• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Jebedeahův konečný výprodej

DeletedUser2814

Guest
Zdravím všechny!
Už je tomu 8 let, co jsem poprvé vstoupil do těchto prérijí na Světě 2. Celou dobu jsem si v poklidu hrál svým pomalým a ležérním, často i flegmatickým způsobem. Od té doby jsem zkusil mnoho: Bojoval jsem v prvních bitvách o pevnost, koupil jsem si jeden z prvních pásků, pušek nebo kalhot, nadával jsem (stejně jako většina lidí) na nový vzhled, než jsem si zvyknul, zažil jsem první sady, kdy mastičkář znamenal vrchol úspěchu, prožil jsem si migraci na Svět 1 apod. . Zkusil jsem i prorazit v TW Týmu, což se mi podařilo a přes rok jsem Vám zde dělal křena v podobě Moderátora. Nyní ale co? Bitvy o pevnost jsou chaotické, Fórum je mrtvé, většina známých tváří již dávno skončila. Hra mě již jednoduše nebaví. Není tu pro mě již nic, co bych mohl dělat a zároveň aby mě to bavilo. Proto jsem se rozhodl skončit. Ale protože je mi líto všechno mé "bohatství" vyhodit, rozhodl jsem se Vám ho předat. Není toho mnoho, ale snad se to někomu bude hodit.

A pamatujte: Všechny předměty jsou za pořizovací cenu! Bez vyjímky!

http://tw-db.info/?strana=invent&x=5c05c56358cbe74b6d4d81ee3c44ca182a7a1211

Napište mi sem předem, o co byste měli zájem, maximálně 3 kusy na osobu, aby zbylo něco i pro ostatní. Na S1 mě potom vyhledejte a domluvíme detaily. Všechny prodeje budu zařizovat ve městě Výprodejov, které pro tento účel založím. Bude stačit se jenom připojit a udělat obchod skrz město, aby Vám to někdo nevyfouknul :)
 
Je to hold škoda. :( Mě the-west stále baví. Hraju ho asi stejně dlouho jako ty, ale svůj účet, co mám teď mám tak 5 let. Za tu dobu jsem prošel taky několika věcmi jako ty. Kamarády mý už to přestalo bavit a tak to není jako dřív. Starý the-west to je prostě nostalgie. Doufám, že mě jen tak neomrzí, ale bývalo líp. :)
 

DeletedUser2814

Guest
Jsem rád za takovýhle ohlas, nicméně přeci jenom je tohle téma ohledně nákupu mého vybavení. Pokud si se mnou budete chtít poklábosit o starých dobrých časech, stačí mi napsat PM, rád si s vámi popovídám (na fóru nekončím ;) ), ale nechte tohle téma hlavně pro ty, kteří by si chtěli něco koupit, ať v tom není chaos a nezvrtne se to v téma o remcání :) :D
 
Nahoru