• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o update 2.08

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9530
  • Vytvořeno
Dostávají ho malé levely jako motivaci hrát (takové lákadlo - ještě třeba 1000 dluhopisů dále
heavy_ammunitionbelt.png
nebo
xp_booster_crm.png
:D
 
Naposledy upraveno:
ighasi, co konkrétně chceš vědět? info mám pouze ze zkušeností z bety, takže sem napíšu co vím:

Velikonoční akce:
Tombola v podobě duelů - 4 NPC - zdarma, 25 nugg, 150 nugg a 800 nugg
po duelu se čeká 8 hodin na další možnost duelování - toto časové omezení můžeš vynulovat za 25 nugg nebo za 500 vajíček (k těm se ještě dostanu)
3 nové sady - bitevní, duelová a pracovní + velikonoční sada za "duelování"
sady jsou na principu romantikovy sady (např 0,4 přesnost pro úroveň)
velikonoční sadu získáš za výhry v řadě - za 5 výher šátek, za 10 výher klobouk atd. nesmíš ale prohrát jinak se řada nuluje - opět lze použít 25 nugg nebo 500 vajíček po prohře a tím zachovat vítěznou řadu.
vajíčka - podobně jako na valentýna je získáš z prací, duelů, bitev a samozřejmě od přátel. tentokrát ale nepůjde překročit hranice 100 přátel.
hráč s nejdelší vítěznou řadou získá speciální zbraně.

v této akci nelze použít UPD!

nějaké obrázky:
lbup.png

ja6y.png

p9jd.png
 

DeletedUser17707

Guest
Pekná práca jook :) a diky :D aspoň viem, že môžem s radosťou dať dlháče na duelantové kalhoty :D
 

DeletedUser

Guest
Jook - díky za perfektně zpracovanou informaci.
Tomes - díky za link na podrobné informace. Už vím dost a zvědavost už vystřídalo napjaté očekávání.
:-)
Myslíte, že to začne až na Velikonoční neděli? Nebo už na Velký Pátek?
 

DeletedUser

Guest
velikonoční sadu získáš za výhry v řadě - za 5 výher šátek, za 10 výher klobouk atd. nesmíš ale prohrát jinak se řada nuluje - opět lze použít 25 nugg nebo 500 vajíček po prohře a tím zachovat vítěznou řadu.

Nechci se hadat, treba jsem si toho nevsiml, ale Velikonocni sadu ziskas za vyhrane duely.
Je jedno, kolik prohrajes, dulezite jsou vyhry. Pokud jsem dobre koukal, tak pracuju na 6te veci a na vyhry jsem potreboval 1-5-5-15-5-5( tu ted delam ) viteznych duelu.
Ty vyhry v rade jsou dulezite jen na ty specialni zbrane.
 
já si naopak myslím že je potřeba zachovat vítěznou řadu ... proč by jinak byl rozdíl všude 5 a jen jednou 15? tam jsi zřejmě prohrál a začal si znova.
druhá věc je, že dellovi chyběly 2 duely, prohrál a potřeboval vítězných duelů 20 na kalhoty (4.věc)
 

DeletedUser

Guest
Já už mám veškeré info zpracované pro wiki, jak systém tak sady - bohužel ale nemůžu nic pustit ven před tím, než nám daj z Němec zelenou. :-(
 

DeletedUser

Guest
já si naopak myslím že je potřeba zachovat vítěznou řadu ... proč by jinak byl rozdíl všude 5 a jen jednou 15? tam jsi zřejmě prohrál a začal si znova.
druhá věc je, že dellovi chyběly 2 duely, prohrál a potřeboval vítězných duelů 20 na kalhoty (4.věc)

Neco na tom bude, na te treti veci ( pasek ) jsem parkrat prohral.
Zbytek vsechno jen na 5 duelu, pricemz jsem si parkrat musel pomoci vajickama zmenit prohrany na vitezny.
 
Pavlíku, když prohraješ tak ti to nabídne jestli chceš za nugg změnit na výhru, stačí v té tabulce zaškrtnout Eier (vajíčka) a je hotovo.

Dnes mi chyběl vítězný 1 duel do kalhot, prohrál jsem a hned tam naskočilo že potřebuji 20 výher. použil jsem vajíčka a kalhoty dostal a opět to pokračuje na kabát za dalších 5 vítězných duelů. škoda že to entrick nemůže pustit ven :/
 

DeletedUser13017

Guest
Já nejdu do duelu, pokud nemám v záloze 500 vajec (po resetu času) - radši dvě hodinky počkám :-)
 
Nahoru