• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

WoH

DeletedUser807

Guest
img.php


WoH město v samém srdci mapy

Hledá mezi sebe 1-2 schopné a aktivní stavitele


Naše podmínky:


* Týmový hráč s chutí věnovat se městu a ochotou pořizovat si vybavení pro svou práci ( věnovat stavbě min. 2 hodiny denně

* Minimální level kolem 2O ( k tomu samozřejmě adekvátně pracovní body )

* Věková hranice nad dvacet let ( z předchozích zkušeností prozatím o mladší jedince nemáme zájem )



Nabízíme:


* Možnost nákupu kvalitního vybavení ( pro členy za rozumné ceny )

* Možnost vyjádřit se na městském foru k veškerým projednávaným věcem, říct svůj názor, navrhovat vlastní nápady ...

* Bezva partu, se kterou se rozhodně nebudete nudit




V případě zájmu mě prosím kontaktujte ve hře a přiložte alespoň vaše stručné představení.
Veškeré dotazy ráda zodpovím.

Těším se na bezva spolupráci Nurri

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Obydlí zvednuto opět o pět.

Pokud se chcete účastnit stavby našeho města (toho času na 32. místě) a máte vybraný charakter stavitele, tak o sobě dejte vědět - rovnou pište kolik máte bez bonusů na schopnosti stavět (já mám 18, takže by bylo dobré spíš víc než míň).
 

DeletedUser

Guest
Kromě těchto vymožeností ať již zbrojařského, či krejčovského umění máme na vysoké úrovni též obchod i banku. Ale nejdůležitější je, že hlavně skvělou partu se kterou se nebudete nudit. Tak neváhejte!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Na vědomost se dává, že další level obydlí je na světě. Takže v další pětce bychom rádi viděli duelantky a vojandy popř. duelanty a vojáky, max. jednu stavitelku nebo stavitele.

Takže kdo chcete městu WoH u hrobokopa zvednout Počet protivníků v bezvědomí, napište.


dydy79 V.K. (vlastní klávesnicí)
 

DeletedUser807

Guest
Přistavěn další level obydlí, v této vlně mají možnost se u nás uplatnit všechny charaktery, ovšem co se dobrodruhů týká, pouze vyšší levely, s chutí pracovat pro město a ochotou přispívat na rozvoj, co to dá.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte ve hře, alespoň se stručným představením vaší osoby.
 

DeletedUser807

Guest
Široký sortiment WoH

Naše město nabízí rozmanité služby pro každého z Vás. Ať jsi poutník nebo kavalerista, pistolnice či rudá Squaw, najdeš u nás zboží všecho druhu, té nejlepší kvality.

Náš obchodník nabízí: Drahá a Hnědá kravata, Stříbrný kříž, Apaloosa
obchod.jpg




U našeho krejčího se můžete vybavit tímto oblečením: Drahý a Šedý plátěný klobouk, Hnědá buřinka, Drahé a Šedé boty s ostruhami, Drahé a Černé pracovní boty, Drahá a Modrá látková bunda, Hnědá a Černá vesta, Hhnědá a Červená kostkovaná košile
krejci.jpg



Náš zbrojník pro Vás vyrobí zbraň na zakázku: Přesný deringer, Ostrý lovecký nůž, Fleret
zbrojir.jpg



Opět jste u nás srdečně vítáni a těšíme se na Vaši návštěvu!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Aktualizace - momentálně stop stav - bude se dočasně otevírat S1, takže další místa jsou rezervována pro kamaráy stávajících obyvatel.
 

DeletedUser807

Guest
img.php


WoH město v samém srdci mapy a jeho předměstí WoH Dvě řeky

Hledají mezi sebe schopné a aktivní hráče ( pro WoH Dvě řeky přednostně stavitele )


Naše podmínky:


* Týmový hráč s chutí věnovat se městu a ochotou pomoci s rozvojem našich předměstí

* Minimální level 35 ( pokud se ucházíte o WoH) nižší levely, ale minimálně level 20 ( pro WoH Dvě řeky )

* Věková hranice nad dvacet let ( z předchozích zkušeností prozatím o mladší jedince nemáme zájem )



Nabízíme:


* Možnost nákupu kvalitního vybavení ( naše předměstí je hned vedle, tudíž bezproblémový nákup i tam )

* Možnost vyjádřit se na městském foru k veškerým projednávaným věcem, říct svůj názor, navrhovat vlastní nápady..

* Bezva partu, se kterou se rozhodně nebudete nudit


V případě zájmu mě prosím kontaktujte ve hře a přiložte alespoň vaše stručné představení. Na telegramy typu: Pozvi mě, pls. Nereaguji!! Máme zájem pouze o kvalitní inteligentní jedince a k tomu je vyjadřování základní předpoklad.
Veškeré dotazy ráda zodpovím.

Těším se na bezva spolupráci Nurri

 

DeletedUser307

Guest
Blíží se nám srazík hráčů WoH. Datum a místo je již pevně stanovené, takže případní dodateční zájemci piště telegramy ;).


EDIT: Kdo na to nemáte, seďte doma. Pro socky zařízení nejsme ;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
twwoh.gif

Otevření prvního a dnes už legendárního světa 1 navýšilo počet hráčů na 7765, takže všem novým se otevírají brány měst WoH.
Zájemci pište, buď přímo mně, nebo našim radním a zakladatelům.
Nacházíme se ve středu světa, takže to je na všechny strany kousek (ideální pro fanoušky bitev).
turistická mapa




PS: Tato nabídka neplatí pro fejky hráčů z United, hlavně ty Luboška Kubičky. Ani se o to nesnažte, protože se na to dříve nebo později přijde.


Edit: Mapa je někdy z 13.05.2009 a tohle téma z 27.11.2008 což svědčí o letité tradici měst WoH
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
WoH

Hledá nové tváře, které baví boje o pevnost, budou se jich aktivně účastnit a tím podporovat celou naši alianci. Zájemci pište ve hře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
WoH hlásá:

Vojáci, Dobrodružky, Dělníci, Duelantky - zkrátka všichni dávejte pozor!
Legendární město WOH, město s těmi nejlepšími hráči, město s dlouholetou tradicí se rozhodlo uspořádat novoroční nábor!
Proto neváhejte a registrujte se na svět jedna, kde hrají jen ti největší bandité a vstupte do WOHu, města, kde to žije!

Pro prvních 5 zájemců bude rezevováno místo v hlavním mětě - WOH, další budou přeměrováni do druhého města WOH Za jezerem!

Potřebujeme omladit řady, potřebujeme dravé nováčky a pospolu vyženeme Virginii z mapy!
 
Ahoj. pokud to značí že tuto partu uvidím na "novém " DIVOKÉM ZÁPADĚ pak se těším. Kdysi jsem taky byl na S1, takže staré časy se "starými" dobrými přáteli se nedají zapomenout. jozdik z S1
 
Nahoru