• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Klíč 3

DeletedUser14693

Guest
Tak to gratuluji Orcaaa. Tomu se rika mit stesti. Jsem rad, ze ti to vyslo :yes: :yah:
 
Jelikož je vykrádání hrobů teď po 5 minutách tak je menší šance na nález než při kupci, který je 2 hodiny... proto je teď kupce lepší.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

udělal jsem reskil na "Pracovat jako kupec". Tedy přesněji všechny schopnosti jsem dal do obchodování. Mám teď +872 PB, ale hodnotu nálezu jen 1808 - 5424. Četl jsem, že je potřeba cca 7200. Jak se dá štěstí posílit, abych dosáhl těch 7200? Musím přeskupit i atributy?

Díky
 

DeletedUser2682

Guest
Mělo by to stačit , měla jsem také hodnotu kolem 5500 bez premia ...
 

DeletedUser

Guest
Tak na kupci klíč padá. Měl jsem 5400 bodu bez prémka, tak mi to na 20 dvouhodinovek nedalo. Nevydržel jsem, zaplatil prémko a padlo to na třetí dvouhodinovku. Už se nedozvím, jestli by to padlo i bez prémka, ale je to doma :-)

[report=268707889e829ef6cc]Pracovní oznámení: Pracovat jako kupec[/report]
 

DeletedUser

Guest
Na kupcovi sem měl nalezku 4976, 81 charisma, 418 obchodovat a padl mi celkem brzo.
 

DeletedUser14693

Guest
Cce to trpelivost. Urcite padne, taky mi to trvalo docela dlouho :)
 

DeletedUser16801

Guest
pro mě osobně je to ztráta měnit si body kvůli 3 klíčí a proto se ptám jestli zas se bude dát naléz klíč na pevnosti.takle je to pro mě akorát ztráta
 

DeletedUser

Guest
pro mě osobně je to ztráta měnit si body kvůli 3 klíčí a proto se ptám jestli zas se bude dát naléz klíč na pevnosti.takle je to pro mě akorát ztráta

Jediná možnosť, ako získať kľúč je, z truhlice alebo z práce, takže pokiaľ získaš pri boji dostatočný počet dlhopisov a rozhodneš sa za ne kúpiť truhlicu, môžeš kľúč získať (tak sa dá teoreticky povedať že, ti padol pri boji o pevnosť).
 

DeletedUser4876

Guest
Mužu najit 3 klič po migraci znova? Předtim to šlo , ale jestli se to nezměnilo protože už ho hledám docela dlouho.
 

DeletedUser16230

Guest
Jen se chci zeptat...Na Buffalu už skoro 2.měsíce hledám 3.klíč a stále nic.
Každej mi tvrdí že po posledním update se dá najít hodně rychle,což se mi potvrdilo na Arizoně.
Nechci to psát do Bugs ale už to trvá zatraceně dlouho.
Nálezku mám u kupce 7700.
 

DeletedUser4876

Guest
Ja to hledám už nejmin pul roku a taky nic, takže nezbývá než čekat.
 

DeletedUser

Guest
Jako mi to na kupci trvalo taky nějaké tři měsíce, ikdyž na starém systému :D

Ale není to ani týden, co přítelkyně si udělala reskill na kupce (o klíč jí ani nešlo, chtěla hlavně nálezy :D ). No byl to večer jak to přehazovala... ráno se proberem, ona na mě volá ať se jdu na něco podívat - 3.klíč. Jsem myslel, že mě odvezou :D :D 5h po reskillu a padne jí klíč. Nejvíc mě štve, že ona to pořádně nedocení, bo jí bitvy nebaví :D
 
Nahoru