• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Valentýn 2015

DeletedUser7312

Guest
Mě by zajímalo, jaký blázen vymyslel tu změnu barvy vody... Přijde mi to jako totální nesmysl z říše divů... lol
Inno opětovně překonalo už beztak nepřekonatelné "updaty"...
 

DeletedUser9371

Guest
Někomu jsem radil, aby pil "kohoutkovici" a ne tu vodu z mapy. Už ta barva zavání po chemii. Nebo INNO našlo nový "bio" pramen na nuggety. Vem si rýžovací pánev a vyraž. Ale ne tu pánev na smažení. lol
 
chybějí srdíčka si máš nakoupit za nuggety a ne si trapně odklikat na MPI ...

Zastánce INNa :střelec: Denně se musí naklikat alespon 9500 srdíček, to většina neplatících hráču needává...Naneštěstí jsem marod a myslel jsem si jaké to mám štěstí, že si to aspon pohraju v dobrodruzství...nevím proč zrovna trapně :)
 

DeletedUser9371

Guest
9500 srdíček bez nuggetů nedám ani náhodou a to jsem tu denně a vícekrát po sobě ve hře. Řádově na hře denně cca 6 hodin, od roku 2009. S výjimkou záplav, to na hře nejsem. Prostě denně, poctivě i s fóry, nevynechám nikde ani jeden příspěvek. I ty, jako psal třeba "KUBÍK", kdo pamatuje. Tohle prostě nekrmím. Hraji jen to co to dá, free, duely, bitvy a práci. No a to že to nesplním ? Nic nového. Prostě si jen hraji.
Spíš by mě zajímalo, jak to bude dál s Valentýnem a s kytkami. Z inventáře mi zmizely ty loňské, aniž bych dal letos duel s kytkou. Pak by mě zajímalo, aby jste jako hráči zašátrali v paměti a vzpomněli si, které update bylo funkční, hned po jeho spuštění. Alespoň na českém serveru.
:(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
No já ne. Jsem provařená figurka a musím denně duely. Úkoly, práce jen v mdlobě. Ale ne té z práce, to je u mě "srabovina". :D
 

DeletedUser11313

Guest
Nevím proč, ale celej The-west mi začíná připomínat akce ROH. Hezky organizovaně, stupidní soutěže, primitivní odměny a pak si to hezky pochválit. Na koncu turnusu večírek, každej ukáže co umí, pak hezky zpátky do šedé reality a těšit se na příště, třeba dostaneme dečku pro štěstí, budem si moct koupit něco co nepotřebujem, ale nikdo to nemá ... co na tom, že pak to budou mít všichni ?
A nástěnku cti už tady taky máme ...
 

DeletedUser2164

Guest
Zatim mam 35k srdicek, bez premiovyho pytle. Pouzivam pouze doplneni energie a makam 24 hodin denne. Tak treba na to dosahnu. Kazdopadne ta tombola me stale irituje. Minulej rok jsem mel celou sadu Romantika a letos to vypada, ze snad nebudu mit ani jeden item.
 

DeletedUser9371

Guest
Nechci nikomu brát iluze, ale jsem tu denně x hodin, opakovaně. Stejně tak jako v koni, Valentýnská srdce až do konce na truhlu nedám. Neplatil jsem za to, stejně tak jako za to neplatím letos. Jen jsem letos povolil a moc to nehraji. Nebaví to když vím, že to nedám. Platit ano, ale ne za novinky v posledních letech. To o co mám zájem, stejně tak jako každý hráč je pouze za hříšné peníze. No a že to už neplatím ? Na to ať si odpoví INNO samo, proč. :)
 

DeletedUser2164

Guest
Vsak ja to taky jedu free. A pokud pujde vsechno tak, jak to zatim jde, tak je docela velka sance na uspech, aniz bych za to musel platit. Je pravda, ze jsem si klidne mohl koupit ten premiovej pytel za 750 a mel bych jistotu, ze bych to dal, ale to si ty dluhace radeji necham na nejakou smysluplnejsi tombolu, napr. octoberfest.
Tahle svatecni specialitka na westu je, tak jako v realu, jenom vykradacka penez. :D S tim rozdilem, ze v realu se ti to vecer aspon nejak vyplati, kdyz das zensky nausnice. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
padaj ty kytky ? jsem s tím na těch bobulích různě experimetoval a ze třech světů mam dohromady jednu kytku, což mi přijde celkem dost málo ...
 
Zatim mam 35k srdicek, bez premiovyho pytle. Pouzivam pouze doplneni energie a makam 24 hodin denne. Tak treba na to dosahnu. Kazdopadne ta tombola me stale irituje. Minulej rok jsem mel celou sadu Romantika a letos to vypada, ze snad nebudu mit ani jeden item.

Já mám 35k ted, s itemy jsem na tom lepe, ale zase budu mít určitě jenom pulku lol
 

DeletedUser9371

Guest
padaj ty kytky ? jsem s tím na těch bobulích různě experimetoval a ze třech světů mam dohromady jednu kytku, což mi přijde celkem dost málo ...

Mě kytka nepadla ani jedna. Zkoušel jsem x hodinovek, desetiminutovky, sekundovky a nic. Takže jsem to vzdal. Ty loňské, co jsem na jednom světě měl mi zmizeli z krosny. :)
 

DeletedUser7889

Guest
Mě kytka nepadla ani jedna. Zkoušel jsem x hodinovek, desetiminutovky, sekundovky a nic. Takže jsem to vzdal. Ty loňské, co jsem na jednom světě měl mi zmizeli z krosny. :)

Pridavam to iste kytka mi nepadla ani jedna, skusal som tiez rozny cas prac. Neviem ci to funguje. mozno by bodlo dat niake info ci to funguje.
 
Nahoru