• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dopis Ježíškovi, diskuze

DeletedUser

Guest
Ahoj,jak je to s tímě itemy ze shopu,prosím o vyjádření moderátora.To si koupím třeba ocelovku,pošlu ji hráči a po věnováni se mi znova přičtou vypotřebované nuggety či UPD?Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser12110

Guest
Ahoj,jak je to s tímě itemy ze shopu,prosím o vyjádření moderátora.To si koupím třeba ocelovku,pošlu ji hráči a po věnováni se mi znova přičtou vypotřebované nuggety či UPD?Děkuji za odpověď.

Ne, neprictou. Za koupeny Vanocni darek Ti take nikdo penize nevrati.
 
Smůla, čekal jsem že se budememe relativně bezplatně obdarovávát vzácnými věcmi a prémiovými truhlami a ono nic...
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem to nějak podobně viděl mcbracay:),no tak to nic,nechápu proč vůbec takovouto akci vyhlašujete.Pochybuji o tom,že někdo obětuje své nugety či UPD např.za prémiovku,aby je dal kamarádovi.Přijde mi to dost nelogické při dnešním počtu hráčů.
 
Počet hráčů nehraje roli. Důležité je "mikroprostředí", kdy se hráči znají. Hráči rádi utrousí nějaký bakšiš pro spoluhráče, když ví že by jim to pomohlo. Ovšem jestli ještě existuje převod, tak jim mohli dát nugety rovnou. Takhle to ale vypadá více "svátečně" a navíc jim dáte opravdu to co jim dát chcete.
 

DeletedUser17046

Guest
Takže mohu poslat 10 dárků 10-ti hráčům? A uvidí od koho to je?
 

DeletedUser16057

Guest
Taky jsem velmi znepokojen. Poslat POUZE předměty ze Shopu, nikoliv všechny předměty(např. volně nacházené na práci) je trochu kravina. Ale zase se takto můžeme zbavit nepotřebných krámů co padají s cirkusu (kravinky na + XY PB, aj.). Což u tohoto vidím jediné +.
Takže to je tak jak píši nebo ne? Přeci jen, ty krámy z cirkusu(jen některé) jsou obsaženy i v shopu, tak bych neviděl důvod, proč by se to nemohlo přenést(darovat).
 
1) je možné poslat věc kterou už mám v inventáři, nebo musím koupit v termínu věc novou?
2) jestli to dobře chápu, tak mohu ze všech světů kde hraji poslat 1 předmět nějakému hráči například na Arizonu? tím by ode mne obdržel třeba 5 dárků (5 světů)?

jinak se mi to celkem líbí - dobrý způsob jak se zbavit UPD na světech kde jen klikám ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Takže mohu poslat 10 dárků 10-ti hráčům? A uvidí od koho to je?
Pokud hraješ pod jedním nickem, můžeš obdarovat pouze 1 hráče. Pokud máš nicky dva (samozřejmě nehraješ na stejných světech), můžeš obdarovat 2 hráče,..
1) je možné poslat věc kterou už mám v inventáři, nebo musím koupit v termínu věc novou?
2) jestli to dobře chápu, tak mohu ze všech světů kde hraji poslat 1 předmět nějakému hráči například na Arizonu? tím by ode mne obdržel třeba 5 dárků (5 světů)?

jinak se mi to celkem líbí - dobrý způsob jak se zbavit UPD na světech kde jen klikám ;)
1) Kdy byl item zakoupen, nebudeme zkoumat - důležité je, aby byl v inventáři v době, kdy má být připsán obdarovanému.

2) Ne, máš jeden hráčský nick (předpokládám), se kterým hraješ na více světech (hádám 5, když jsi toto číslo uvedl). Tedy můžeš poslat 1 dárek. Pokud bys měl dva nicky, viz výše..


PS: Než začnete kritizovat, zamyslete se, proč je omezení až od 20.12., proč třeba nemůžete napsat už teď.. :)
 

DeletedUser

Guest
Já nevím jak vy,ale tohohle se nezůčastním.Proč bych měl platit svými nuggety a UPD?Je to přece dopis Ježíškovi,takže také něco očekávám.Jinak v reálu,určitě ste byli na vánočních trzích,někteří prodejci dávají vánoč.punč i cukrovinky zdarma.Píšu někteří:),takže proč by innogames nemohlo vrátit zpět nuggety či UPD,jako projev dobré vůle,že jsem někoho obdaroval...
 

Deleted User - 31870

Guest
Tohle není akce InnoGames, tuto akci jsme si pro Vás připravili my, tým. Bude nás stát spoustu času, příprav a kontrol, aby vše dopadlo v pořádku.

Pokud chcete někoho obdarovat, budete muset item koupit (tak jako to děláte ve své rodině o Vánocích). A když se nezúčastníte, je to Vaše volba, nikoho nenutíme.

Ale byli bychom rádi, kdybyste s hodnocením počkali až na 20.12., než tuto možnost úplně odsoudíte.
 

Pawn

Člen týmu
Ještě ti asi nikdo neřekl, že ježíšek neexistuje. (Pardon za spoil pro ty co to nevěděli do teďka) :D V reálu ti peníze taky nikdo nevrátí když něco koupíš, a proč by to svým způsobem mělo pak cálovat inno, kdyby ti to vrátili? Nechápu.


Jen opravdu škoda, že jdou jen věci ze shopa.. A jak už se tu někdo ptal, když pak pošlu třeba ocelovku, napíše se to hráči alespoň nějak například na úvodní straně? "Hráč xxx Ti posílá tento vánoční dárek xxx Štastné a Veselé!" nebo něco podobně? :-)
 

Deleted User - 31870

Guest
Vyskakovací okno s upozorněním určitě ne (maximálně hromadně pro všechny, že je možné, že byli obdarováni), pokud jde o osobní zprávu, nějaká možnost upozornění by byla možná.
 

Pawn

Člen týmu
Vyskakovací okno s upozorněním určitě ne (maximálně hromadně pro všechny, že je možné, že byli obdarováni), pokud jde o osobní zprávu, nějaká možnost upozornění by byla možná.


Díky za odpověď. Snad to klapne. Pěkný nápad pro hráče. :-) Jen mi jde o to, kdyby to mělo bejt překvápko, abych pak nemusel ještě psát, prohledej si inventář jestli tam něco nemáš. :-) Myslím, že zpráva by bohatě stačila. Například odesílatel "Ježíšek" ve zprávách by vypadalo luxusně podle mého. :))
 

Deleted User - 31870

Guest
Nebudeme zkoumat původ dárku (zda byl zakoupen v Shopu nebo jinou možností získání), ovšem musí být možné jej v Shopu koupit (abyste nechtěli darovat třeba šunku). Důležité je, že ten item budete mít v inventáři v době, kdy bude probíhat přípis obdarovanému.
 

DeletedUser17781

Guest
Takže pokud to dobře chápu ,,SHOP´´ myslíš ten, ve kterém se kupuje za dluhopisi, nebo normální ve městě.
 
Nahoru