• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace 2.35.4

Hned první hodinovka na pomerančích (neměl jsem je vůbec), tak padla jedna svíčka. Další svíčky padaly při každé 15 sec práci na těchto pomerančích. Opakovatelný úkol. A mám splněno :)
 

DeletedUser9350

Guest
Takže na
Dakotě a Buffalo nenalezeny svíčky, prostě nepadají u opakovaného
S1 tam svíčky napadaly na 15s pracech u opakovaného
 
Na Arozoně mi při opakovatelném taky nejdou najít ty prašivý svíčky a to jsem jel všechny ty práce co to nabízí.
 

DeletedUser

Guest
Na Flo bez problémů, 15s na pomerančích, svíčky padaly prakticky pokaždé, celá série dokončená. Na Eldu mi zatím nepadla jediná svíčka.
 

DeletedUser16057

Guest
Tak na 15s na S1 nic. Vůbec nic nepadlo. Asi málo platím :D
 

DeletedUser12378

Guest
padaji vam svicky ? v narozeninovem ukolu? padaji me jen na floride(uz tam mam vsechny) nikde jinde sem jeste zadnou nenasel :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18475

Guest
niekde ide bez poroblémov na 15 sek ,a niekde ani po hodine.
 
Podle mě veškeré problémy pramení z toho, že nebyla stále nahrána aktualizace, která měla proběhnout ve čtvrtek, ale byla odložena na pondělí. Můžeme doufat, že po jejím nahrání bude vše v pořádku a u hledání svíček, které nikdy nemělo být obtížné nebudou muset hráči vymýšlet různé konspirační teorie typu "na téhle práci jen při hodinovkách" na jiné práci zase jen s bonusem" atd.
 

DeletedUser

Guest
tak pojdte hosi....... davaj davaj neprastavaj update uz davaj davaj a v klidu zas hravaj.....
 
Nahoru