• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace 2.40

DeletedUser16057

Guest
Podle mého názoru názvy či popisy mluví za vše. První úkolová řada bude ohledně možného sběru produktů/práce od 130 lvl + bitvy o pevnost/dobrodružství.
Druhá naopak duely, možná duely s NPC, obíhání míst po mapě, nějaká ta práce, surky.. nezapomeňme i na dobro.. :D

Aneb tady je důvod, proč nechtějí dávat nic, ani zmínku o Westu v měsíčním vydání INNOTV.. Nevymýšlí nic jiného než úkoly.. a tam přece nechtějí ukazovat nic, aby se na to hráči nemohli připravit předem.. :) Případně akci, kde bude opět stejný princip, kde minulé akce, jen s tím rozdílem že namalují jiné sety, dají horší staty a "všichni" budou šťastni...
 

DeletedUser16057

Guest
Pokud jen částečně, tak jsem spokojen. Aneb vycházím z toho, co dávají poslední dobou do úkolových řad..
 

Pawn

Člen týmu
Pokud jsem někde četl, tak nyní zkoušejí trochu upravit pevnosti co se bonusů pro obránce týče, a celkově se snaží snížit prioritu čistě HP v bitvách tím :-) Takže zase jen úkolovky nedělají.
 

DeletedUser7239

Guest
Doufáme, že se vám budou změny líbit. Prosím, mějte na paměti, že datum, čas a obsah aktualizace se může změnit.

Uvidím za rok. :) Ale už teď se mi nelíbí třeba ten titul "narušený dědeček/babička". :P
 
Jestli se ti nelíbí, můžeš si zrovna v tom úkolu vybrat z dalších dvou, které nezní, myslím, vůbec špatně: "Potrava pro děla" a "Superperforator".
 

DeletedUser16057

Guest
Vzhledem k tomu, co se děje teď v bitvách, tak název: "Potrava pro děla" by pro mě byl dobrý doplněk.. :D
 

DeletedUser7239

Guest
Jestli se ti nelíbí, můžeš si zrovna v tom úkolu vybrat z dalších dvou, které nezní, myslím, vůbec špatně: "Potrava pro děla" a "Superperforator".

No já si vybírám podle odměny. :D Je sice fakt, že neznám souvislosti a kdybych si vybral tento cíl byl bych možná opravdu "narušený dědek". Tady jde o to, že podle mého to není nic nad čím by mělo srdce hráče jásat, pokud není cílem INNA hráče přímo vytočit. :kobylka:
 
Já mám trochu jiný dotaz.

Kdy už Inno zvedne hranici úkolů, které můžeme přijmout, ze 30 na 50, jak je to na betě. Hranice 50 úkolů už tu přece byla ale pak ji snížili, protože v tom byly nějaké problémy. Ovšem na betě už tohle dlouho funguje ok, tak snad by to mohli už konečně zvednout i tu, navíc když nové úkoly přibývají...
 
Dřív bylo 10, potom 15 a současných 30 dává myslím dost prostoru, pokud člověk nemá přijaté všechny denní úkoly za celý týden. A nebo rozpracovaných x úkolových řad. A i to jde volit uvážlivě a trochu plánovat. I když ano, těch 50 by byl samozřejmě ještě větší luxus.
 
Tak pokud děláš i opakovatelné úlohy a pak úlohy typu týden přátelství a do toho ty nové úlohy, tak bys mohl mít už pomalu problém s tou kapacitou...
 

DeletedUser17559

Guest
:hoj:
Kdy se budou dát prodávat ty sady z té akce co byla nedávno? :)
Už v této aktualizaci nebo další?
Díky :lovec: :střelec:
 

DeletedUser

Guest
Nevim co má INNO proti dědečkum a babičkám tímto nám dávaji najevo že se mame věnovat krmením holubú vparku?
 

DeletedUser7239

Guest
I když ano, těch 50 by byl samozřejmě ještě větší luxus.

Nejde ani tak o luxus jako o to, že to tady bylo napsáno, že těch 30 je jen na chvíli, že to dělá problémy a až se to spraví, že se to vrátí zpět na těch 50. A je fakt, že na všechny ty úkoly ani těch 50 nestačí, pokud bych je chtěl přijmout všechny. Neustále přibývají další a další. A ještě by mně zajímalo proč u některých denních úkolů pro levely nad 120 jsou takové nízké odměny jako pro začínající hráče ? To si z nás INNO asi dělá srandu, ne ? :O
 
Tak tam je hlavně ten dluhopis. Nicméně ono za odkliknutí 5x vést výpravu bych ani moc velkou odměnu nečekal... A pak pokud ti přijde nízká odměna, nemusíš je plnit :) Ale zase třeba za odevzdání Sextentu nebo velkorážní kulky je pěknej balík...
 

DeletedUser7239

Guest
Tak tam je hlavně ten dluhopis. Nicméně ono za odkliknutí 5x vést výpravu bych ani moc velkou odměnu nečekal... A pak pokud ti přijde nízká odměna, nemusíš je plnit :) Ale zase třeba za odevzdání Sextentu nebo velkorážní kulky je pěknej balík...

No právě. Ony ty úkoly mi tam přijdou úplně zbytečné, protože si každý vybere ty, kde je větší odměna, pokud není narušený dědek. lol
 
tím pádem se také můžu počítat mezi narušené dědky, protože plním vše co jde :)

počet úkolů je celkem slušný (30), pokud mi nedostačuje, ruším takové ty úkoly, kde mám nejdřív někam dojít a tam přijmout další. Jak psal HIV někde výš, pokud si to člověk trochu promyslí a naplánuje, i těch 30 stačí.
 
Nahoru