• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k soutěži

Deleted User - 31870

Guest
Vážení hráči,

zde můžete diskutovat a pokládat otázky k nové soutěži - West Loto.

Přejeme Vám hodně úspěchů.

Pytel_s_kořistí.png
 

Deleted User - 31870

Guest
Zatím nikam - soutěž jsme zveřejnili dříve, aby se měli hráči včas možnost s ní seznámit.

Týden 1 - Téma k zasílání tipů (29.09.- 05.10.) - Téma k hlášení nároků na výhru (06.10. - 13.10.)

Červeně je první týden - tehdy bude vytvořeno speciální téma k zasílání tipů.
 

DeletedUser17707

Guest
OK :P keďže som si to tam nevšimol spomenuté pýtam sa ako prvý :D to bude asi o nezvyku :D
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, zajímalo by mě, v jaké rozsahu mozu čísla tipovat, od 0 po ??
Díky
 

Deleted User - 31870

Guest
Bude upřesněno později v tématu pro zasílání tipů, rozmezí bude 0 - 49 (klasická sportka), vybíráte 6 čísel (kvůli možným dohadům, zda dodatkové číslo platí či ne se budeme řídit vylosovanými čísly šance).

Opravuji:
Tak nás budou zajímat ty nalevo kvůli rozsahu (jen černá čísla, ne dodatkové a pouze z prvního tahu).
Čísla od 1 do 49.
 

DeletedUser7239

Guest
Bude upřesněno později v tématu pro zasílání tipů, rozmezí bude 0 - 49 (klasická sportka), vybíráte 6 čísel (kvůli možným dohadům, zda dodatkové číslo platí či ne se budeme řídit vylosovanými čísly šance).

Já tedy Sportku nesázím, ale nemělo by tam být losování od 1 do 49 ? :) A když už to je West Loto, co to má společného se Sportkou ? :O S tou nulou a Westem by byla vhodnější klasická ruleta od 0 po 36. To by ale nešlo ověřit. :( Snad kdyby to dali do hry jako Kolo štěstí, kde by se losovali dluhopisy, nugety nebo jiné drobnosti. :)
 

Deleted User - 31870

Guest
e070a12e0dd54b90dccc405dea95b62dd2a5c6a1.png

Vylosovaná čísla Sportky jsou vlevo - losují se dva tahy. První část (černé číslice) jsou vylosovaná čísla a červené číslo je dodatkové. Podle toho, kolik jich trefíš a s jakým uskupením (s/bez dodatkového) pak máš nárok na odměnu. (Opravdu ve zkratce.)

Nás ale budou zajímat čísla napravo - Šance. / Edit: No tak jsem tam udělala botu, jako .. :( Tak nás budou zajímat ty nalevo kvůli rozsahu (jen černá, ne dodatková a pouze z prvního tahu).

Účast v soutěži je pochopitelně zadarmo, nechceme, abyste si šli sázet tickety do Sazky. :)

Gringo: Ano, od 1 - 49, upsala jsem se, děkuji za opravení.
 

DeletedUser16969

Guest
ale v šanci jsou čísla jen do 9 ne?


aha ty nalevo tak nic :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17710

Guest
Jistí nedočkavci už se dali do tipování. Jen jsem se chtěl otázat, zda do kolonky týdne bude stačit napsat "1." (první), nebo jestli to máme vypisovat podle vzoru zmíněných tipujících.
 

DeletedUser9371

Guest
Zajímalo by mě, jestli Hušák hraje taky West. Tady by se mu určitě líbilo.
Nic pro mě. Nesázím ani v reálu, škoda pěněz.
lol
 

Deleted User - 31870

Guest
Jistí nedočkavci už se dali do tipování. Jen jsem se chtěl otázat, zda do kolonky týdne bude stačit napsat "1." (první), nebo jestli to máme vypisovat podle vzoru zmíněných tipujících.

Osobně je mi jedno, jestli si tam napíšete časové omezení pro týden nebo jen číslo týdne. Je to spíše pro kontrolu, až se někdo bude hlásit o odměnu, že to člověk nepřehlédne. :)
 

DeletedUser15256

Guest
Si půjdu radši vsadit i tu sportku, když je to podle losování, až vyhraju tady budu naštvanej že jsem nevsázel v reálu :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Nebo budeš naopak zklamaný, že jsi nevyhrál ani na jednom. :)
 
No teda ja mam fakt kliku :D

Vytazena cisla 5 - 27 - 29 - 32 - 38 - 48
Moje cisla...... 7 - 9 - 21 - 36 - 39 - 49

:D :D
 
tak ten systém jsem zatím nepochopil...
a probíhá nějaká kontrola vsazených čísel nebo si to každý musí zkontrolovat sám a přihlásit se o výhru?
 

DeletedUser4876

Guest
Musíš mit aspoň 3 dobře a pak vyhraješ.
Ty sám si to musíš zkontrolovat a přihlásit se o výhru.
 

DeletedUser

Guest
Zdarec, pořád se v tom nějak nevyznám. Když jsem posílal tip do týdne 13.10. - 19.10. kdy bude výsledek? Jo a ještě se nevyznám v tom kde ten výsledek najdu abych si mohl zkontrolovat případnou výhru :)
 
Nahoru