• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Úpravy na fóru

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

DeletedUser12110

Guest
Já bych se jen chtěl zeptat na dvě věci.
Jak a k čemu se dá zneužít reputace?
A druhá, z čeho pramení jistota, že přijdou ty očekávané davy nováčků?

Reputace byla zneuzivana na zaklade konfliktu ze hry - Hrac me zdueloval, tak ja mu uberu body reputace na foru - Priblizne na tomto principu.
Jistota prameni z toho, ze doprovodne nastroje hry musi s hrou korespondovat - 2.0 zmeni cely system a napoveda na foru (A wiki samozrejme) musi byt aktualni pro nove prichozi hrace
 

DeletedUser1318

Guest
S odstupem času bych se rád znovu zeptal na možnost obnovení reputace.
Fórum prošlo nějakými změnami, pravomoce hráčů už jsou trošku na jiné úrovni, tudíž by mne zajímalo, jak si stojíme v otázce důvěry ve vztahu k hodnocení příspěvků.
Je sice pravda, že diskutujících je méně a fórum často bývá mrtvé, přesto si já osobně myslím, že souhlas (nebo případný nesouhlas) vyjádřený jedním kliknutím nahradí, celkem účinně, vypisování spamovacích souhlasných či nesouhlasných příspěvků.
 

DeletedUser

Guest
ukončení dýmky míru znamená, že už wichapi nikdy nezodpoví na zbylé otázky?
 

DeletedUser9371

Guest
Dýmky je škoda. Sledoval jsem všechny diskuse, co na ní proběhli.
Jenže, totální nezájem ze strany hráčů, stejně tak jako kdysi chat. Tady, na fóru.
:(
 

DeletedUser2677

Guest
Krosno možná je největší chyba, že toto fórum není více propojeno s hrou, kdy se sem musí každý znovu registrovat, přihlašovat se zvlášť než na west atd... Možná by prospělo větší propojení, například jako je městské fórum, tak asi tak kdyby se dalo dostat na toto globální fórum a ta sledovanost by byla určitě větší a jak víš z vlastní zkušenosti, tak ani nuggety sem moc hráčů nepřitáhnou :)
 
Prostě není potřeba moc věcí řešit,i tohle forum je odrazem názorů hráčů na samotnou hru.
Byly doby,kdy jsem byl na tomto foru i 5x za den,v současnosti mě vůbec nevadí,že nezavítám třeba dva dny.
Drží to tady asi 10 tahounů,možná o 5 lidí víc a koněc filma.
 

DeletedUser2682

Guest
Taky bych byla pro tlačítko SOUHLASÍM,NESOUHLASÍM A JE MĚ TO VOLNÝ třeba, však to nemusí být pro sbírání bodů..na co také,ale jen o vyjádření názoru ať se neopakujeme..nebo jen zviditelnit názor co se nám nejlépe líbí .. a je fakt ,že kdyby bylo foro propojené s hrou , bylo by zde akčněji ..
 

DeletedUser9371

Guest
Prostě není potřeba moc věcí řešit,i tohle forum je odrazem názorů hráčů na samotnou hru.
Byly doby,kdy jsem byl na tomto foru i 5x za den,v současnosti mě vůbec nevadí,že nezavítám třeba dva dny.
Drží to tady asi 10 tahounů,možná o 5 lidí víc a koněc filma.

Tak s takovým názorem nezbývá než jen souhlasit. Je to stejné, jako v životě. Život, jako takový je o lidech a hra ? Ta je zase o hráčích. No a lidé i hráči jsou různí. Co do nálady, elánu, emocí .....
Tím chci říct, že West jako takový opravdu dnes s elánem táhnou jen veteráni hry a dají se spočítat na prstech rukou. A to že je v poslední době "odliv" hráčů, jak tady vede statistiku hráč Kuknu sem , to jen potvrzuje.
Opravdu je někde chyba ze strany INNA. Osobně jejich chybu vidím v trendu více vydělat, za každou cenu a veškeré novinky ve hře jsou šité horkou jehlou, bez rozmyslu. Všechno jde prostě koupit a s původní, starou verzí hry to už dne s nemá nic společného.
A ty masy hráčů ? Co tu byli v letech 2009 a později ? To se už nevrátí, ne každý hraje hru za peníze. A pak ho to prostě přestane bavit, prohrávat. Nestíhat hru s hráči v popředí žebříčku za peníze (nuggety). No a Ti skalní, jako my ? Tak nás už tady drží ne stereotyp hry, ale očekávání, že INNO se "pochlapí" a hlavně ? Parta hráčů, prostě fajn lidičky bez rozdílu věku, spojených se zálibou v "Divokém západě", kolektivní hře a "pokecu", který je právě tady a teď.
:)
 

DeletedUser17592

Guest
O jakou konkretni zmenu jde? Nejsem si vedom, ze bychom na foru neco menili. Nehlede na to, ze to neni v nasi rezii.
 
Nevykládej, že nemůžete měnit forum. Kolikrát jste provedli změnu - sami jste to říkali. Včera bylo forum smrsklé, vyloženě minimalizované - sloučené oddíly, tak že mi to vlezlo celé na výšku na monitor. A sekce infa příspěvků (šířka), byla protáhnutá přes polovinu na úkor sekce s názvy tématů. Tady tež když si někdo neudělá záznam, tak se mu nevěří...
 

Mikosansobi

Člen týmu
Příště prosím opravdu o záznam :(. Také nemám problém s fórem. Zřejmě to byl chvilkový výpadek, nikdo nás bohužel neinformoval. Vše vidím tak, jak má být.
 

DeletedUser12110

Guest
Nevykládej, že nemůžete měnit forum. Kolikrát jste provedli změnu - sami jste to říkali. Včera bylo forum smrsklé, vyloženě minimalizované - sloučené oddíly, tak že mi to vlezlo celé na výšku na monitor. A sekce infa příspěvků (šířka), byla protáhnutá přes polovinu na úkor sekce s názvy tématů. Tady tež když si někdo neudělá záznam, tak se mu nevěří...

Vim co mas na mysli :) Nedoslo k tomu vsak zadnou upravou fora z nasi strany, Darling doplnila informace v tematu "Návod co dělat při špatném nákupu nuggetů + přehled možností nákupu premia", tim vybehlo na hlavni stranku fora a roztahlo ji
 
Dnes je již tedy vše v pořádku?


Já nevím jestli je tento stav v pořádku, protože nevím jestli to co tady bylo včera, byla nějaká chyba. Ono je to taky relativní, včera to mohlo být stejně v pořádku, jako je dnes. Snad to byl včera nějaký pokus o přestavbu. Nemyslím že včera by se vyskytla nějaká chyba, spíše nějaký pokus.


Kdo z uživatelů si včera všiml, že forum bylo jinak řešené, tak ať se ozve, abych tady nevypadal jako nějaký "schýza"...


Vim co mas na mysli :) Nedoslo k tomu vsak zadnou upravou fora z nasi strany, Darling doplnila informace v tematu "Návod co dělat při špatném nákupu nuggetů + přehled možností nákupu premia", tim vybehlo na hlavni stranku fora a roztahlo ji

A nenapsala Dárling nějaké zprávy i do jiných míst fora?! Protože forum bylo srsklé na výšku. "Pokec s Waupem" byl o třídu výše a každé subforum mělo o oddíl méně...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser17592

Guest
To si nemyslím, že by sis vymýšlel,ale ono je to bez toho screenshotu vážně těžké pro nás něco analyzovat.

Spíš se ozvěte ti,kteří mají problém se zobrazením dnes.
Díky
 

Mikosansobi

Člen týmu
Včera jsem pracovala v interní sekci, kde nemají hráči přístup. Je tudíž možné, že při zakládání nového vlákna došlo ke chvilkové dezorientaci celého fóra. Určitě si McBracey nemyslíme, že jsi cituji: "schýza".

Pokud budu v budoucnu dělat nějaké větší zásahy na fóru, tak vám to ohlásím předem, aby nedocházelo k nějakým překvapením. Děkuji.
 

Deleted User - 31870

Guest
Miko, uklidním tě, že přidáním sekce se to stát nemohlo. Maximálně mohl nastat stav, který popsala Nortia - tedy že se zvětšil počet písmen u názvu tématu na úvodní straně na úkor rozvržení fóra. Jinak s nastavením hýbáno nebylo, takže až téma zmizí z nejnovějšího, bude vše zase v pořádku. Sice by bylo řešením téma přejmenovat do budoucna, nicméně by název nevystihoval obsah, což také není nejvhodnější řešení.
 
Nahoru