• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Mezinárodní mistrovství v boji o pevnost 2015

DeletedUser3338

Guest
Ono s tím vystřílením ostatních - koukal jsem, že ve srovnání třeba s maďary, ale i s jinými týmy máme menší počet sniperů. V kombinaci s tím, že většina lidí nemá příliš kvalitní pušku se to dá vystřílet těžko. Ale na druhou stranu jsou ty bitvy fajn - pro mě, hráče Colorada, je to něco, co jsem několik let už na cz světech nezažil :) :D
 
Teď jsem se podíval ještě na jinou věc. Projel jsem naše největší tanky v poslední obraně a zjistil jsem, že většina z nich, asi až na 3 nebo 4 výjimky použili posilnění na dmg a tím pádem už nemohli použít žádně posilnění na úhyb (+ obrana pevnosti nebo teď multiplayer, jak to skvostně nazvali).

Potom se nemůžeme divit, že nejvíce úhybů zaznamenal útočící hráč a většina naši tanků měla úhyby velmi podobné obdrženým zásahům. Pro ilustraci: já jsem použil posilnění +7 na obranu i útok (stabilní hlaveň z shopu) a měl jsem 27 obdržených zásahů (dostal jsem dva kritiky) a 55 vyhnutých zásahů. thebeno, který pravděpodobně použil něco podobného, neboť neměl posilněnou dmg zaznamenal 40 obdržených zásahů a 75 vyhnutých. Samozřejmě, dá se slušně uhýbat i bez zmiňovaných posilnění, ale už jen šance na zaznamenání velmi dobrých výsledků v úhybech by měla být dostatečnou motivací pro použití tohoto posilnění.

Názor si každý může udělat sám.
 
Někde snad mělo padnout, že máme 5. největší základnu. Ovšem je otázka, kdo to jak počítal... jestli na počty aktivních postav na světech nebo ještě nějakou jinou metodou...
 
V dostupnosti v tomto případě problém není. Žádné posilováky se tam nepřenášely, ale náš kovář už umí vyrobit i moderní brnění, takže kdyby někdo projel všechny upd ve vánočních pytlích, pořád může mít to brnění.
 

DeletedUser1318

Guest
Někde snad mělo padnout, že máme 5. největší základnu. Ovšem je otázka, kdo to jak počítal... jestli na počty aktivních postav na světech nebo ještě nějakou jinou metodou...
Otázka taky je, kdy to počítal... Kupříkladu "Nejvíce zároveň připojených uživatelů bylo 729, dne 08.10.09 v 19:21. ".
Aktuálně na to tu čumím úplně sám...
 
A ještě jedna věc k tomu dmg a podobně: jsem zatím nezaznamenal že by se nějak moc řešily nějaké sektorové bonusy. Např. hodně špatné hadry typu Will-Munny znamenají +35dmg/sektor, což třeba při 30 kolech a 10 zásazích na kolo dělá 10k a dalo by se takle pokračovat (a opačně když má 5 lidí v sektoru Nattyho pušku, tak je to k prdu, protože mají malý dmg ..). Zpětně to vidím, tak, že se mělo být předepsané nějaké vybavení a v prvním kole podle toho brát lidi ... To jen do úvahy pro příště (do diskuze), jinak si myslím, že HIV odvedl (a stále odvádí)l v rámci svých sil maximum.
 
U will munyho oblečení je ten zádrhel, že se jeho bonus nesčítá s bonusem oblečení blacka barta. Ještě jsme to před začátkem testovali. Údajně se bonus na dmg pro sektor počítá jen podle hráče, který ho dá nejvyšší. To se mi však úplně nezdá, ale už nebyl čas otestovat, jestli se třeba sčítá bonus pekla, nattyho zbraní a potažmo dalších prémiových zbraní.
 
Osobně si myslím že se bonusy sčítají. Když je více hráčů s různými sektorovými bonusy při sobě, jsou ty rány větší.
 

DeletedUser9281

Guest
Ahoj lidi,jsou někde výsledky bitev v turnaji?nějaká tabulka?
 

DeletedUser1318

Guest

DeletedUser9281

Guest
to jsem nemyslel.je to oficiálně pořádaná akce,tak jestli je někde tabulka,kolik má která země bodů,kdo postupuje do dalších bojů a další statistiky(HP,celkové poškození a pod)
 
Tady je sice neoficiální, leč rozhodující tabulka:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/14wNqKSEx_lxaN9WXMMvaoSYEDFdhtQ-lKGobqLA7kbA/edit?pref=2&pli=1#gid=675813398

Data tam vkládají přímo organizátoři, takže přesto, že na svoje anglické fórum píšou nějaké bláboly, rozhodující je co je tady i když to nikde oficiálně zveřejněno nebylo.

Jinak na tom westforts lze dohledat většina dalších informací o bitvách atd. Jen když chce člověk celkové poškození atd. tak už si to musí sám posčítat :) tedy alespoň některé části.
 
Pro zajímavost, daj se někdy zjistit zpětně časy bitev ? By mě jen zajímalo, zda to náhodou němcům nevyšlo vždy na tu devátou ...
 
V té tabulce jsou v jiné záložce i časy. Takže tedy Němci 1x začínali ve 23. (ale proti Rusům, pro které byl tento čas ještě více likvidační) a 1x začínali ve 22. jinak zbytek ve 21.
 

DeletedUser9281

Guest
Díky HIV za tabulku,předpokládal jsem,že z toho organizátoři budou chtít vytáhnout nějaké plusové body v upadající hře.Že toho budou chtít využít a dělat mezinárodní turnaj každou chvíli jako mistrovství Evropy,či ligu mistrů
 
Nahoru