• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Co bude v nadcházejícím updatu?

Mě to nejlépe vychází takto: http://prntscr.com/a6zhqj. S čelenkou je to lepší i než s desmondovým kloboukem na dvojce.

Jinak ty jsi pavlíku použil funkci, která ti našla nejlepší oblečení na schopnost "jízda na koni" a to je něco docela odlišného než rychlost. Rychlost to počítá dobře a jediný problém nastává u vylepšeného koně, toho to nějak nechce akceptovat a proto byl v zabordelených inventářích objeven kdysi nejrychlejší dopravní prostředek - zimní kůň, který má i 7 schopností v jízda na koni.
 
a tady narážíme na problém - tuhle čelenku mám na levelu 1 a i tak se dostanu "jen" na 905%, což je pořád o 1% méně :)

řešili jsme to i s michalem, a jemu také vychází lépe jiné hadry než mě, nechápu.
 
No já to počítal podle scriptu a tam vidím právě jediný atribut: jízdu na koni.

lCixd0n.png
 
Kalkulátor na stránkách mele nesmysly. Vůbec nebere v potaz nějakého rychlejšího koně:

dx6s2qi.png


Naopak se scriptem nemám nikdy problém :)

Ale tady máš vybranou pouze tu schopnost jízda na koni - takže ti tam kalkulačka necpe třeba indiána s bonusem % na rychlost ani koně, kterej má v základu víc % na rychlost.
 

DeletedUser16057

Guest
Nějak mě u scriptu nevychází správná rychlost. :) Viz screen: http://prntscr.com/a73rhz :)
Tohle je prostě u mě TOP kombinace toho, co mi to nabízí. S Corey zbraněmi jsem pomalejší-asi o 10%, zlaté zbraně-propadák. :)
 

DeletedUser1318

Guest
Nástroj na cenzuru dobrej...
Nic moc nástroj, když neumí vyjímky.
Zbytečně dráždí zvědavost, copak asi skrývá.
V konečném důsledku je nakonec kontraproduktivní.
Zmiňoval jsem to již několikrát, buď to nejde, nebo není zájem s tím něco udělat.
Obojí je špatně.
Nicméně chápu, že je to asi úplně to poslední, co by tu (a nejen tu) bylo k řešení...
 

DeletedUser3338

Guest
Nástroj na cenzuru dobrej, ale budeme si muset zvyknout psát vteřiny :D Poněvadž nás to podezřívá, že to tu je samá pussy sem, pussy tam :D

No vidíš a já si toho ani nevšimnul, že mi to vyhvězdičkovalo :D žádné ***** sem, ***** tam se tu bohužel nedočkáme :D
 
Mně to ukazuje strašně divně :D
script 720% = indián+zvonky+zlatka
Kalkulátor 697%= indián s ind zbraní, hodge revolverem a coreyho šátkem
A když jsem to nasadil podle kalkulátoru, tak mi to ukazuje 709%
...a co by mohlo být nejrychlejší netuším lol

[SPOIL]
gERh2xB.png
[/SPOIL]
 
Co je nejrychlejší si musíš ověřit přímo ve hře - zadáš pohyb v jedné sadě, koukneš na čas a pak zadáš v druhé a porovnáš časy.
 
HIVe, ale to už je moc práce, když si lidi zvykli že všechno mají naservírované na zlatém podnosu a přemýšlet u hry se dnes nenosí.
 
Přesně takto je to jak s tou nadcházející inkluzí. Přitáhneme do hry kohokoli, ono taky čím více zákazníků tím lépe (přímočará logika). A pak se sleví z náročnosti, tak aby stíhali i ti poslední z nás. Ti průměrní pak pomalu zakrní, nemusí se moc snažit. Aktivnější hráče to irituje a odcházejí. Nadprůměrní hráči mají všechno splněné a hojnost výbavy. To jim pak ti podprůměrní závidí a volají po tvrdších podmínkách. Že prý je to nevyvážené a dospělí jsou rozumově a finančně dále. Lépe to hrají a mají více přístupu ke hře, a to by se mělo kompenzovat, kvůli vyvážení prostředí. Pamatujete na takové diskuze 2-3 roky nazpět?! Tak máme dneska mišmaš, Aneb; kdo chce vyhovět všem, nevyhoví nikomu...
 
Nahoru