• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Velikonoční střelnice 2016

Taktika vs. Vystupování
Zavedli jsme malou změnu soubojů Velikonoční střelnice. Gangsteři nyní použijí hodnotu taktiky, zatímco hráč použije hodnotu vystupování.


Mám dojem, že takhle to o velikonocích fungovalo od nepaměti :) Ale tak když to vydávají za změnu, nebudu se s nimi přít.
 
Taktika vs. Vystupování
Zavedli jsme malou změnu soubojů Velikonoční střelnice. Gangsteři nyní použijí hodnotu taktiky, zatímco hráč použije hodnotu vystupování.


Mám dojem, že takhle to o velikonocích fungovalo od nepaměti :) Ale tak když to vydávají za změnu, nebudu se s nimi přít.

Oj ty škarohlíde... :D buď rád že nám tvůrci přidali zase něco nového...
 
Co nového ? Ten poměr proher bude zhruba zachován a jestli to bude 1:6 nebo 1:12 je defakto úplně jedno, protože rozdíl množství těch vajec vydaných na úplatky bude v celkové sumě naprosto marginální.
 

DeletedUser

Guest
Taktika vs. Vystupování
Zavedli jsme malou změnu soubojů Velikonoční střelnice. Gangsteři nyní použijí hodnotu taktiky, zatímco hráč použije hodnotu vystupování.


Mám dojem, že takhle to o velikonocích fungovalo od nepaměti :) Ale tak když to vydávají za změnu, nebudu se s nimi přít.

Takže mám nasadit oblek na vystupování? Je to informace ověřená?
 
Vystupování vždycky pomáhalo. Když to teď ještě oficiálně oznámili, nevidím důvod, proč by to nemělo fungovat i nadále :)
 

DeletedUser17923

Guest
Ahojte prečo na CZ nie je ošatka s vajíčkami v shope na SK TO Už JE ZA 660 dlhopisov_
 

DeletedUser17809

Guest
Asi proto, že nedostali info, že by tam něco takového mělo být? BTW není ani na anglické Awesomii.
 
235px-Corvus_frugilegus_2.jpg


drahé inno, toto je havran

děkuji
 
Existuje nějaký script nebo nastavení, které udělá defaultním platidlem vajíčka místo nuggetů?

Umí to script od tw-db, jen si to tam musíš najít v nastavení.

Nicméně všechny změny týkající se této akce jsou udělány způsobem "podíváme se, co jsme v minulosti upravovali, ale nikde jsme to ještě neprezentovali". To je případ i zvýšeného přídělu vajec za bitvu, protože stále je to stejné, jako od Valentýna 2015. Celkový počet hráčů na bitvě vynásobený 4.

Jediná věc, která doopravdy funguje je to, že lze za vejce zvýšit šanci na lepší výhru, nicméně to paradoxně zapomněli promptně ohlásit. Nu možná se dočkáme na velikonoce 2020 a slavnostně nám to oznámí :D
 
Je sice pěkné že již máme ke koupi ošatku s vejci, ale bohužel je to nefunkční krám, na který jsem klikla, vejce se nepřipsala a napsalo mi to že předmět byl použit a byl odstraněj z inventáře, takž 600 UPD je někde
 

DeletedUser16057

Guest
Koupen, použit a stále je v inventáři. :) I když je pravda, že jsem neměl případnou starou. ;)
 
Já tam také starou neměla, ale bohužle bylo jen koupeno použito a zmiznuto z inventu a ani vajíčka to nepřidalo
 
Nahoru