• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Velikonoce 2014

DeletedUser

Guest
Velikonoce 2014


Už za 5 dní Nás čekají Velikonoce a tak doufám,že brzy začnete shánět dobrůtky pro děti a výzdobu do domu. Děvčata, řekněte nám, jak právě u Vás takové Velikonoce probíhají :) Chodí tam hodně mužských po ulicích s pomlázkou? A co vám zpívají? Převládají tradiční či originální znělky? :)

Zároveň se traduje,že kdo z chlapů přijde po poledni, je už pozdě a slečna má nárok polít ho kbelíkem studené vody. Jinde zase platí,že po poledni vezmou pomlázky do svých rukou ženy a dál už si to raději nepředstavuji ... Tak mě napadá otázka, kdopak z Vás bude plést letos pomlázku a kdo si jí zkrátka koupí na trhu?

Velikonoce charakterizují i kraslice a tak jsem se chtěl zeptat zda-li se tady někdo věnuje takovému pěknému koníčku? :) Ty nejlepší zdobené kousky mohou jistě vyhrát i zajímavé ceny, pokud je budete publikovat na správných místech :pianista:

V těchto Velikonocích nás čeká plno duelování a práce, pro získání velikonoční sady oblečení :)
Zde pár obrázků:

easter2014_head_ranking.png
easter2014_neck_ranking.png
easter2014_shoes_ranking.png
easter2014_yield_ranking.png
easter2014_horse_ranking.png
easter2014_revolver_ranking.png
easter2014_body_ranking.png



Tentokrát se uplatní mnoho nuggetů a získaných vajíček.
Pár vajíček Vám zajistí vaši kamarádi ve hře :) Každý den Vám budou moci poslat 20 vajíček.




Krásné Velikonoce přeje,
Arizon-CZ
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Bonusy jsou teda dost přitažené za uši...

Bonus Oblečení Cullena pro 150 lvl
oTtvT2m.png




A zbraně, též pro 150 lvl
INYUl5Y.png
 

DeletedUser

Guest
oni to ešte stopercentne nerfnú (znížia bonusy).. pretože aj zbrane aj oblečko cullena dáva dokopy cca 150+ v presnosti, úhybe atď

inak veľké mínus za to že sa nedá točiť pomocou dlhopisov
 

DeletedUser9371

Guest
G220032.gif
Další rok strávený na hře a označený jako "Velikonoce". Páté "Velikonoce" mám pocit, alespoň u mne. Uvidíme s čím se INNO "pochlapí". V každém případě budou asi zase tomboly, losy, nebo jak se tomu bude říkat a budou padat zajímavé věci. No a hlavně každoročně zase za nuggety.
Na losy nadávám od jejich vzniku. No, ale abych byl upřímný ? Jestli chci mít alespoň na každém světě jeden z kompletních a hlavně zajímavých setů, tak mi nezbývá než losovat a platit. V běžném losování zadarmo, v tom denním mi nikdy nic zajímavého nepadlo, nebo maximálně jen část setů. No a o tom to je. Lákadlo. A já se nechám lákat, jen tak, pro zábavu, dobrovolně a bez nátlaku.
:D
No a "pomlázka" ? Klasika. Ctím tradice a pečlivě. Jedna z mála věcí, co mě v této hektické době, společnosti a potažmo národu potěší, uvolní a hlavně odreaguje od běžných starostí v praktickém životě.
Takže ? Děvčata, dívky, slečny a ženy Westmenky, když bude koleda, ne že nás budete duelovat střelnými či chladnými zbraněmi. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Johny, a safra ... Díky :)

Ano bude to zase jedna z lákadel :D Ale což.

A dnes jsem obdržel časopis, který byl v mladé frontě DNES, kde popisují různé Velikonoční dekorativní prvky na balkóny, zahrady, do bytů atd. Velice zajímavé a inspirativní. Tedy né se vším bych souhlasil, třeba takový záhonek ve starých holinkách není nijak lákavý :D Ale našel jsem v časopise i návody na výrobu keramického zajíčka s držákem na vajíčka a výrobu velikonočního věnce z různých prvků "přírody" :) Kromě toho i podrobný popis jak na kraslice a na jejich ozdobné využití :) Také časopis obsahoval návod jak udělat novou kliku. No, velice tématické k Velikonocům, protože, až Vám holky vtrhnou koledníci do domu, tak se klika sotva udrží :D Takže buďte připraveny s vrtačkou v ruce :D :D .... Až jsem si z toho vzpomněl na Kutila Toma, vynikající seriál, ani nevím zda-li ho ještě vysílají :)

Nezapomeňte ozdobit vyfoukanými vajíčky i zahradu, kterou již určitě máte rozkvetlou krásnými tulipány a dalšími květinami. Vajíčka můžete dekorativně přivázat na kdejakou větev, jen dávejte pozor až budete u vrátek... Leckdy se kolem někdo mihne a než se člověk naděje je přivázaný k vajíčku. :)

Pokud uvidíte nějaký Kutilský nápad na Velikonoce, dejte vědět a třeba i zašlete foto :)
 
Bonusy jsou teda dost přitažené za uši...

Bonus Oblečení Cullena pro 150 lvl
oTtvT2m.png




A zbraně, též pro 150 lvl
INYUl5Y.png


holt inflace, kdyby ta sada nebyla o parník lepší než poslední sada, tak se tolik nugetů neprotočí (nekoupí). Nicméně ta sprirála je roztočena brutálním tempem, skoro jako kdyby už šla bárka ke dnu ...
 

DeletedUser

Guest
Jak fungují "duely" ve Velikonočním střílení? Když jsem nasadil věci, které používám na duely (proti npc a podobným hráčům jako jsem já), tak jsem oba dva prohrát. Třetí duel v indiánovi jsem zase s přehledem vyhrál... a duelové schopnosti v indianově sadě jsou směšné...

Asi tu zase bude fungovat spíš náhoda ...
 

DeletedUser11313

Guest
Jak fungují "duely" ve Velikonočním střílení? Když jsem nasadil věci, které používám na duely (proti npc a podobným hráčům jako jsem já), tak jsem oba dva prohrát. Třetí duel v indiánovi jsem zase s přehledem vyhrál... a duelové schopnosti v indianově sadě jsou směšné...

Asi tu zase bude fungovat spíš náhoda ...

Nejen náhoda - je třeba se zamyslet na tím, podle čeho a kdy se generují schopnosti soupeře. A podle toho se zařídit.
 
negenerují se stejné jako máš ty ? jednoho sem sundal do komy a měl podobné hp jako já a když jsem zapoměl přehodit z obrany do utoku tak mi dcla naložil,ale je fakt že mě trefil do hlavy a tam neířím
 

DeletedUser11313

Guest
Mlvím o generování schopností ... každá ze schopností potřebná pro duel se u běžných NPC generuje ZHRUBA od nějakého minima do ZHRUBA Tvého maxima.
A dále pro koumáky - pokud jsem střelec a před prvním otevřením okna s NPC si vemu pěst, bude mít spíš houžev, než reflexy atd ...
 

DeletedUser12817

Guest
no jo, to platí u NPC kde se generují schopnosti v okamřiku otevření okna
myslíš že u velikononí střelnice se to generuje stejně? podle mne je to až v okamžiku zadání duelu
 

DeletedUser

Guest
Včera v indiánovi 4 vyhrané duely ... (bez změny oblečení)

Dnes ráno v tom samém prohra, shodil jsem všechny věci .. otevřel znovu okno s Velikonočním střílením, oblekl se a zase prohra...

Ještě že mám nějaká ta vejce na úplatek :-)
 

DeletedUser12378

Guest
bude asi jedno v cem se duelovat..hlavne mit nachystaby vajicka na uplatecek :-)
 

DeletedUser

Guest
Vajíčko ve městě duchů jsem našel bez problémů, ale úkol na vajíčko na východě se mi nezobrazuje. Myslím, že býval provlém v tom, že jsou dva východní body těsně vedle sebe a nezobrazuje se ten správný a byl potřeba nějaký script, který jej zobrazoval. Nevíte někdo, jak to bylo přesně? Nebo dělám špatně něco jiného?
 

DeletedUser

Guest
Vajíčko ve městě duchů jsem našel bez problémů, ale úkol na vajíčko na východě se mi nezobrazuje. Myslím, že býval provlém v tom, že jsou dva východní body těsně vedle sebe a nezobrazuje se ten správný a byl potřeba nějaký script, který jej zobrazoval. Nevíte někdo, jak to bylo přesně? Nebo dělám špatně něco jiného?

Nejdříve musíš jít na ten východní bod a až to splníš teprve pak se ti otevře západní bod
 
Nevím jestli bylo někde zmíněno,ale nenašel jsem,co bude po ukončení akce s nevyužitýma vajíčkama?
Budou v nějakém poměru vyměněny za upd,nebo nugety?
 

DeletedUser

Guest
Nevím jestli bylo někde zmíněno,ale nenašel jsem,co bude po ukončení akce s nevyužitýma vajíčkama?
Budou v nějakém poměru vyměněny za upd,nebo nugety?

Osobně si myslím, že žádné další využití nebude. To by je pak nikdo nepoužíval a jen šetřil :D
 
Nahoru