• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Prosincový report - Diskuze

DeletedUser17781

Guest
Nevím jak ostatní, ale já bych asi odešel to by bylo už namne moc :pianista: :zásek: :lovec:
 

DeletedUser17760

Guest
no já dueli moc nežeším ale hlavně bitvy proto mám dost HP a bitevní věci
no ale odcházet kvůli ptákovině to je blbost
 

DeletedUser1318

Guest
Tate a spol. Kdyby se zavedlo to čím hrozí, bodygardi by byli hráči nebo by je dělal počítač?
Přesně to ví asi jen autoři toho nápadu, já jsem to pochopil tak, že by to asi byl některý z hráčů, kterého by duelem ohrožený neduelant bez města požádal o ochranu, nebo si ve hře nějak nastavili nějakou podobnou spolupráci.
Soukromně si myslím, že je to tak komplikované, že to nebude buď vůbec, nebo úplně jinak, dobrého to nepřinese nic a plno lidí to naštve.
 

DeletedUser17760

Guest
tate tomu se říká zákon schválnosti bud to všichni chtěj nebo to skoro všichni skrytizují a nebo jim to bude jedno :D :kobylka: :pianista: :lovec:
 

DeletedUser17781

Guest
Tík tate
:D no nevim nevim mě by se hodilo být bodygard, ale nedomyslelo se tu, co by se dělalo, kdyby byl bodygard KO :D :pianista: :zásek: :lovec:
 

DeletedUser17760

Guest
Tík tate
:D no nevim nevim mě by se hodilo být bodygard, ale nedomyslelo se tu, co by se dělalo, kdyby byl bodygard KO :D :pianista: :zásek: :lovec:

no co tak příjdeš o vše ty :D:kobylka: :pianista: a pak budeš nadávat aby to zrušili
 
Když se bavíš, že jednu hru už odstavili, tak fakt škoda Lagoonie. Ale asi jim nerejžovala tolik, kolik by chtěli...Ale je zajímavé že i když Lagoonie má končit 11.12. tak je tam adventní kalendář až do štědrého dne...
 

DeletedUser17760

Guest
ach jo to jsou češi všichni se koukají na prachy a pak nic nevidí před nosem :( :kobylka::lovec::pianista::explosion:
 

DeletedUser17781

Guest
Tu hru sjem zkoušel hrát, ale moc se mi na životě neuchytila, po týdnu mě přestala bavit.
 

DeletedUser17760

Guest
kazda hra ma sve kouzlo jen ho clovek musi najit a pochopit jak se to hraje
 
Jsem pro,ať se dají duelovat i hráči bez města.Být po mém tak možnosti duelů rozšířím.Pokud se někomu duelování nelíbí a raděj sbírá kotátka a pěstuje kytičky,neměl by hrát The West,ale odpovídající onlinovku.
 

DeletedUser17781

Guest
Jsem pro,ať se dají duelovat i hráči bez města.Být po mém tak možnosti duelů rozšířím.Pokud se někomu duelování nelíbí a raděj sbírá kotátka a pěstuje kytičky,neměl by hrát The West,ale odpovídající onlinovku.

To je moc přehnané, jistě někomu by to vyhovovalo, ale lidé by z westu odcházeli a to nidko nechce. Vždy tu musí být opora pro obchodníky *V8*
 

DeletedUser1318

Guest
Jsem pro,ať se dají duelovat i hráči bez města.Být po mém tak možnosti duelů rozšířím.Pokud se někomu duelování nelíbí a raděj sbírá kotátka a pěstuje kytičky,neměl by hrát The West,ale odpovídající onlinovku.
Zajímavý názor, a až odejdou,zůstane tu lidí kolik?
Asi hraješ na světě, kde to frčí ve velkým a pořád přibývají aktivní hráči.
Na těch, kde mám postavu já, je to spíš opačně.
Tak ať do toho vrtají dál, otevřou uši rádcům jako jsi ty a můžem s westem dopadnout jako Lagoonie.
 

DeletedUser17760

Guest
Jsem pro,ať se dají duelovat i hráči bez města.Být po mém tak možnosti duelů rozšířím.Pokud se někomu duelování nelíbí a raděj sbírá kotátka a pěstuje kytičky,neměl by hrát The West,ale odpovídající onlinovku.

nekteri hraci nejsou moc na dueli a tu hru hraji a to kvuli tomu ze chodi na bitvy a jsou bitkari
a nekteri hraci jsou na vestu kvuli jinym vecem preba kvuli kolektivu na pokec atd:lovec::kobylka:
 

DeletedUser9350

Guest
Jsem pro,ať se dají duelovat i hráči bez města.Být po mém tak možnosti duelů rozšířím.Pokud se někomu duelování nelíbí a raděj sbírá kotátka a pěstuje kytičky,neměl by hrát The West,ale odpovídající onlinovku.

Pokud chceš pořád něco zabíjet, tak si kup nějakou střílečku, tam ti nic nebude bránit vyvraždit celou lokaci.
 

DeletedUser17781

Guest
Tak nevím, jestli to nebylo moc ostré. Těch 5 protikladů.
 
no.. tak myslim, že s TW skončim.. jak oco to je???? duelovat hráče bez města to je fakt nehorázná kravina. nechápu, jak někdo tohle mohl vymyslet! to chcete ještě víc znechutit hru??????? divim se, že někdo ještě nevymyslel, že se může duelovat hráč, který je v hotelu.

za chvíli nás to bude automaticky házet do bitev a ani tu nebudeme muset být, nemusíme mít město a vlastně by bylo nejlepší, kdybychom jen měli platit a ono to bude hrát za nás...


FAKT DOBRÁ PRÁCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Edai, tak nějak jsi to vystihl. Jak už jsem psal, duely moc nemusím, nikdy mě nebavily. Takže v tuto chvíli jediná možnost, jak se o ně částečně nestarat (duelům do úkolů se člověk nevyhne), je nebýt členem města a žít si vlastním životem. Sice tu někdo psal, že na hledání kytiček si máme najít jinou hru, ale velmi se plete. West není přece jen o duelech. Už ve svém popisu má "Zažij spoustu dobrodružství", což je např. plnění úkolů. Už to, že některé úkoly hráče nutí, byť třeba na nezbytnou dobu, ale přece jen vstoupit do města. A teď by nám ještě chtěli vzít ochranu před duelanty, kteří v některých případech jak psal tat, pouze zvedají ego, že porazili hráče, který nemá v duelových schopnostech skoro žádný bod. On to totiž pak není duel, ale prachsprosté přepadení a navíc zezadu.
 
Nahoru