• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: aktualizace 2.40

DeletedUser7239

Guest
počet úkolů je celkem slušný (30), pokud mi nedostačuje, ruším takové ty úkoly, kde mám nejdřív někam dojít a tam přijmout další. Jak psal HIV někde výš, pokud si to člověk trochu promyslí a naplánuje, i těch 30 stačí.

Rok je dlouhý. A je fakt, že předtím jsem tedy často vynechával. Čas utíká jako voda a mně se to jen hromadí. Takže naplnit 30 úkolu není žádný problém. Problém je potom vybrat si nějaký, který můžu smazat. Většinou to jsou úkoly, které už nemůžu splnit, kde je podmínkou určitý počet surek nebo kde jsem ještě nezačal plnit hodiny. No postupem času by to mělo mizet, když budu denně hrát The West celý rok a plnit včas všechny úkoly. Ale právě u toho Náramku přátelství je dost úkolů, které se musí přijmout a prolíná se to s minulým i tímto rokem. Mimochodem jsem si všiml, že ty nové zbraně, které mají jména vám nesvítí. Na který update je naplánováno tohle ? :D
 

DeletedUser3338

Guest
Jen taková připomínka. Je sice dobře, že naše nápověda (jinde jsem se s tím snad nesetkal) funguje tak rychle a kvalitně a je tam všechno prakticky okamžitě zpracované, za což vás chválím, ale nebylo by zajímavější dávat tam postupy nových úkolu třeba až s nějakou prodlevou, řekněme 14 dní? :) Takhle je to moc jednoduchý a každej se dopředu připraví. Nemluvě o hledání a vymýšlení, třeba jak najít speciální předměty (naposledy třeba tu girlandu) :)
 

Pawn

Člen týmu
Ono kdo chce, si to pak najde kdekoli jinde už i kdyby to nebylo zrovna na cz wiki... :-)
 

DeletedUser7239

Guest
To hledání a vymýšlení, třeba jak najít speciální předměty (naposledy třeba tu girlandu) :)

To jsem taky ještě přemýšlel jestli jsou odkryté všechny tajné úkoly nebo tam ještě někde jsou nějaké skryté o kterých nevíme. :) Ale zatím jsem nic neobjevil. :( Zrovna u toho Colcorda se mi zdá, že ten speciální dárek je skrytý. :indián:
 

Komora95

Člen týmu
Jen taková připomínka. Je sice dobře, že naše nápověda (jinde jsem se s tím snad nesetkal) funguje tak rychle a kvalitně a je tam všechno prakticky okamžitě zpracované, za což vás chválím, ale nebylo by zajímavější dávat tam postupy nových úkolu třeba až s nějakou prodlevou, řekněme 14 dní? :) Takhle je to moc jednoduchý a každej se dopředu připraví. Nemluvě o hledání a vymýšlení, třeba jak najít speciální předměty (naposledy třeba tu girlandu) :)

Již před nějakou dobou jsme se ve wiki týmu bavili, že uděláme anketu, jestli by hráči měli o "skrytí" zájem.. Na druhou stanu kdybychom to tam nedali, tak si to lidi najdou na jiných stránkách a pak bude česká wiki s přídomkem - tam není vše..
 

DeletedUser3338

Guest
Tak tam nahrát místo úkolu třeba oficiální datum zvěřejnění a svým způsobem by to tam bylo. Já osobně třeba jinou stránku, kde se dá info o nových úkolech, neznám.
 

DeletedUser

Guest
Jak říká Komora.. když to tam nebude, objeví se na fóru příspěvky o tom, že to lidem chybí...
Kdo se chce hrou ještě nějakou chvíli bavit, může přece hledat řešení sám a Wiki použije jen v případě nouze.
 
souhlasím s -mnk- ... pokud nechci nápovědu, tak si jí nevyhledávám, ale většina hráčů, hned po té co se objeví nový úkol, už se ptají jak to mají udělat, takže je dobře že na wiki to máme hned. i když i to je problém pro některé hráče použít.
 

DeletedUser3069

Guest
Kde zjistím, jaký "titul" jde k jakému úkolu? V té nápovědě jsem to nenašel :D, nebo nevím, kde to hledat. Nejvíc mě láká ta lucerna kvůli tomu úkolu. Nevím proč, ale nikdo ji nechce prodat za normální cenu.

Já mám řemeslo taky splněno a cca 130 strašidelný hudby bych se nesnažil prodávat za 100 tisíc za kus
 
úkol Pistolník - titul Superperforator
úkol Veterán - titul Narušený děda/babička
úkol Osobní strážce - titul Potrava pro děla

Nicméně myslím, že až se k tomu prokoušeš, mělo by to být mezi odměnami vidět.
 

DeletedUser3338

Guest
To jako vážně, že na splnení úspěchu je potřeba utrácet nuggety?
 

Komora95

Člen týmu
Na doplnění energie stačí použít dluhopisy a koupit něco v shopu, viz. káva, mátový čaj, guarana...
 

DeletedUser3338

Guest
Mám teď na mysli ten úspěch za nasbírání věcí od colcorda.

Hold rejžování se strany inna se posouvá na novou úroveň, doteď bylo možný všechny úspěchy splnit bez vrážení peněz do hry. Jsem zvědavej, kdy přijdou s tím, že i za přihlášení se bude platit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Kdyby alespoň něco z té sady šlo koupit za dluhopisy... Ale ne, zase musí být všechno za prachy...

A vloudila se vám do oznámení malá chybička:

e309c0cde9fe424895b88a58fdce3812.png
 
Naposledy upraveno:

Pawn

Člen týmu
Spíš mi to přijde opět odfláklý i po grafický stránce a ještě sypat nugety za tohle xD
 

DeletedUser12378

Guest
uz jste nekdo porazil cizince v "Cerny poklad cast 1. ? jak na nej? kolik ma hp...jako ja v momente prijmuti?...diky za info...
 
Nahoru