• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Update 2.04 - diskuze

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3338
  • Vytvořeno

Líbí se Vám navrhovaná úprava pracovního systému?


  • Celkový počet hlasujících
    243
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1575

Guest
Takže celkem vzato verze 2.04 stojí zase za veliké ............................ .
Vylepšení pro nováčky já už vážně nevím jak chce inno nové hráče přilákat to jim zrovna může dát kolo štěstí aby si mohli vylosovat jaký budou mít lvl při 1 přihlášení .
Snad se něco smysluplnějšího dočkáme ve verzi 2.05
 
Nějaké práce, řemeslné výrobky a úkoly by měli přidat (o výbavě nemluvě), to uvítají všichni. Od 2.0 v tomto mají deficit, když pominu ty sváteční úkoly. Nový "engine" zdárně uvedli a zatím jen šlapou na místě. -kde je nějaká novinka? Kdey se vytasí s tou tajností pod oblaky? Zatím jen samá kosmetika, opravy a pár vylepšení, žádná sláva...
 

DeletedUser

Guest
Mě jako hráči, který má všechny body v duelových schopnostech se nový systém líbí. Potřebuji každý bodík schopnosti a budu moct dělat práce a plnit jakékoliv úkoly. Za mě pochvala Innu. :-)


/edit: Nehledě k tomu, že hráči jsou proti jakékoliv změně od začátku..
 

DeletedUser9350

Guest
Mě jako hráči, který má všechny body v duelových schopnostech se nový systém líbí. Potřebuji každý bodík schopnosti a budu moct dělat práce a plnit jakékoliv úkoly. Za mě pochvala Innu. :-)


/edit: Nehledě k tomu, že hráči jsou proti jakékoliv změně od začátku..

To líbivé přejde až dostaneš KO na první práci na kterou normálně nemůžeš :D. Stejně ti to bude na prd bo suroviny ti jen tak nepadnou a na trhu budou několikanásobně dražší, takže kde bude ta výhoda...

_____________________
Nikdo neřekl jak se upraví: řemeslo, opakovatelné úkoly, úspěchy atd.
 
Mě jako hráči, který má všechny body v duelových schopnostech se nový systém líbí. Potřebuji každý bodík schopnosti a budu moct dělat práce a plnit jakékoliv úkoly. Za mě pochvala Innu. :-)


/edit: Nehledě k tomu, že hráči jsou proti jakékoliv změně od začátku..

Mi se zase bude líbit až budu mít vyrovnané šance v duelu, bez ohledu na rozvrh schopností.
 

DeletedUser9990

Guest
Mě jako hráči, který má všechny body v duelových schopnostech se nový systém líbí. Potřebuji každý bodík schopnosti a budu moct dělat práce a plnit jakékoliv úkoly.

Za chvíli nebudeš mít pomalu koho duelovat,neboť počet hráčů se s každým novým updatem výrazně snižuje!
Tato hra byla skvělá/originální právě tím,že se mohl každý specializovat na něco jiného,jak jsem už psal na sk fóru,toto je další "hřebíček do rakvičky" kdysi tak skvělé hry,kterou mohl hrát dlouhodobě i dospělý člověk,jako jednu z mála.
 

DeletedUser

Guest
Asi tak,přijde opět zdražení surovin,už teď na trhu ti šílenci na světě Buffalo prodávají uhlí za 1000$/ks nebo dřevo za 800$/ks.Kde jsme sakra?INNO probuďte se!!!!
 

DeletedUser17350

Guest
Asi tak,přijde opět zdražení surovin,už teď na trhu ti šílenci na světě Buffalo prodávají uhlí za 1000$/ks nebo dřevo za 800$/ks.Kde jsme sakra?INNO probuďte se!!!!



Priď na svet 1, tam ťa z cien na trhu zabolí hlava :)
Skrátka a dobre inno games názory hráčov nezaujímajú a to je chyba. Je asi zbytočne sa vyjadrovať keď každý povie, že je to blbosť. A dostať komu na obchodovaní či na tabaku, to bude špičkový nápad. By som chcel vidieť tie mudre hlavy :(

#pokadili to :tom:
 

DeletedUser

Guest
Mě jako hráči, který má všechny body v duelových schopnostech se nový systém líbí. Potřebuji každý bodík schopnosti a budu moct dělat práce a plnit jakékoliv úkoly. Za mě pochvala Innu. :-)

tak čistě teoreticky: dejme tomu, že někoho štvou vlezlí duelanti - a najednou se objeví všechny práce na 15s! takže celá energie i s nějakým tím přebíháním se spotřebuje za 20-30 minut a pak se může jít zase spát (sice asi nepadne moc produktů, ale ne všichni jedou na produkty)... tudíž přeji hodně štěstí v dalších duelech, počet cílů může dost klesnout (i když i na to inno vymyslelo drobnou vychytávku a přestává mazat neaktivní hráče ze hry, že)
 

Pawn

Člen týmu
Je to blbost.. to rovnou můžou v příštim update naplánovat aby ti co mají všecko v HP byli schopní odolávat hráčům zaměřeným čistě na duely.. aby to bylo fér. Když už i práce budou moct všichni, tak proč by ne i opačně, že? ;) Já jsem duelant, a mam splněný všecky úkoly kromě kmene. Nikdy jsem čistě na práce nejel. A hrál bez použití nugetů k dosažení cíle. A to ještě v dobách kdy nebyl IS a nebylo si možné koupit PB i to už je dost velký usnadnění pro všechny.
Tahle hra jde do háje. Rovnou můžou vymazat všecko oblečení ze hry, všecky ty jejich slavný sady s PB, když to už pak bude moct každej jen co se vyšplhá na ten lvl. (o dodatečných PB pak vím, nebo jak se tomu nadává, ale myslim, že většina se zrovna na tohle vykašle, když je hlavně o to splnit si ten úkol, a jít dál nebo ne ;) )
PS:Co jsem koukal je nesouhlas i mimo naše forum, a pokud vim INNO zase nemůže na hráče úplně kašlat, když je i nesouhlas u jejich komunity. Tak jsem zvědavej sčím přijdou nakonec. Howk.
 
Misho: Ve chvíli, kdy vybavení dává min 250 PB, pracovní úloha dalších 250 PB a prací nad 550 PB je asi deset, tak stejně všichni (kdo o to aspoň trochu stojí) můžou dělat defakto vše. Problém je v tom, že to zas celé překopou, každej si na to snadno najde něco špatného (moc to padá, nic mi nepadá, moc umírám, proč nebýt tank a podobně ..) a to i případě, že se jim to podaří rozumně vybalancovat (o čemž nejsem úplně přesvědčen).

pwyll: hehe, to pr... . např já bych nevěděl, jak vlastně chci hlasovat - na jednu stranu kóma v práci by ti asi nemělo dát ochranu před duely a na druhou, zas nějaké random víteztsví s právě se uspaným hráčem asi taky není nic, co by bylo úplně košér ...
 

DeletedUser1318

Guest
Kdysi dávno nám Inno předložilo nru v nějaké podobě, měli jasnou propracovanou koncepci, jasná pravidla a smysluplný produkt. Spoustu lidí to zaujalo, spoustu lidí to s radostí hrálo, spoustu lidí i ochotně platilo.
V porovnání s tím, je současný west vlastně co?
Pokusná laboratoř?
Něco někoho napadne a pak to pustí mezi lidi a když je to omyl, tak to odpíská a vymyslí ještě bizarnější hloupost?
A zase znovu dokolečka?
Kdy ten nesmyslný skončí?
Kolik hráčů zbyde?

Chápu, že ta hra potřebuje nějaký vývoj, nějaká vylepšení, ale proboha přece není normální bez nějakého plánu nebo reálné představy do něčeho funkčního takhle nepromyšleně a zbrkle vrtat. Četl jsem tu spoustu řečí o tom, jak nová krásná mapa je jen odrazovým můstkem pro další sérii zlepšení. Co z těch slibů zbylo? Nejvíc bodů, co se mění je zase malování a opravy chyb a nedodělků a jak to mají všechno geniálně vymyšlené..., fakt?

Jestli, do Prčic, chtějí zpětnou vazbu, tak ať obešlou všechny maily už nehrajících hráčů, a zeptají se, jestli by se vrátili do hry, kdyby se west vrátil před 2.0, případně pošlou dotazník, co bylo důvodem jejich odchodu.

Způsob vylepšování, že napřed všechny (******) otrávím a pak kličkuju, jak z toho ven, to je cesta do pekel. Pokud by měli jasnou vizi, ať ji prosazují a trvají si na ní. Dlouhodobě zjevně neví co s tím. Tady už to zaznělo mnohokrát, vždycky bude u takového druhu hry některý charakter nespokojený. Jak to vypadá v praxi? Nikdo o tom nepřemýšlí dopředu, něco se zavede, pak se to zase doupraví, přepočítá, přenastaví... koho to má bavit? To stejné s pracovními body, jak bylo psáno výše, veškeré vybavení jsme sháněli na co?
Geniálním řešením bude rušení účtů za nugety - nebo rovnou zákaz - to přitáhne hromady nových zájemců...

Já bych raději přijal nějaké oznámení v duchu: "Pardon, my nevíme co s tím dál, tak to na nějakou dobu zakonzervujeme tak jak to je, vymyslete nějaké úkoly pro level 120, ať se nenudíte, opravíme chyby a budeme hledat někoho, kdo s tím později nějak smysluplně pohne. Třeba na základě vašich nápadů."
 

Pawn

Člen týmu
Misho: Ve chvíli, kdy vybavení dává min 250 PB, pracovní úloha dalších 250 PB a prací nad 550 PB je asi deset, tak stejně všichni (kdo o to aspoň trochu stojí) můžou dělat defakto vše. Problém je v tom, že to zas celé překopou, každej si na to snadno najde něco špatného (moc to padá, nic mi nepadá, moc umírám, proč nebýt tank a podobně ..) a to i případě, že se jim to podaří rozumně vybalancovat (o čemž nejsem úplně přesvědčen).

pwyll: hehe, to pr... . např já bych nevěděl, jak vlastně chci hlasovat - na jednu stranu kóma v práci by ti asi nemělo dát ochranu před duely a na druhou, zas nějaké random víteztsví s právě se uspaným hráčem asi taky není nic, co by bylo úplně košér ...


Já ti tohle neberu, ať si je, jen jsem narážel na to, že už i tak je to dost jednoduchý(jak píšeš ty), a dá se to zvládat aniž bych ktomu potřeboval update jakej plánujou udělat, abych mohl všecko rovnou víceméně bez vynaložený práce.. stačí jen chtít, a všechno jde. A dá se zvládat jak duelování/bitvy tak úkoly, a do toho i řemeslo. Alespoň já to tak mám. A znám spousty dalších hráčů, kteří to mají obdobně. Takže by mně fakt zajímalo jaký ufňukánek přišel s takovýmhle návrhem. Zlatej Starej West.. dřív to byla zábava, tedka už tu ani skoro nejsem, chatování už mě zdaleka nebere jako dřív (ono ani už moc neni ským když valná většina skončila, ale to je vedlejší). INNO si vykopává vlastní hrob, nejspíš už mají peněz dost, ale přijde jim blbý říct to na rovinu,že už hru vlastně vůbec pro hráče táhnout nemusí, tak raději všechny odradí po svojim. A bohužel daří se jim to.
 

DeletedUser

Guest
Prosím tě Tomes:D tomu nevěř,tam budeš muset splnit určitě nějaké proklikávání nebo zadávat své osobní údaje či plnit kvízy a na 5 nugetek se ti každý vykašle:)
 
a prej ze je 2.04 na....nic

jinak myslim ze budou produkty padat vic

Prosím tě Tomes:D tomu nevěř,tam budeš muset splnit určitě nějaké proklikávání nebo zadávat své osobní údaje či plnit kvízy a na 5 nugetek se ti každý vykašle:)

nope, staci se prihlasit 5 dni za sebou :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9350

Guest
a prej ze je 2.04 na....nic

jinak myslim ze budou produkty padat vic

Myslet znamená h.... vědět. Máš to vyzkoušené? Určitě ne. Já jo a produkty padají mnohem méně než nyní. Jedu alamo se skoro začátečníkem a enew s vyšším levelem a je to na produkty bída a utrpení.
 
Myslet znamená h.... vědět. Máš to vyzkoušené? Určitě ne. Já jo a produkty padají mnohem méně než nyní. Jedu alamo se skoro začátečníkem a enew s vyšším levelem a je to na produkty bída a utrpení.

Ano, mam to vyskousene a je to 50/50 u nekterych praci mi padaji vice, nekde mene...po 2.0 a 2.02 se hodne hracu ozyvalo na to ze produkty malo padaji, myslim ze je to takhle lepsi a k lepsimu se upravi.

Proc jsi si tak jisty ze to vyzkousene nemam? Skousel sis me treba na te bete najit??
 

DeletedUser

Guest
oni ty pravděpodobnosti nálezů včera nebo předevčírem znova upravovali, zdá se mi, že výrazně k horšímu
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru