• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Nová Zlatá šavle

DeletedUser

Guest
Loni jsem neprozřetelně prodal Zlatou šavli. Na tržišti samozřejmě koupit nejde. Jde ji znovu nějak získat? Znovu splnit úkoly pro Zlatou šavli? Má smysl se do toho pouštět?
 

DeletedUser

Guest
Pokud nejde znovu splnit, lze Zlatá šavle získat i jinak?
 

DeletedUser3617

Guest
Jen napodobenina :) Ale ve tvém případě doporučuji přeorientovat se na střelce a používat zlatý kolt :D:D:D
 

DeletedUser3617

Guest
Pořiď si Boonovu sekyrku nebo šavli generála Granta :) protože se na ten duel hnedka líp kouká i když prohraješ :D
 

DeletedUser6989

Guest
Napiš na support.Myslím že ti jí za menší poplatek vrátí.
 

DeletedUser753

Guest
Zeptám se tu.
Jde najít pořád zlatá šavle? Přijde mi že ne. Hledám asi 14 dní špinavý kus kovu na práci přímit řeku s lopatou, ale nenacházím.
 

DeletedUser753

Guest
Tak si odpovím sám. Ano pořád to jde. Alet rvá to dýl než zlatá puška. Opravdu nekonečných 14 dní.
 

DeletedUser12821

Guest
Mám obdobný problém s vyleštěnou čepelí, tu hledám na šutrech snad už dva týdny a nic...
 
Nějak se mi nedaří při práci mastičkáře vyleštit ten špinavej kov. Musím mít na pozici duelové zbraně žíravinu? Na TW o tom není slůvko.
 

DeletedUser12110

Guest
Pro zisk vetsiny ukolovych itemu je treba mit pracovni body v plusu, splnujes to?
 
Nahoru