• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Zlodejicci na the-west

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2164
  • Vytvořeno

DeletedUser2164

Guest
Navrhuji do tohohle tematu napsat vsechny zname zlodeje na the-west, aby se jim ostatni vyhnuli a samozrejme na ne vyhlasit i lov a znicit je jak jen to jde.

Seznam bude aktualizovan a vsichni zlodejicci budou vyjmenovani v seznamu ↓:


Tomy55
EliteKiller**
wifo
smolindeles
hopps
enotykon
Zlobidilko
S4bri4n
cudny
Duelant Mat
cool-cz
Yede
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2164

Guest
Nevidim duvod, proc by zde nemohli byt nicky lidi, kteri nici tuhle - do pekla jdouci - hru?

Pokud to ti nahore vidi jinak a nechteji, aby se lidi aspon navzajem varovali a udrzeli tuhle hru na zivote, tak at si me klidne zabanujou.

Uz tak jsem dneska dostal 5 denni ban pote, co jsem "urazil" zlodejicka Duelanta Mata, ktery me okradl o Skar kalhoty a Gordon boty.

Jasne, nazval jsem ho vselijakymi jmeny atd., ale pokud krade, nezaslouzi si nic jinyho. Naopak on by mel dostat trest za kradez a niceni tehle hry.

Opravdu mi to tu pripada jak v nasem state, kdy se majitel domu brani zlodejum, majitel zlodeje porani a majitel jde za ublizeni na zdravi do basy. Logika mrtvyho krtka v rohliku na sanich.
 
Nevidim duvod, proc by zde nemohli byt nicky lidi, kteri nici tuhle - do pekla jdouci - hru?

Pokud to ti nahore vidi jinak a nechteji, aby se lidi aspon navzajem varovali a udrzeli tuhle hru na zivote, tak at si me klidne zabanujou.

Uz tak jsem dneska dostal 5 denni ban pote, co jsem "urazil" zlodejicka Duelanta Mata, ktery me okradl o Skar kalhoty a Gordon boty.

Jasne, nazval jsem ho vselijakymi jmeny atd., ale pokud krade, nezaslouzi si nic jinyho. Naopak on by mel dostat trest za kradez a niceni tehle hry.

Opravdu mi to tu pripada jak v nasem state, kdy se majitel domu brani zlodejum, majitel zlodeje porani a majitel jde za ublizeni na zdravi do basy. Logika mrtvyho krtka v rohliku na sanich.

Jak takovýmu zlodějíčkovi (vlastně dnes už megazloději) může ještě někdo naletět? Vždyť ten je vyhlášen široko daleko už.

Jenže za krádeže se tu bany nedávají....
 

DeletedUser16557

Guest
Pavlík1834.. Radši ho šoupni na ten seznam zlodějů + Rosmister mi dneska ukrad full Doce..
troll.jpg
 
Opravdu mi to tu pripada jak v nasem state, kdy se majitel domu brani zlodejum, majitel zlodeje porani a majitel jde za ublizeni na zdravi do basy. Logika mrtvyho krtka v rohliku na sanich.

To není tak jak píšeš. Dotyčný akorát nedodržel dohodu mezi vámi dvěmi. Ve hře ti nic neukradl, ani nemohl, to co jste si provedli se herně řešit nemůže. A mimochodem, ty pokud chceš kohosi pranýřovat, tak to musíš dokázat. Zatím jen tady jen tak vypisujete hráče podle vlastního uvážení.
 

DeletedUser1318

Guest
Myslím, že je to nesmysl, opravdu "ukrást" v pravém slova smyslu lze jen celý herní účet.
To co tu píšete, jsou ztráty způsobené špatným odhadem poctivosti spoluhráče a podstoupením rizika ztráty.
V dřevních dobách westu se kšeftovat nedalo vůbec. Každý hrál jen s tím, co získal sám. Taky by se dalo tvrdit, že přesto, že zavedení obchodu mezi hráči byl krok vpřed, mohlo to někoho i odradit.
Ve hře, kde mohu v duelu přijít o "peníze" se dožadovat práva civilního?
Není to divné?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nejde o pravidlá, ktoré sú deravé ako ementál, ale o určitý "morálny kódex" každého človeka osobitne, kto toleruje takéto jednanie, je tiež sám o sebe skazený, tiež som proti takémuto správaniu a kradnutiu a keby tí vyššie chceli, tak s tým niečo robia, ale keď je raz niekto pokrivený charakter v reálnom živote, nemôžeme čakať, že bude chcieť niečo robiť, pre dobro ostatných, v online hre.

Ja osobne som nikdy nikomu nič neukradol, mohol som, ale na čo? Urobí to zakomplexovaný chudák a druhý zakomplexovaný chudák ho kryje, nič viac, nič menej, keď to niekomu vyhovuje, nech si kradne a honí si ego naďalej na internete, raz to skúsi v reálnom živote a dostane po hube, takým ľuďom nič iné ani nepatrí.
 

DeletedUser16557

Guest
Kolik666 říká se tomu morální (etická) norma..
Tady ale frajeři nedaj žádnej důkaz,nic. Tak proč tomu věřit?
TUPYydm.png
 

DeletedUser11313

Guest
Já bych to nebral v rovině věřit-nevěřit, ale v rovině bejt-nebejt obezřetnej.
Jak říkala moje westernová babička, "na každym šprochu je pravdy trochu".
 

DeletedUser16557

Guest
V jaké rovině?Nakloněné rovině nebo normální rovné?
kappa.png

Já bych pro jistotu ty internety zatrhl..
mean.png
 

DeletedUser2164

Guest
Jak takovýmu zlodějíčkovi (vlastně dnes už megazloději) může ještě někdo naletět? Vždyť ten je vyhlášen široko daleko už.

Ne vsichni sedi 24/7 za westem a ctou chat. Takze asi takhle.

To není tak jak píšeš. Dotyčný akorát nedodržel dohodu mezi vámi dvěmi. Ve hře ti nic neukradl, ani nemohl, to co jste si provedli se herně řešit nemůže. A mimochodem, ty pokud chceš kohosi pranýřovat, tak to musíš dokázat. Zatím jen tady jen tak vypisujete hráče podle vlastního uvážení.

To uz jenom slovickaris. Meli jsme dohodu, nedodrzel ju, tim padem me okradl/obral/nenavratil veci/odcizil, vyber si z toho co chces, popr. si dany slovo vymysli.
Dokazat? No muzes si klidne napsat na support, at ti daji vypisy z chatu, popr. se zeptat lidi na danym serveru na tyhle hrace a oni ti radi povykaldaji, co vsechno jim tito lidi vzali.
Ono kdyz ti pak napise 5 lidi ze je dotycnej clovek prolhanej zlodejskej paznecht, tak na tom asi bude a pochybuju, ze by jsi nasel nekolik lidi, co by si to jen tak ze srandy vymyslelo.


Ale ti co neveri, seznam si cist/zkopirovat/pamatovat nemusi a klidne si s temahle zlodejickama obchodovat muzou, ale pak nerikejte, ze jste nebyli varovani.


Na tohle muzu rict jenom to, ze takovy lidi me tu hru akorat znechutili a uvazuju o tom, ze po novym roce se na tohle po 6 letech vybodnu a budu mit konecne klid.
 

DeletedUser

Guest
Já bych do seznamu přidal Rosmister. Na s1 mi na trhu ukradl Jedinečnou drahocennou truhlu.
 

DeletedUser2164

Guest
Já bych do seznamu přidal Rosmister. Na s1 mi na trhu ukradl Jedinečnou drahocennou truhlu.

Samy vtipalci tady. Vsak pockej az te nekdo obere.

Lol,von fakt něco ukrad?
Předpovídam budoucnost kradení,no..

Nikdy jsem nikoho o nic neobral. Ale hadam, ze ten pyclin bude Duelant Mat, nebo nejakej chudacek ze seznamu. Ale klidne se tam pridam. S tema, s kteryma obchoduje uz nejakou dobu tak me znaji a vi, ze obchody se mnou jsou bezproblemovy.
 

DeletedUser

Guest
Samy vtipalci tady. Vsak pockej az te nekdo obere.



Nikdy jsem nikoho o nic neobral. Ale hadam, ze ten pyclin bude Duelant Mat, nebo nejakej chudacek ze seznamu. Ale klidne se tam pridam. S tema, s kteryma obchoduje uz nejakou dobu tak me znaji a vi, ze obchody se mnou jsou bezproblemovy.

No dokaž to. to máme věřit slovu někoho, kdo má na s1 ban?
 
Nahoru