• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

update 2.06 - DISKUZE

DeletedUser6397

Guest
Hoj,nevíte někdo jak se dá sehnat morousův opasek?Klasika jako nález při práci,nebo úkol?Koukala jsem že byl přidán.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, zatím nemáme od INNA žádné bližší informace ohledně zisku nových částí sad. Jakmile příjdou, určitě budou hráči informováni.
 

DeletedUser

Guest
Koukal jsem, že v úspěších jsou dvě nové úkolové řady (pokročilé řemeslo + nějaké dopisy). Nějaké bližší info kdy, kde a jak?
 

DeletedUser

Guest
No ty byly nahrány patrně s posledním updatem (ty úspěchy). A víme jak to poslední dobou chodí, vždy trvá než se samotné série úkolů spustí. Každopádně o nich zatím žádné bližší info nemáme, jak bude a dostaneme pokyn k vypuštění, tak se to dozvíte :)
 
No ty byly nahrány patrně s posledním updatem (ty úspěchy). A víme jak to poslední dobou chodí, vždy trvá než se samotné série úkolů spustí. Každopádně o nich zatím žádné bližší info nemáme, jak bude a dostaneme pokyn k vypuštění, tak se to dozvíte :)

aneb všechno víme, všechno známe a jsme v pohodě ... zhruba tak do pondělí, než se spustí halloween a zas tu bude půlka novejch věcí německy
 

DeletedUser6397

Guest
Koukal jsem, že v úspěších jsou dvě nové úkolové řady (pokročilé řemeslo + nějaké dopisy). Nějaké bližší info kdy, kde a jak?

No já jsem už plnila nějaké nové úkoly.Bylo to tuším pokročilé řemeslo_Objevil se u místa zadání úkolu pod jménem dílna.Musela jsem tam vyrobit nějaké věci a nějaké věci koupit na trhu od jiných řemesel.Pokud to je tohle,jestli to už není déle co tam tyto úkoly jsou a já si jich všimla až nyní...
 

DeletedUser

Guest
Tak to vypadá, že brzy si za pouchých deset tisíc nuggetů budeme moci pořídit truhlu obsahující všechny předměty ve hře.:)
 

DeletedUser6397

Guest
Zůstanou ty sady v shopu aspoň napořád?

V shopu můžete najít trvale další sady, hodnota je 1500 dluhopisů/nugget.
To se píše v hlavním oznámení,takže asi ano.

Já mám jinou otázku.Dodělávám úlohu základna a je přede mnou rozhodnutí zda ho pustit nebo zabít.Jsou tam dvě možnosti.Nechci udělat chybu a rozhodnout se špatně (viz úkol s hernandem).
Nevíte někdo jestli to bude mít na budoucnost vliv nebo ne?
 

DeletedUser4876

Guest
To neví nikdo, takže mužeš jen čekat třeba rok než bude k tomu pokračováni nebo to risknout :)
 

DeletedUser6833

Guest
Takovej dotaz co aktualne souvisi s haloweenem - ehm. Nejak jsem mel pocit, ze tyhle casove omezene ukoly, svatky atp. jsou nastavene tak, ze se daji s mensimi ci beznymi problemy plnit bez ohledu na to, co clovek hraje. Ale dost mi unika, jak ma neduelove zamerej clovej splnit ukol, kde ma dostat do komatu 10 NPC banditu. Ano, vim ze si muzu teoreticky pockat, az se tam objevi nejakej nezivotnej a slabej, ale i kdyby se kazdej den takovejhle nahodou objevil, tak mi porad unika jak to stihnou do toho 6.11 (7.11) - nechci bejt kverulant, ale tohle je docela slusnej ukrok stranou :/

Cilize, pokud ma nekdo nejakej chytrej tip, jak na to (ne, reskill tam a zpet ne. sehnat si obleceni na duely taky neni rada), tak mu nesmirne vdecnej a klidne se mu herne odmenim...
 

DeletedUser6833

Guest
tak nasel jsem, ze to konci 8.11.. docela rozdil :) ale at tak nebo tak, zaklad myslenky je spis v tom, jak ten ukol funguje...
 

DeletedUser

Guest
tak nasel jsem, ze to konci 8.11.. docela rozdil :) ale at tak nebo tak, zaklad myslenky je spis v tom, jak ten ukol funguje...

I neduelový člověk má podle mě šanci. Já mám jen bodů v duelových statech, 3 NPC duely denně dělám tak, že v pracovním oblečení kliknu na první tři bez přemýšlení asi 3/4 z nich porazím. Takže se domnívám, že když si úplný tragéd vezme alespoň trochu decentní oblečení (sehnatelné z obchodů + nějaké běžné tombolové věci - šátky, klobouky, možná boty...), a vybírá si alespň trochu pečlivě, tak musí mít alespoň 50% šanci, že duel vyhraje. Cílem je NPC porazit, nikoliv zmlátit do bezvědomí.
 

DeletedUser6833

Guest
I neduelový člověk má podle mě šanci. Já mám jen bodů v duelových statech, 3 NPC duely denně dělám tak, že v pracovním oblečení kliknu na první tři bez přemýšlení asi 3/4 z nich porazím. Takže se domnívám, že když si úplný tragéd vezme alespoň trochu decentní oblečení (sehnatelné z obchodů + nějaké běžné tombolové věci - šátky, klobouky, možná boty...), a vybírá si alespň trochu pečlivě, tak musí mít alespoň 50% šanci, že duel vyhraje. Cílem je NPC porazit, nikoliv zmlátit do bezvědomí.

V prvni fazi staci NPC porazit, v pokracovani ukolu se musi NPC uspat...
 

DeletedUser9544

Guest
I neduelový člověk má podle mě šanci. Já mám jen bodů v duelových statech, 3 NPC duely denně dělám tak, že v pracovním oblečení kliknu na první tři bez přemýšlení asi 3/4 z nich porazím. Takže se domnívám, že když si úplný tragéd vezme alespoň trochu decentní oblečení (sehnatelné z obchodů + nějaké běžné tombolové věci - šátky, klobouky, možná boty...), a vybírá si alespň trochu pečlivě, tak musí mít alespoň 50% šanci, že duel vyhraje. Cílem je NPC porazit, nikoliv zmlátit do bezvědomí.

pokud by šlo jenom o to je jakkoli porazit, máš samozřejmě pravdu. ale tady jde právě o to je poslat do bezvědomí. a to už je pro člověka nezaměřeného na duely opravdu oříšek...
 

DeletedUser6833

Guest
Porazit NPC neni problem, nicmene na 120 lvl potkavam npc vesmes s hp kolem 1650-1850. Umim se obleknout, umim si vybrat vhodneho soupere, umim nasadit posilovacku typu tezitko. Problem nastava, pokud vyhlednuty cil porazim, lec neuspim -> zvysuje se obtiznost NPC, coz na nejake obtiznosti 10 znamena ze jejich HP roste lehce pres 2000. Takze bud to muzu zkouset dal, nebo cekat az spadne obtiznost dolu a pak zkusit nejake tri, ctyri duely, jestli se z nich nejaky neujme. A to vse v nejakem neprilis lakavem casovem limitu, kdy ukol skonci.

Nejde o to, ze by mi vadil tezky ukol (viz treba souboje s cizincem, uspani artethy, souboj se zkusenym bojovnikem cree, pripadne plnit nejakou tezkou praci (mno, tohle v dnesnim pracovnim systemu prace podle lvl ponekud odpada) - tyhle ukolove rady jsou trvale a je na mne, jak k nim pristoupim, kdy si je splnim (druha vec je, ze pri trose dobre vule je jedinej skutecne problemovej ukol uspani artehy v poslednim souboji...) Ale tyhle specialni casove omezene ukoly (pocinaje vanocema, halloweenem dnem dikuvzdani a konce ruznymi dietnimi dny) nikdy drive v minulosti nelimitovali cast hracu pri jejich plneni, coz se ted deje a pomerne nevybirave. To je to co mi vadi
 

DeletedUser9350

Guest
I neduelový člověk má podle mě šanci. Já mám jen bodů v duelových statech, 3 NPC duely denně dělám tak, že v pracovním oblečení kliknu na první tři bez přemýšlení asi 3/4 z nich porazím. Takže se domnívám, že když si úplný tragéd vezme alespoň trochu decentní oblečení (sehnatelné z obchodů + nějaké běžné tombolové věci - šátky, klobouky, možná boty...), a vybírá si alespň trochu pečlivě, tak musí mít alespoň 50% šanci, že duel vyhraje. Cílem je NPC porazit, nikoliv zmlátit do bezvědomí.


Z úkolu:
Najednou se objeví hodně nakažených. Zdá se, že jsou přitahováni elixírem. Skvělé, je potřeba bojovat. A zdá se, že jsou silnější. Jakmile jednoho dueluješ znovu stojí proti tobě. Musíš je poslat do mdlob.

Takže co tam asi je za úkol? - No USPAT je :D
 
Nahoru