• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Ook!

DeletedUser9371

Guest
Opice jsou v pravo nahoře, jsou černé a když se nepletu ? Tak jsou jakoby dvě vedle sebe. Jezdi myší, nic se nezobrazí a jen klikej. To najdeš v pohodě a první část úkolu splníš. Pak je ta další část úkolu (pokračování) pro mne neřešitelná. Krmit je už nebudu. Pročti si zpětně příspěvky, proč ne. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Opice se objevila ? To je dobře. Teď zkoušej jako my. Dej si do inventáře třeba zlato a dej splnit. Zlato Ti zmizí a nic. Pak dej třeba bobule a podobné produkty. Uvidíš sám, co je to za "mazec". :)
 

DeletedUser9371

Guest
Zajímavý nápad Párečku, ale zkoušet to nebudu.
To si radši pořídím opici. Ne tu ze zoo, Westu či pralesa, ale tu českou a za své. Pak bude sice kruté ráno, ale o ten klíč č. 3 nepřijdu. :D
 
taky jsem na tu vopici zkoušel kdeco a můžu s klidným svědomím prohlásit, že na ní nic pořádně nezabírá ...
 

DeletedUser

Guest
sezrala mi vidle .)) ale taky k nicemu, divny ze nikdo na o este neprisel co za predmet chce, kdyz ji dam kukurici, tak ji nechce
 

DeletedUser4876

Guest
Zkoušel někdo ji dát produkty postupně co byly potřebne při stavbě cirkusu?
 

DeletedUser

Guest
skúšali ste niekto nové predmety z prác čo pridali teraz do hry?
 

DeletedUser16200

Guest
Len tak ďalej mariňáci, ešte že to deklaráciu neberie, inak by som bol v p... :)
 

DeletedUser9371

Guest
Jojo, opice je všežravec. Druhá část úkolu Ook je u mne v nedohlednu a že jsem jí krmil naprosto vším.
Jinak hezký "spoil" Ativale.
:D
 

DeletedUser

Guest
Posledně když byl cirkus dostavěný tam ani žádná opice nebyla, anebo byla ale nedalo se na ni kliknout (už si nevzpomínám). Nějak mi to nešlo. Ani si nejsem jistá kdy ji tam mám najít. Jestli v den kdy se cirkus dostaví, ale ještě není otevřený? Když je cirkus otevřený tak už nic takového nemůžu najít nikde :D
 

DeletedUser9371

Guest
Opice je tam furt, když je spuštěn cirkus pro losování zadarmo (při koupi prémka 2 x denně zadarmo), za nuggety i UPD.
Je v pravo nahoře, vedle toho vozu. Spíš to vypadá jako tři černé opice, hrozně malinké, alespoň na notebooku.
:)
 

DeletedUser

Guest
Posledně když byl cirkus dostavěný tam ani žádná opice nebyla, anebo byla ale nedalo se na ni kliknout (už si nevzpomínám). Nějak mi to nešlo. Ani si nejsem jistá kdy ji tam mám najít. Jestli v den kdy se cirkus dostaví, ale ještě není otevřený? Když je cirkus otevřený tak už nic takového nemůžu najít nikde :D
NEklikej sem ... http://prntscr.com/2qjm13
tam už se jenom hraje..

Musíš najít cirkus na mapě (červený trojúhelník)
http://prntscr.com/2qjm8e
a kliknout na něj.

A pak hledej tuhle zpola schovanou opici (nad koněm)...
http://prntscr.com/2qjmt3

a klikni na ni (kurzor se nezmění, když na ni najedeš)...
 

DeletedUser16200

Guest
Veľmi krásny, keď niekomu ego prerastá cez hlavu :D

Tá opica je tam fakt malá, taká skrytá hrozba.
 
Nahoru