• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace hry na verzi 2.38

DeletedUser16057

Guest
Tak a už jsem zvědav, zda opět přidali do té nové úkolové řady duely/dobrodružství. :D Aneb, jak je znám(INNO), tak buď to či ono nebo dokonce obě budou v ní obsaženy.

Podle názvu bych tipl, že to bude čistě pracovní, případně někam dojít a něco najít a odevzdat apod.
 
Se s těma úkolovejma řadama teď celkem roztrhl pytel, nějak je nestíhám :-). Ty kazišu.. v dobr. mě taky celkem irutují, nicméně je třeba ocenit, že poslední dobou jsou ty úkolové řady pestřejší, v určité míře i náročnější a využívají možností, které byly po celé roky ignorovány a už to není jen o X hodinách nějaké práce a Y hromádek produktů. Stále tam rezervy jsou (nešlo by nastavit např. uhraj x-krát v dobr. 150 bodů, i když to je to otázka, zda by to bylo lepší :-) ), ale snahu a zlepšení jim upřít nelze.
 

DeletedUser12649

Guest
Nevím co se Vám nelíbí na úkolech vyhraj duel či se zůčastni dobrodružství. Je to pestřejší a kdo chce tak to vždy splní.
A možná právě teď to "Dobrodružství" nabylo na zajímavosti když se tam hlásí tolik nováčků

A info pro adminy - zrušte možnost "odejít" z dobrodružství. Chápu že někomu se něco nelíbí ale někteří si navykli že hrají jen v přesile. V duelu mě přeci taky nikdo nevaruje (převleč se).
 
Na betě na práci Wells Fargo mi padlo toto:

c79f704114224ffcab5375b3d2fcb1b8.png


Ale nový úkol zatím nikde...
 
info pro orcaaa: admini, supporti, moderátoři - nikdo z nás nemůže zasahovat do hry stylem že něco zruší. toto může pouze tvůrce hry - tudíž se musíš obrátit na INNO, případně zde můžeš dát na fóru návrh, ale pochybuju že něco takového vůbec projde.
 

DeletedUser9350

Guest
info pro orcaaa: admini, supporti, moderátoři - nikdo z nás nemůže zasahovat do hry stylem že něco zruší. toto může pouze tvůrce hry - tudíž se musíš obrátit na INNO, případně zde můžeš dát na fóru návrh, ale pochybuju že něco takového vůbec projde.

Ono by pomohlo pokud by ten návrh přišel ze supportu. Problém je s tím, že člověk si říká fajn teď už si zahraju, doba čekání 23 minut... a nějakej tydýt prohlásí s tímhle nehraju a čumí se zase 12 minut, nebo se mu nelíbí proti komu hraje a odejde. S jednou lamou se mě to stao během dne 3x ... Jako fakt za odchod udělat ban na třeba dva dny, ono by to tyhle lamy přešlo.
 
Hele to tlačítko LEAVE tam je a to regulerní možnost volby, ano můžem se bavit o tom, zda je nastavené dobře nebo hůře, popř. jak jinak by mělo fungovat (resp. zda vůbec). Nicméně označovat něho jako tydýt či lama, jen za to, že využívá toho, co je hře je divné (to je jako si tu stěžovat, žes byl zduelován, taky je na to tlačítko). Za mě ke zkrácení čekací doby stačila jiná jednoduchá fíčura: prostě bys během čekání viděl počet ostatních čekajících a hrajících.
 

DeletedUser12649

Guest
Hele to tlačítko LEAVE tam je a to regulerní možnost volby, ano můžem se bavit o tom, zda je nastavené dobře nebo hůře, popř. jak jinak by mělo fungovat (resp. zda vůbec). Nicméně označovat něho jako tydýt či lama, jen za to, že využívá toho, co je hře je divné (to je jako si tu stěžovat, žes byl zduelován, taky je na to tlačítko). Za mě ke zkrácení čekací doby stačila jiná jednoduchá fíčura: prostě bys během čekání viděl počet ostatních čekajících a hrajících.

Prave to srovnani s duelama nesedi. Duely jsou naferovku a dalo by se rici zakerne. Zdaleka ne vsi chodi v duelovem cely den. Kdezto Dobrodruzstvi ma nekolik zasadnich chyb
1 - moznost odejit z pripravy
2 - "tajit" zbran pred spustenim hry.
A to si myslim vadi mnohym. Nemam problem prohrat - nakonec je to jen hra - ale vadi mi chytrolini co licituji. V tomhle je to silne nefer nastaveno.
 

DeletedUser16057

Guest
Tak na wiki jsem myslím zahlédl, že to lze najít jak na Průzkumu západu, tak právě na Pracovat jako Pinkertonův agent
 
Nahoru