• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Oktoberfest 2015

DeletedUser7239

Guest
Technický dotaz, preclíky, které mi příjdou od přátel, měl bych je vidět v oznámení?
Preclíky posílám, žádné mi nechodí.
Žíly mi to netrhá, jen přemýšlím, zda je chyba v oznámení, nebo se akce míjí účinkem.

Mně oznámení taky nechodí, ale mělo by to ukazovat ve statistikách, kde vidíš kolik máš preclíků, když klikneš na ten preclík. :)
 

DeletedUser1318

Guest
Script TW Friends a máte to hned přehledně viditelné :)
Tam ale nemám přehled o tom, kdo co posílá mně.
Tedy alespoň to tam nevidím.
Snadno odešlu, což dělám, jenže bych rád viděl, jestli to vyvolá nějakou odezvu. Z předchozích akcí mám "přátel" plno... příchozích preclíků ovšem moc nechodí.
Jestli mne paměť neklame, tak dřív oznámení chodilo a mělo motivační smysl. Teď to mohu chápat tak, že já posílám a ostatní na to nereflektují, případně už dávno nehrají, ale statisticky jsou pořád "aktivní".
Jak říkám, pokud to má motivovat k nějaké interaktivitě mezi hráči, tak je to zase nějak nedotažené. A nugety už ode mne nikdo neuvidí.
 

DeletedUser

Guest
Klikneš na to číslo u preclíků nahoře na monitoru, otevře se ti tabulka, kdy a kolik jsi preclíků získal. I od koho.
 
tate, dříve oznámení chodilo ale na stížnosti hráčů že jim to spamuje oznámení (přece jen je to až 100 oznámení navíc za den) tak toto bylo zrušeno.
jak píšou kluci výš, script od tw-db ti ukazuje kolik preclíků jsi od koho dostal.
 

DeletedUser1318

Guest
Klikneš na to číslo u preclíků nahoře na monitoru, otevře se ti tabulka, kdy a kolik jsi preclíků získal. I od koho.
Už to vidím, děkuji...

tate, dříve oznámení chodilo ale na stížnosti hráčů že jim to spamuje oznámení (přece jen je to až 100 oznámení navíc za den) tak toto bylo zrušeno.
jak píšou kluci výš, script od tw-db ti ukazuje kolik preclíků jsi od koho dostal.
Velká škoda, že se hráčům nedostává pozornosti i v jiných případech.
Nicméně děkuji za informaci.
 

DeletedUser16057

Guest
Jak tak koukám, tak mě ty preclíky přijdou docela na prd v jedné věci. Když mě někdo zdueluje (ať vyhraje či prohraje), tak preclíky dostane ON. Já dostanu leda expy, případně $, ale preclíky žádné. :(
 
však tebe to nestálo ani energii tak co bys měl dostávat? útočník pokud vyhraje dostane cca jako za 10 min práce ale stojí ho to více energie, pokud prohraje dostane polovinu. přijde mi to fér.
 

DeletedUser18017

Guest
Mám jednu takovou otázku, která mi vrtá hlavou už nějakou dobu.
Proč, když se rychle přelognu na jinej svět abych i tam vybral odměnu tak dostanu to samí co na tom prvním světě?

Například: sem na Eldorádu tam dostanu třeba Coreyho šátek rychle přelognu třeba na Floridu a hned si jdu vybrat odměnu a taky dostanu Coreyho šátek.

Hlavně ať mi někdo neříká že je to jenom náhoda. Tohle pozoruju už hodně dlouho u podobných akcí jako jsou například velikonoce a další.
 

DeletedUser

Guest
Nevím, mně ale stejné věci nepadají. Také točím na 4 světech. Takže pravidlo to asi nebude.
 

DeletedUser2164

Guest
Mám jednu takovou otázku, která mi vrtá hlavou už nějakou dobu.
Proč, když se rychle přelognu na jinej svět abych i tam vybral odměnu tak dostanu to samí co na tom prvním světě?

Například: sem na Eldorádu tam dostanu třeba Coreyho šátek rychle přelognu třeba na Floridu a hned si jdu vybrat odměnu a taky dostanu Coreyho šátek.

Hlavně ať mi někdo neříká že je to jenom náhoda. Tohle pozoruju už hodně dlouho u podobných akcí jako jsou například velikonoce a další.

To stejny u me. Vcera 3× za 9k precliku a 3× ty stejny boty. Jinak uz jsem tocil 15× za 9k precliku a ani jednou mi nepadli kalhoty nebo obleceni. Kdyz mam stesti tak mi padnou boty nebo opasek, ale vetsinou mi tam pada bedna nebo dopis.

Podle me je to pseudorandom a ty veci padaji v urcity chvili proste stejny. Takze je lepsi si treba pul minuty pockat, nez budes zase tocit.
 
souhlasím s tím co na psal Rosmister - jsou "časové úseky" kdy padají určité věci takže je pak pravděpodobné že pokud rychle přeloguješ, nebo klikáš za sebou, tak to padá pořád stejné - mívám to také - např. denní bonusy.
 
Rád bych pochválil tým, že už pět dní po začátku akce doplnili do hry vyskakovací okénko, vůbec jsem netušil, že už to běží. Díky moc.
 

DeletedUser7239

Guest
Rád bych pochválil tým, že už pět dní po začátku akce doplnili do hry vyskakovací okénko, vůbec jsem netušil, že už to běží. Díky moc.

Pozdě ale přece... :good: ještě by bylo fajn kdyby to okénko naskakovalo i při updatech. A co ta nová indiánská řada ? :klubun:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru