• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Změna pravidel?!?!?!?! - ZÁKAZ ZLODĚJSTVÍ

Souhlasím se změnou pravidel iniciovanou hráčem MINDTHEGAP


  • Celkový počet hlasujících
    36
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tímto vyzývám moderátory, adminy a jiné kompetentní osoby, aby iniciovali změnu pravidel, která zakáže ZLODĚJNU na CZ světech.
Žijeme v právním státě a ani v imaginárním světě Divokého západu nebyla zlodějna tolerována.
jako příklad si můžeme vzít SK světy, kde je zlodějství zakázané a přísně trestané.

Proto prosím co nejvíc lidí, aby mě v této snaze podpořili. Prosím o diskuzi, ale pokud možno reálnou, bez vyřizování vlastních účtů. Zde se mi jedná a prospěch všech. Nebo jsme ČEŠI zloději? Narozdíl od ostatních národů?

Upravte trh tak, aby nebylo možné krást věci získané za reálné peníze!!!, nebo zakažte zlodějství pravidly a po stížnosti uvádějte vše do původního stavu. Např. pravidly, že zlodějství musí být nahlášeno neprodleně atd. Předpokládám, že adminy dělají jen chytří lidé, kteří nepotřebují dlouhosáhle radit...dělejte s tím už konečně něco!!!!!
 

DeletedUser1318

Guest
Prosím o diskuzi, ale pokud možno reálnou, bez vyřizování vlastních účtů...
Proč mám dojem, že si ty sám nějaký "nevyřízený účet" vyřizuješ?
Osobně se domnívám, že "domluvené" obchody jsou sami o sobě tak nějak na hraně pravidel.
Přesto je pár možností, jak zájem případných "třetích" zájemců o vstup do tvých transakcí eliminovat.
Podobný "národní" administrativní zásah do hry by se mi moc nelíbil.
Ne snad proto, že bych snad někoho chtěl sám okrást, ale pravidel je už tak dost a pohlídat si obchodování si má hlídat každý sám.

Upravte trh tak, aby nebylo možné krást věci získané za reálné peníze...
Které konkrétně máš na mysli?
 

DeletedUser4876

Guest
Od dalšího update má být obchodováni mezi hrači takže to bude lepší, ale stejně to kráděž nezruší.
 

DeletedUser

Guest
Proč mám dojem, že si ty sám nějaký "nevyřízený účet" vyřizuješ?
Moc nechápu jak si změnou pravidel, která přinese prospěch všem nezlodějům v této hře mohu s někým vyřizovat účet, ale budiž.
A jinak...pravidlo na světech SK tak běžné nemůže být pro CZ světy přeci překážkou...

Například když hráč za nugety vylosuje pušku, kterou chce následně prodat. Ty nugety jsou za reálné peníze a jedná se o krádež. Mě osobně byly ukradeny "Boty Fisherse", ale puška a další jsou reálné případy...
 

DeletedUser1318

Guest
Moc nechápu jak si změnou pravidel, která přinese prospěch všem nezlodějům v této hře mohu s někým vyřizovat účet, ale budiž.
A jinak...pravidlo na světech SK tak běžné nemůže být pro CZ světy přeci překážkou...
Asi se tedy mýlím, když se domnívám, že jsi byl okraden.
Nové pravidlo být překážkou nemusí, ve hře, kde je duel (tedy vlastně taky krádež) legální a běžný herní postup povolený, mi podobná "regulace" trhu "nevoní".
Jinak, chtěl jsi diskusi, tak říkám svůj názor.
Zatím nejsem přesvědčený o přínosu.
Není to nic osobního.
Edit:
Mě osobně byly ukradeny "Boty Fisherse", ale puška a další jsou reálné případy...
Nerozumím tomu, jak ti může někdo něco "ukrást" z inventáře.
 

DeletedUser4876

Guest
Pokud jsi použil nugety a on ti tu věc ukradl pak to mužeš teoreticky nahlásit na polici,i ale jedine co s tim udělaj je že si to možna zapíšou :D

Prostě je to stejne jako v životě , musíš si dávat pozor komu věřit a komu ne.
 

DeletedUser

Guest
Asi se tedy mýlím, když se domnívám, že jsi byl okraden.
No jsně že jsem byl okraden, ale tenhle příspěvek jsem založit proto, že byl okraden kluk od nás co nemá peníze, hraje a ted jen kouká, že přišel o nejcenější věc co měl v batohu. Moje boty za 100K jsou prkotina proti pocitu, že s tebou někdo vydupal a nemáš šanci se bránit...
 

DeletedUser1318

Guest
No jsně že jsem byl okraden, ale tenhle příspěvek jsem založit proto, že byl okraden kluk od nás co nemá peníze, hraje a ted jen kouká, že přišel o nejcenější věc co měl v batohu. Moje boty za 100K jsou prkotina proti pocitu, že s tebou někdo vydupal a nemáš šanci se bránit...
Stále nechápu, jak může technicky dojít ke krádeži ve hře.
 

DeletedUser1318

Guest
Stejně jako může dojít k duševnímu, nebo průmyslovému zlodějství...promiń, ale naší diskusi povedeme dál případně po PM...
Proč PM?
Chceš diskutovat, tak nám jasně a srozumitelně řekni, jak může nastat situace, kdy mám v inventáři "něco", a pak nějakou "krádeží" o to příjdu.
 

DeletedUser

Guest
Proč PM?
Chceš diskutovat, tak nám jasně a srozumitelně řekni, jak může nastat situace, kdy mám v inventáři "něco", a pak nějakou "krádeží" o to příjdu.
Jsem hráč č.1, hraji WEST...domluvím si s jiným hráčem, hráčem č.2, co hraje také WEST obchod...dám věc na trh za smluvenou cenu a do poznámek napíši, že tato věc je určena hráči číslo 2. Věc koupí hráč číslo 3 a odmítne ji vydat. Tím se hráč č. 3 v očích všech slušných hráčů hry West stává zlodějem.

A jinak, tuto větu chápe i moje 13ti letá neteř, tak se nenech zahanbit...
 
existuje bezpečnější možnost prodeje cennějších věcí mezi hráčem č.1 a hráčem č.2, s minimalním rizikem že to koupí hráč č.3....stačí se sejít za učelem transakce v jednom městě...a prodat si to přes městský trh... u vzácnějších kousků...těch par hodin na čekačku na navrat hráče do sveho puvodního města..za klid stojí,ne? praktikovalo se to dřív...a praktikuje se to i dnes..a funguje to :)
 
o krádež se jedná jen v případě, že ta cena není tržní... btw že ti někdo 3. ukradně věc za prodejku, je skoro nemožné.. napíšu hráči 2, že mu to dávám na trh a on během pár sekund koupí, aniž by to kdokoliv moh ukrást.. pakliže se tak stane, pravděpodobně je hráč 2 domluvený s hráčem 3, hráč 2 ti napíše že to nemá a nic ti za to nedá... hráč 3 mu to pak předá a ty jsi nahraný... ale to je už o tom, komu věřit a komu ne...
 

DeletedUser

Guest
existuje bezpečnější možnost prodeje cennějších věcí mezi hráčem č.1 a hráčem č.2, s minimalním rizikem že to koupí hráč č.3....stačí se sejít za učelem transakce v jednom městě...a prodat si to přes městský trh... u vzácnějších kousků...těch par hodin na čekačku na navrat hráče do sveho puvodního města..za klid stojí,ne? praktikovalo se to dřív...a praktikuje se to i dnes..a funguje to :)
A pak mi bude někdo říkat, že nejsme národ Švejka...než něco změnit, tak budeme radši vymýšlet 1000 způsobů jak to obejít, jen aby s tím pověření neměli víc práce...
Opouštět město kvůli obchodu vůbec nemá logiku. Taky nepojedu do Liberce jen proto, že si chci koupit hůlky na lyže. nechám si je poslat...zaplatím co jsem objednal a svět se točí dál...
 

DeletedUser

Guest
o krádež se jedná jen v případě, že ta cena není tržní... btw že ti někdo 3. ukradně věc za prodejku, je skoro nemožné.. napíšu hráči 2, že mu to dávám na trh a on během pár sekund koupí, aniž by to kdokoliv moh ukrást.. pakliže se tak stane, pravděpodobně je hráč 2 domluvený s hráčem 3, hráč 2 ti napíše že to nemá a nic ti za to nedá... hráč 3 mu to pak předá a ty jsi nahraný... ale to je už o tom, komu věřit a komu ne...
No například s hráčkou Karča se známe 6 let a jsme každý v jiném městě jen proto, že ona bitví a já dueluju. Ale rozhodně věc co ji chci darovat nemá v úmyslu někomu přenechat. A během 5ti sekund nám PONOŠKA ukradla zmiňované věci. A spoustě dalších lidí...pušky, kabáty atd.
Buď používá nějký script, nebo je neuvěřitelně šikovná...
 
tak se domluvíte, že to dáš za normální tržní cenu... ona to koupí a pak jí pošleš peníze zpátky... efektivní způsob, jak se vyhnou ponošce...
 

DeletedUser1318

Guest
Jsem hráč č.1, hraji WEST...domluvím si s jiným hráčem, hráčem č.2, co hraje také WEST obchod...dám věc na trh za smluvenou cenu a do poznámek napíši, že tato věc je určena hráči číslo 2. Věc koupí hráč číslo 3 a odmítne ji vydat. Tím se hráč č. 3 v očích všech slušných hráčů hry West stává zlodějem.

A jinak, tuto větu chápe i moje 13ti letá neteř, tak se nenech zahanbit...
Tak nevím, jestli mne tvoje neteř zahanbí.
Lze na to nazírat i jinak.
V herním prostředí westu to vidím tak, že hráč číslo 3. využil obchodní neobratnosti hráčů č.1. a č.2. kteří nebyli schopni svou transakci řádně koordinovat případně jinak pojistit a ledabyle realizovaný domluvený obchod nakonec realizoval ve svůj prospěch. Pokud zaplatil, tak to snad ani krádež není.
Neteř zdravím, ať se poučí strýcovými chybami, bude se jí to časem hodit.
 

DeletedUser

Guest
tak se domluvíte, že to dáš za normální tržní cenu... ona to koupí a pak jí pošleš peníze zpátky... efektivní způsob, jak se vyhnou ponošce...
uznáš sám ale že je to furt "kolenní" řešení, které by vůbec nemuselo být?

Tak nevím, jestli mne tvoje neteř zahanbí.
Lze na to nazírat i jinak.
V herním prostředí westu to vidím tak, že hráč číslo 3. využil obchodní neobratnosti hráčů č.1. a č.2. kteří nebyli schopni svou transakci řádně koordinovat případně jinak pojistit a ledabyle realizovaný domluvený obchod nakonec realizoval ve svůj prospěch. Pokud zaplatil, tak to snad ani krádež není.
Neteř zdravím, ať se poučí strýcovými chybami, bude se jí to časem hodit.
Ach jo, pane bože ty to vidíš...ty to všechno vidíš... :(((
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
A pak mi bude někdo říkat, že nejsme národ Švejka...než něco změnit, tak budeme radši vymýšlet 1000 způsobů jak to obejít, jen aby s tím pověření neměli víc práce...
Opouštět město kvůli obchodu vůbec nemá logiku. Taky nepojedu do Liberce jen proto, že si chci koupit hůlky na lyže. nechám si je poslat...zaplatím co jsem objednal a svět se točí dál...
Ne, my jsme potomci rakousko-uherského mocnářství, na každou koninu potřebujeme úředního šimla a befél.
Protože tobě se nechce přemýšlet a věříš v neprůstřelnost nějaké poznámky na trhu, budeme tvořit nové paragrafy.

Ach jo, pane bože ty to vidíš...ty to všechno vidíš... :(((
Ty jsi vytvořil diskusi proto, aby s tebou všichni bezvýhradně souhlasili?
Já jsem zatím nehlasoval, snažím se pochopit podstatu tvého problému.
Zatím jsem jiného názoru.
Ve hře, kdy mne někdo umlátí do mdlob kvůli třeba padesáti dolarům, mi podobné pravidlo nepřipadá ani jako švejkovina.
 

DeletedUser9371

Guest
Osobně hodnotím trh, respektive jeho vznik jako pokažení hry. Ve smyslu, že od té doby se už nic nehledá, neshání a jen kupuje. A z toho plynou i zlodějiny. Já jsem to osobně nikdy neudělal dodnes a neudělám. Nepokradu nic na trhu co není moje. Koupím jen cizí a když je tam v textu, že je to pro toho a toho hráče ? Pro mne je to svaté, ač neznaboh.
Ale na druhou stranu, proč ne ? Je to hra ve které se mlátíme hlava nehlava jak v bitvách, duelech tak i v textech na profilech hráčů. Pamatuji doby hladových "krkavců", kteří číhali u každé bitvy a klikali na trh, protože věděli, že se před bitvou prodávají suroviny a předměty. Tenkrát ? Nedalo se zjistit, kdo to ukradl. Dnes ano. Poznáme, kdo nabízí i kdo koupí. No a pak by měl následovat krutý trest. Trest formou naší hry proti takovým hráčům. Ničit je hrou, taktikou hry a pak si dát pivko na srazech hráčů.
:)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru