. Dík.
To vím, jinak bych nemohl udělat tu statistiku :-). Ale světy s2 a s8 nejdou zobrazit, páč jsou uzavřené :-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru