• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mezisto | 5 -> 9

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16692
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16692

Guest
Úkol č. 1
[report=24128927a5ad8b2adb]Získaný úspěch 'Cesta na západ'.[/report]
Úkol č. 2
[report=241624485c5eefeb4d]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=24161109f9f10e0394]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=2415702693e2207dcb]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=2415607000bb8971e7]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=241486808769268af3]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=24147533a035f6bfd1]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=24142959448f85f16f]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=24141619d741fdb6ae]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=241404855e0421c323]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
[report=241391393417a000e0]Pracovní oznámení: Jít na průzkum[/report]
Úkol č. 3
[report=2417643822f894d3bc]Modlitba dokončena[/report]
[report=24183268fd3c0a125d]Duel: Mezisto vs. Linton[/report]
Úkol č. 4
Jo taky Ty bys rád věděl co jsem zač? Tak já se Ti zkusím trochu představit. Moje jméno je Mezisto a mým domovem bývalo do velkého požáru poklidné městečko Šumák. Ale teď mám pocit, že už je to všechno dávno a jako by to byl jiný svět. Teď jsem tady a chtěl bych začít znovu....
Možná Ti připadá můj zjev poněkud podivný, ale je to jen následek mého bujarého mládí. O oko, které mi chybí, jsem přišel následkem ostré hospodské rvačky, kterou jsem sám vyvolal, když jsem v kartách už poněkolikáté obral víc lidí než bylo zdrávo. Kupodivu se na mě smluvili a jen tak tak jsem vyvázl živý. Ostatně za život vděčím svému známému doktorovi, který se mě ujal, když jsem byl na pokraji smrti. Zaplatil jsem za svou hráčskou vášeň naštěstí jen okem.
Šrám, přes druhé oko není až tak zajímavý. Je to následek nehody při mých chemických začátcích. Několik mých experimentů se mi trochu vymklo z rukou a střepy laboratorního náčiní létající po mém příbytku mi jen zázrakem minuly oko. Nebýt toho štěstí, dnes už bych se neměl čím dívat na svět.
Nyní je můj život už klidnější - karet jsem zanechal už dávno, i když dobře vynášely a moje chemické pokusy už nejsou tak nepředvídatelné jako kdysi.
Snad Ti to postačí k tomu, abys mi mohl dát nějakou práci než se tu rozkoukám.

V našem městě i v celém kraji se nám před těmi děsivými požáry žilo dobře. Žil jsem na severozápadě a byl tam celkem klid. Jen občas propukala zlatá horečka a tak jsme se všichni nechali zlákat nejistým zlatem a hledali jsme v dolech i v řekách. Málokdo však zbohatl a spousta z mých známých zemřela na žlutou zimnici nebo na chlast. Nedaleko našeho města bylo menší jezero, kterým protékala řeka. Sice jsme tam nikdy nenašli ani šupinku zlata, ale zato tam žila spousta ryb a raků. Takže jsme nikdy neměli nouzi o dobré jídlo.
V našem městě se tu a tam stalo i něco zajímavého. Není to tak dlouho, co z nedaleké farmy utekli takoví velcí ptáci - prý se jmenují pštrosi. Farmář byl úplně zničený a tak jsem si řekl, že chytat takového ptáka nemůže být těžší než chytit koně nebo pumu a tak jsem se rozhodl mu pomoct. Byl to neuvěřitelný zážitek oni jsou strašně rychlí, ale když jsem vystřelil do vzduchu, místo aby se dali na útěk, tak se snažili schovat hlavu do písku. Jsou snad úplně blbí? Nakonec jsem je všechny pochytal, bylo jich něco přes 30 a farmář mi z vděku jednoho věnoval. Prý se na tom dá jezdit jako na koni. Tak to občas zkouším, ale zatím tomu moc nevěřím...
Je to zvláštní, nikdy by mě nenapadlo, že by se ten náš svět mohl takhle změnit, ale požáry vypukly z ničeho nic a nám nezbývalo, než utéct. Kdo nechtěl být na škvarek, ten sebral co byl schopen pobrat a utíkal. Jsem celkem zvědav, kolik nás přežilo - pohled na hořící krajinu byl děsivý. Každopádně si myslím, že ten požár nebyl jen náhoda. Možná jsme si nevšimli nějakých nalezišť a někdo se rozhodl, že je získá jen pro svoje plány. Možná to byl nějaký ukrytý poklad nebo se někdo zbavoval důkazů k vraždě nebo krádeži koní. I to se občas u nás stávalo a nebylo to nic divného, jen tohle muselo být o hodně větší než pár koní ze sousední vesnice. Čert ví, co tím ten žhář sledoval. Bude zajímavé sledovat, zda dojde vůbec k nějakému vyšetřování nebo jestli se to zamete jako nehoda pod koberec. Na to jsem moc zvědav.

Úkol č. 5
[report=2416786414ffbc3b4d]Okamžitý nákup - (10) Hrnec [/report]
[report=24167858c9d0f3588e]Okamžitý nákup - (5) Bobří kožešina [/report]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7904

Guest
Kontrola
Úkol č.1: ok
Úkol č.2: 10/10
Úkol č.3:
Modlenie - ok
Duel - ok​
Úkol č.4:
O postave: 16/10
O meste: 20+/20​
Úkol č.5: 10/10 5/5
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru